Ata Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Ata Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Ata Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Ata Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ata Holding Personel Alımı ve İş İlanları

Holding ve Grup Şirketlerinin uyum içinde, etkin, rekabetçi bir yapıya erişmeleri ve sürekli gelişim içinde olmaları için, onlarla birlikte çalışarak Holding birikim ve gücünün seferber edilmesi için gerekli İnsan Kaynakları Politikalarını oluşturarak yürütmek en temel İnsan Kaynakları yaklaşımımızdır.

Ata Holding Personel Alımı

Perakende sektöründe Türkiye’nin ilk paketli et ve şarküteri ürünleri satış konsepti ile hizmet veren Amasya Et Ürünleri mağazaları ekip arkadaşlarını arıyor. “Kaliteli et herkesin hakkı” bilinciyle yola çıkan Amasya Et Ürünleri, mağazasında satışa sunduğu tüm ürünleri 2016 yılında Amasya’da açılan Et Entegre fabrikasında üretmektedir. Ata Holding grup şirketi Amasya Et Ürünleri aynı zamanda, Türkiye’nin en büyük fast food zincirleri; Burger King, Arby’s, Usta Dönerci ve Sbarro markalarının da kırmızı et ürünlerini tedarik etmektedir. Amasya Et Ürünleri’nin sürekli büyüyen yapısında, mevcut ve yeni açılacak olan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere ”Satış Danışmanı” pozisyonunda bizimle çalışmak ister misiniz?

Ata Holding İş İlanları

Ata Holding’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Ata Holding iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Ata Holding iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Muhasebe Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
24 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Genel Başvuru
Son Başvuru Tarihi
02 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Depo Memuru
Son Başvuru Tarihi
05 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Bordro ve Özlük İşleri Uzman Yardımcısı
Son Başvuru Tarihi
19 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

Ata Holding Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*