Vaillant Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Vaillant’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Vaillant bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Vaillant personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Avrupa’nın 6 ülkesinde ve Çin’de 10 üretim ve geliştirme konumuna sahip olan Vaillant personel alımı yılın farklı zamanlarında gerçekleştirilmektedir. Firmanın yaklaşık 14,000 personeli mevcut olup, yeni alımlar da mevcuttur.

Vaillant Personel Alımı ve İş İlanları

Başlıklar

Vaillant Personel Alımı Yapacak

Vaillant ülkemizin birçok yerinde personel alımı gerçekleştirmektedir. Eğer bünyesine katılmak istiyorsanız, değerlendirebileceğiniz çok sayıda pozisyon vardır. Online platformlardan başvuru yapmanız ardından firmanın yetkilerinden çağrı almayı beklemeniz yeterlidir.

Vaillant İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Vaillant birçok ilde ilan açmıştır. Bunlardan bazıları şöyledir;

Analist
Son Başvuru Tarihi
01 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Satın Alma Stajyeri
Son Başvuru Tarihi
26 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Asistan
Son Başvuru Tarihi
25 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Şoför / Sürücü
Son Başvuru Tarihi
26 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Adana
  1. Malzeme Planlama Uzmanı: Bilecik ilinde açılan bu ilan, 0 ile 3 yıl arasında malzeme planlaması deneyimi, SAP (PP-MM) bilgisi, yüksek iletişim becerileri, takım çalışmasına yatkınlık gibi vasıflar aramaktadır.
  2. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi: İstanbul ilinde açılan bu ilan kullanıcılara doğru bilgi aktarımı ile telefonda teknik destek verme, firmanın ürün ve hizmetlerine yönelik operasyonel destek sağlama gibi görevlere sahiptir.
  3. Satış Temsilcisi: Ankara ilinde açılan bu ilan sorumlu bulunulan yerde, satış noktaları ve bayileri düzenli şekilde ziyaret etme gibi görevlere sahiptir.
  4. Satış Yöneticisi: Samsun ilinde açılan bu ilan İİBF ya da mühendislik bölümlerinden mezun olma, Microsoft Office programları kullanabilme, İngilizce bilme gibi niteliklere sahiptir.
  5. Test Rig Mühendisi: Bilecik ilinde açılan ilanda üniversitelerin elektrik – elektronik mühendisliklerinden mezun olma, TCP/IP, UDP, RS232, RS485 gibi haberleşme protokollerini bilme, araştırmacı olma, Microsoft Office programlarını kullanabilme gibi nitelikler aranmaktadır.
  6. Üretim Mühendisi: Bilecik ilinde açılmış olan ilanda endüstri ve makine mühendisliği bölümlerinden mezun olma, benzer pozisyonda minimum 2 sene tecrübeli olma, sözlü ve yazılı İngilizce bilme, B sınıfı ehliyeti olma gibi nitelikler aranmaktadır.

Eğer firmanın personeli olmak istiyorsanız bu ve diğer ilanları değerlendirebilirsiniz.

Vaillant İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vaillant’a resmi sitesi üzerinden başvurmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken aşağıdaki adımları takip etmedir;

  1. https://jobs.vaillant-group.com/?locale=tr_TR sitesine giriş yapın.
  2. Üst kısımda ülke / bölge kısmından Türkiye diyerek üstte bulunan iş ara butonuna tıklayın.
  3. Pozisyonlardan birine tıklayarak, sağ üstte bulunan şimdi başvur üzerine tıklayın.
  4. Oturum açarak başvuruyu tamamlayın. Hesabınız yoksa yeni bir tane açarak da işlem yapabilirsiniz.

Eğer Kariyer.net üzerinden başvurmak istiyorsanız, https://www.kariyer.net/firma-profil/vaillant-group-turkiye-1387-4239 linkine girdikten sonra alt kısımdan bir pozisyona tıklamanız gerekir. Açılan sayfanın üstünde yer alan başvur butonu, işlem yapmanızı sağlar.

Benzer İş İlanları

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*