İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yıldızlar SSS Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Yıldızlar SSS Holding Alımı Yapacak

Yıldızlar SSS Holding’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Yıldızlar SSS Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Yıldızlar SSS Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Yıldızlar SSS Holding Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Yıldızlar SSS Topluluğu şirketlerinde insan kaynakları yönetimi anlayışı, farklı sektörlerin özel ihtiyaçlarına pratik ve hızlı olarak cevap vermenin yanı sıra stratejik hedefleri ve performansı destekleyecek yaklaşım ve uygulamaların oluşturulmasını içermektedir.

Farklı sektörlerde ve farklı yapılardaki şirketlerden oluşan Topluluk’ta insan kaynakları politikaları, şirketlerin özel koşullarına ve ihtiyaçlarına yönelik esnekliği sağlayacak biçimde belirlenir. Bu politikaların oluşumunda temel amaç, Yıldızlar SSS Topluluğu’nun insan kaynağının yönetimine yönelik uygulama ve önceliklerinin dayandığı temel anlayışı belirlemektir.

Yıldızlar SSS Holding İş İlanları

Yıldızlar SSS Holding’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Muhasebe Müdür Yardımcısı

Yıldızlar SSS Holding, Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;

  • Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun,
  • Muhasebe ve finans alanında en az 10 yıl tecrübesi olan,
  • SMMM Ruhsatına sahip,
  • Maliyet Muhasebesi konusunda deneyimli,
  • Teşvik Mevzuatına hakim,
  • Finansal işlemlerde (Banka-Kredi-Leasing) tecrübeli,
  • Tercihen ERP tecrübesi olan,
  • Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen,
  • Seyahat engeli bulunmayan,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

Muhasebe Müdür Yardımcısı alınacaktır.

Yıldızlar SSS Holding İş Başvurusu Formu

Yıldızlar SSS Holding iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Yıldızlar SSS Holding iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir