Akşehir Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Konya/Akşehir’de vatandaşlara sağlık hizmetleri sunan Akşehir Devlet Hastanesi 1953 yılında kurulmuştur. Bugün 300 yatağa sahip olan kurum büyümesine her yıl devam etmektedir. Kurum modern tıbbi ve teknik alanda birçok test ve uygulama yapmaktadır.

Bunun haricinde çok sayıda polikliniğe de sahiptir. Hemodiyaliz ünitesi de vardır. Tüm birimleriyle beraber kesintisiz, güvenilir, güler yüzlü, sürekli ve ulaşılabilir hizmetler sunan kurum, alanında uzman medikal kadrolara sahiptir.

İnsanı odak merkezine alan Akşehir Devlet Hastanesi hasta, hasta yakını ve personellerinin memnuniyeti için elinden geleni yapmaktadır.

Akşehir Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Akşehir Devlet Hastanesi İş İlanları

Akşehir Devlet Hastanesi global çapta sağlık sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip etmekte, son gelişmeleri hizmetlerine uygulamaktadır. Böylece her zaman çağdaş tıbbi metotlar ile servis sunmaktadır.

Kurumun yıl içerisinde personel ihtiyaçları da büyümesi sebebiyle oluşmaktadır. Çalışmak için kuruma girmek istiyorsanız, bunları takip etmeniz gerekir. Resmi olduğu için ilanlar da bu kapsamda verilmektedir.

Dolayısıyla müracaat edebilmek için ilanlar İŞKUR, Resmi Gazete, ilan.gov.tr gibi adreslerden her gün takip edilmelidir. İlanlar bulunduğunda pozisyonlar bilgi ve yeteneklerinize uygunsa hemen başvurabilirsiniz. Bu süreçte ne yapmanız gerektiği ilanlarda yer alacaktır.

Akşehir Devlet Hastanesi Personel Alımı

Akşehir Devlet Hastanesi çok sayıda birime ve polikliniğe sahiptir. Bu sebeple yılın farklı zamanlarında açılan ilanlar farklı pozisyonlara yönelik olabilir. Ancak genel hatlarıyla hemşire ve doktor gibi sağlık çalışanları, memurlar, farklı pozisyonlarda idari ve destek personeli alımları yapmaktadır.

Kurumun bünyesine katılmak istiyorsanız bu ilanları takip ettikten sonra başvuru yapmanız yeterlidir. Duyurular hastanenin o anki gereksinimlerine göre değişeceği için alınacak elemanlar farklılaşabilir. İlanlar verildiği zaman, adayların bilmesi gereken tüm detaylara yer verilir. İnceleme yapılırsa başvurunun nereye yapılacağı, toplanması gereken evraklar, hangi genel ve özel şartların olduğu, başvurunun nasıl olacağı böylece öğrenilebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*