Baymak Personel Alımı ve İş İlanları 2021

baymak-is-basvurusu-300x300

Baymak personel alımı yapacak!

Baymak iş başvurusu yaparak sizde Baymak’ın gücünden güç alabilirsiniz. Baymak personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Baymak eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Baymak insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Baymak, müşteriye en iyi kalite ve hizmeti sunmada, kurumun değer ve inançlarıyla hareket etme ve ekip çalışması faktörlerine inanmaktadır. Gelişen yapısıyla beraber oluşan kurum kültürünü, bünyesine katılan gençlerle paylaşan Baymak, sosyal sorumluluk bilinciyle gençlerin iş dünyasında gelişmesine yardımcı olarak, Türkiye’nin yetişen eğitimli nesline destek vermektedir.Baymak, kurum yapısı gereği takım çalışmasının, başarının önemli parçası olması ilkesini benimsemiştir. Baymak’ın insan kaynakları ilkeleri, çalışanlarına kendilerini geliştirmeleri yönünde fırsatlar vermek, girişimciliği ve verimi desteklemek ve bu yönde çalışanlarına eşit imkanlar sağlamak, bireysel değerlere saygı gösterilmesini sağlamak, düzenli bir çalışma ortamında bireylerin memnuniyet içinde çalışmalarını devam ettirmeleriyle, en iyi verimi elde etmektir.

Bu çizgide hızlı ilerleyen Baymak, yürüttüğü çalışmalarla misyonunu taze tutmaktadır. Baymak’ın, Üniversite öğrencilerine yönelik uygulamasıyla öğrenciler, okurken iş hayatına atılma imkanı bulmaktadırlar. Bu öğretim yılında İstanbul’da ki uygulamaya 22 öğrenci katılmıştır. Henüz İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da yürütülen çalışmaya Yıldız Teknik Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi gibi seçkin üniversitelerden öğrencilerde katılmaktadır. Uygulamaya dahil olan öğrenciler, büyük yapı marketlerde Baymak ürünleri hakkında bilgi sahibi olarak çalışmaktadırlar. Ders saatlerinin gerektirdiği şekilde part time çalışarak maaş, prim, sigorta, yol ve yemek imkanları kazanan öğrenciler, bu sayede kariyerlerine okurken yön verip, kendilerini ölçebilmekte ve ileride Baymak bünyesinde çalışma imkanı bulabilmektedirler.

Baymak’ın başarıyla yürüttüğü uygulamalardan bir diğeri ise çalışanlarına sağladığı Yüksek Lisans Eğitim Programıdır. Baymak Genel Müdürlük Binası’nda sürdürülen MBA Programı, Okan Üniversitesi’nin verdiği destekle devam etmektedir. Baymak’ın bu programa katılan çalışanlarına, okul masraflarının 1/3’i kadar burs verdiği uygulama 2005 Mart’da yeni dönemine girmiştir. 11 kişinin katıldığı program, mesai bitimlerinden sonra , Okan Üniversitesi hocalarının Baymak Genel Müdürlük binasına gelerek, İşletme Yüksek Lisans Eğitimi vermesiyle gerçekleşmektedir.

Gençleri geliştirmek adına yürüttüğü uygulamalarla Baymak, şirketlerin yoğun rekabet ortamında varlıklarını sürdürebilmeleri, büyüyüp gelişebilmeleri için sürekli olarak yeniliğe hazır olmaları gerektiğini benimsemektedir. Bu nedenle gençlere bünyesinde çalışma imkanı sağlayıp, onları kendi prensipleriyle yetiştirmektedir. Baymak’da kadronun bu denli genç olmasıda bu duruma bağlanmakta ve gençler değişimlere açık, rekabet ortamında daha dayanıklı, güçlü ve azimli olduğu için tercih edilmektedirler. Rekabete ve yeniliklere açık Baymak, genç yaştaki dinamik kadrosuyla kurumsallaşmaya farklılık kazandırmaya, gelişmeye ve ilerlemeye devam etmektedir.

Baymak açık pozisyonlar:

Pozisyon                         Şehir/Ülke                              Firma Adı
Yapı Market Mağaza Satış Sorumlusu İzmir BAYMAK MAK. SAN.VE TİC.A.Ş.
Kalite Güvence Mühendisi İstanbul(Asya) BAYMAK MAK. SAN.VE TİC.A.Ş.
Yapı Market Mağaza Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) BAYMAK MAK. SAN.VE
Yapı Market Mağaza Satış Sorumlusu Ankara BAYMAK MAK. SAN.VE TİC.A.Ş.
HUMAN RESOURCES GENERALİST İstanbul(Asya) BAYMAK MAK. SAN.VE

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*