İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Polisan Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Polisan Holding Personel Alımı

Ülkemizin en saygın grup şirketlerinden biri olan Polisan Holding personel alımı yaparken, adayların başvurmak isteyeceği olanaklar sunmakta ve rekabet ettiği sektörde lider konuma ulaşmak için çalışanlarına önem verdiğini vurgulamaktadır.

Polisan Holding işçi alımı 2018’de sıklıkla gerçekleştirildi. Bu alımların 2018 yılında da devam etmesi beklenildiği için firmanın personellerine sunduğu imkânları ve ücret politikasını yazımız içerisinde kapsamlıca belirttik…

Polisan Holding Personel Alımı

Polisan Holding Çalışma Şartları

Bostancı Merkez Ofis ve Fabrika Lokasyonu içinPolisan Holding çalışma şartları; yemekhanelerde öğle yemeği verilmekte, işe geliş-gidişlerde servis imkânı sunulmakta ve satış ekibinde yer alan kişilere aylık yemek fişi dağıtılmaktadır.

Polisan Holding eleman alımı ile işe girdiğinizde, sabit ücret olarak yılda 12 maaş ödemesi alırsınız. Senede bir kez ücret artış ayarlaması yapıldığı için yıllık zam oranlarına göre maaşınızda artış olur.

Ayrıca firma tüm çalışanlarına ferdi kaza sigortası ile özel sağlık sigortası yapmaktadır. İzin politikası ise ülkemizde geçerli olan İş Kanunu doğrultusunda düzenlenmektedir.

Çalışma Saatleri ; 08.30-18.00

İzin Politikası ; İzin politikası İş Kanunu doğrultusunda uygulanmaktadır.

Ücret Politikası ; Sabit ücret olarak 12 maaş ödenmektedir. Yılda bir kez ücret artışı ayarlaması yapılmaktadır. Satış ekiplerinde belirlenen hedefler doğrultusunda performansa bağlı prim uygulaması bulunmaktadır.

Sağlık Sigortası ; Çalışanlara özel sağlık sigortası ve ferdi kaza sigortası yapılmaktadır.

Yemek ve Servis Olanakları ; Bostancı ve Dilovası’nda çalışan personelimiz için servis olanağı mevcuttur. Öğle yemeği yemekhanelerimizde verilir. Satış ekibine öğle yemeği için aylık yemek fişi verilmektedir.

Polisan Holding İş İlanları

Yeni personel ihtiyacını duyurmak için Polisan Holding iş ilanlarını gazetelerde ve internet kariyer sitelerinde yayımlamaktadır.

Bu ilanlar içerisinde

  • Makine mühendisi
  • İhracat satış temsilcisi
  • Lojistik planlama sorumlusu
  • Otomasyon mühendisi
  • Satış temsilcisi

gibi pozisyonlar yer almakta. Ayrıca Polisan Holding engelli alımı yapılacağı zamanda firma ilan açmaktadır. Çoğunlukla Kocaeli ilinde alım yapan şirket; İstanbul, Adana, Şanlıurfa ve Ankara gibi illerde de alım gerçekleştirmektedir.

Kimya, Tekstil Boya ve Kimyasalları, Boya Sanayi, Tarım İşletmeleri ve Ziraat Hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren firmanın aynı sektördeki rakiplerine de başvuruda bulunabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; Boris, Bayraktar, Sanpaş, Polikor, Marshall, Kementaş vb.

Polisan Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Polisan Holding başvuru, şirkette staj yapmak isteyenlere ve firmanın bünyesinde görev almak isteyenlere yönelik yapılabilmektedir. Stajyer alınacak bölümler belirlendiğinde, ihtiyaca göre kontenjan sayıları çeşitli platformlar aracılığıyla duyurulmaktadır.

Polisan Holding iş başvuru formu ise Kaiyer.net sitesi üzerinden adaylara ulaştırılmaktadır. Firmanın çatısı altında görev almak için Kariyer.net Polisan Holding A.Ş. sayfasında yayımlanan aktif ilanlara başvuruda bulunarak, özgeçmişinize doğru bilgilerinizle birlikte firmaya iletmeniz gerekmektedir.

 

 

Staj Başvurusu

Polisan Holding ve Grup Şirketleri bünyesinde üniversite, yüksekokul ve teknik lise öğrencilerine, eğitim süresince edindikleri teorik bilgileri uygulayabilmeleri için staj imkanı sağlanmaktadır.

Stajyer alınacak bölümler ihtiyaçlar doğrultusunda planlanmakta olup, bölümlerin taleplerine ve gereksinimlere göre kontenjan belirlenmektedir.

Başvurmak için tıklayın.

Bir yorum

  1. Zafer cetınkaya 19 Ocak 2015

    Selam ben zafer demirci kalfasiyim yurt dışında büyük işler bitirdim elimde 80 kişilik demirci ekibim var sizinle çalışmak istiyorum yabanci dil arapça ve Rusça biliyorum 05374307444

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir