İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ABB Elektrik Personel Alımı ve İş İlanları 2019

ABB Elektrik Personel Alımı

Çalışanların yorumlarıyla birlikte ABB Elektrik personel alımı ilanlarına dair tüm ayrıntıları yazımızda bulabilirsiniz. Şirketin İnsan Kaynakları birimi ABB Elektrik işçi alımı yapılacağını duyurduğu için çalışma şartlarını, elaman çalıştırma sürelerini, yan ve sosyal haklarını sizler için analiz ettik.

Ayrıca mevcut açık iş ilanlarının, hangi pozisyonlar için olduğunu ve hangi illerde daha yoğun bir alım yapıldığını da bu sayfa aracılığıyla sizlere aktardık…

ABB Elektrik eleman alımı ile ilgili yoğun bir çalışma sürdürmektedir. Bu konuda firma, sitesini çok iyi kullanmakta ve web sitesi aracılığıyla ile şirket bünyesinde çalışmak isteyen bireylere birçok imkân sunmaktadır.

Bu imkânların başında da, adayların kendilerine uygun iş ilanlarından haberdar olabilmesi için “Kişisel İş Bildirimleri” sayfası oluşturulması gelmektedir. Ayrıca firma, ABB Elektrik iş başvurusu yapacak olan adayların kariyerlerini en iyi şekilde değerlendirebilmeleri için “Farklı Kariyer Fırsatları Hakkında Bilgi Edinin” sayfası oluşturmuş bulunmaktadır.

ABB Elektrik Personel Alımı

ABB Elektrik Çalışma Şartları

Dünya çapında 132.000 civarında personeli mevcut olan ABB Elektrik çalışma şartları oldukça iyidir. Çünkü firma, dünya standartlarında faaliyetlerini sürdürmekte ve 100 ülkede ofis bulunmaktadır. Türkiye’deki ofislerinde çalışmak isterseniz, firmanın hangi biriminde görev aldığınız çalışma şartlarını değiştirmektedir.

Örneğin ABB Otomasyon Teknolojileri ile ticari ve endüstriyel proseslerin optimizasyonu için müşterilerinize sistem, servis, ürün ve yazılım sunarsanız ofis içerisinde görev alabilirsiniz. Ancak firmanın Güç Teknolojileri biriminde çalıştırsanız; gaz, elektrik ve su şebekeleriyle imalat sanayide üretici olarak görev alabilirsiniz.

ABB Elektrik İş İlanları

ABB Elektrik başvuru için new.abb.com adresini kullanmakta fakat açık pozisyonlarını Kariyer.net üzerinden yayınlamaktadır. Firmanın çoğunlukla iş ilanları İstanbul ili için olsa da, Bursa, İzmir, Kocaeli ve Ankara illerine de alım yapılmaktadır.

Ayrıca belirlenen oranlar dahilinde ABB Elektrik engelli alımı da gerçekleştirilmektedir. Engelli personel alımları ile ilgili incelemenizi önerdiğimiz diğer firmalar; Borusan Lojistik, Starbucks Coffee, Porland Porselen vb.

ABB Elektrik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şirket bünyesinde işe başlamak ve kariyer hayatınıza yön vermek için öncelikle ABB Elektrik iş başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Bunun yapmanız gerekenleri aşağıdaki listeden kontrol edebilirsiniz.

  1. http://new.abb.com/tr/kariyer/nasil-basvurulur adresine gidin.
  2. Başlamak için arama kutucuğunda seçim yapın ve sonuçları iş fonksiyonu, yer yada deneyim sürecinize göre daraltın.
  3. Belirli bir işe tıklayarak, daha fazla bilgi edinin. Şayet bulduğunuz pozisyonları daha sonra incelemek isterseniz kaydetme işlemi için kısa listeyi kullanın.
  4. Oturum açıp ya da kayıt olup, ABB Elektrik iş başvurusunu gerçekleştirin.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir