AK Parti Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Adalet ve Kalkınma Partisi halk tarafından kısa ismi AKP veya AK parti olarak da tanınmaktadır. 2001 yılında kurulmuş bir parti olarak bilinmektedir. Türkiye Cumhuriyetinde hizmet vermekte olan bir parti konumundadır. Parti başkanı aynı zamanda Cumhurbaşkanı sıfatı ile görev yapmakta olan Recep Tayyip ERDOĞAN’dır.

AK Parti Personel Alımı ve İş İlanları

Adalet ve Kalkınma Partisi İş İlanları

Türkiye hizmet vermekte olan en büyük partilerden birisi olan Adalet ve Kalkınma Partisi  personeli olmak isteyenlere müjde geldi. Parti bünyesinde çalıştırmak üzere iş ilanı açıkladı. Partinin hangi pozisyonlarda hangi şartlara haiz personel istediğini www.akparti.org.tr üzerinden öğrenebileceğiniz gibi aynı zamanda sitemiz üzerinden de tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz. Başvurular sadece partinin resmi sayfası üzerinden yapılmaktadır. Bu kanal dışında her hangi bir başvuru kanalı bulunmamaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Adalet ve Kalkınma Partisi  bünyesinde çalışmak isteyenler nasıl başvuru yapacaklarını araştırmaktadır. Başvurular sadece www.akparti.org.tr üzerinden yapılabilmektedir. Partinin hangi şartlarda, nasıl personel istediği ile ilgili bilgileri resmi sitesinin yanı sıra iş ilanı siteleri üzerinden de öğrenmek mümkündür.

Açık İş Pozisyonları

 • Bilgi İşlem
 • Güvenlik görevlisi
 • Şoför

Pozisyonlar Açıklamaları:

Bilgi İşlem; Kurum içerisinde kullanılmakta olan PC ve benzeri cihazlar üzerinden çalışma sağlamak

Güvenlik görevlisi: Belirlenmiş bölgelerin güvenliğini sağlamak

Şoför; parti içerisinde bulunmakta olan araçları uygun bir şekilde kullanmak

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı:18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 09:00 – 19:00, Pazar günleri tatil.

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul, Eskişehir, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Gaziantep, Adana, İzmir, Kayseri,

Aranan Şartlar:

 • Başvuru sahibinin mezuniyetinin lisans ve üstü olması,
 • Başvuru sahibinin uyumlu özelliklere sahip olması
 • Ferdi ve gurup çalışmalarında başarılı olması
 • Araç ehliyeti sahibi olan ve kullanabilen
 • Askerlikten muaf veya tamamlamış olan

*Sizler için hazırladığımız AKP iş ilanları sayfasını gördünüz, bu sayfamız düzenli olarak güncellenmektedir, gelecek yeni iş ilanlarını kaçırmamak için web sitemizi takip edebilirsiniz.

6 yorum

 1. bende izmirde yaşıyom 3 seneye girdim iş bulamadım bir işim sigortam devam etsin yuva kurayım çok şükür rabbim rızkımızı verir nasipse saygılarımı arz edrim

 2. ÖNCELİKLE KOLAYGELSİN HAYIRLI GÜNLER ŞUANDA CALIŞMAKTA OLDUĞUM AGIR İŞ ŞARTLARINDAN DOLAYI BAZI RAHATSIZLIKLAR GEÇİRDİM VE İŞ SEKTÖRÜ DEĞİŞTİRMEK VE KENDİ MESLEĞİMİ YAPMAK İSTİYORUM MUHASEBE FİNASMAN OKUDUM AÇIKTA BULUNAN İŞ POZİSYONLARINDA BANA UYGUN OLAN BİR POZİSYONDA YER ALMAK VE YOĞUN İŞ TEMPONUZDA SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTERİM SAYGILARIMLA

 3. Selamün aleyküm merhabalar 2014 2016 yılları arasında Büyükçekmece Akparti teşkilatımızda çalışmaktaydım.Tekrardan sizinle çalışmak istiyorum.

 4. İş Arayışı Food & Beverage Supervisor – Turizm)
  Merhaba ;
  Yiyecek içecek departmanı için Restaurant  Supervisor iş arayışı içerisindeyim. 
  5* ve zincir otelde Yiyecek içecek departmanında Maitre d’Hotel,Restaurant Supervisor,Alacart supervisor ve Banket supervisor tecrübesine ve yeterlilik sertifikalarına sahip olmamın yanı sıra, Endüstriyel Mutfak Hijyeni Eğitimine Katılım, SSOP Standart Temizlik İşlemleri Prosedürü Eğitimi, HACCP Gıda Güvenlik Sistemi Temel Eğitimi, HACCP İç Tetkikçi Eğitimi, İlk Yardımcı Belgesi, Oxford Language centre Certifica ve Yiyecek İçecek Hizmetleri Usta Öğreticilik Belgesi tecrübelerle birlikte verimli başarılara sahibim.

  Askerlik hizmeti yapıldı. 

  Bu alanda iş arayışım mevcuttur. 
  Destekleriniz için teşekkür ederim.
   
  Saygılarımla,
  Seçim Aka 
   
  s.aka78fb@gmail.com 

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*