İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Teknosa Personel Alımı ve İş İlanları 2020

TeknoSA Personel Alımı Yapacak

TeknoSA’da çalışmak isteyen adaylara müjde. TeknoSA bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve TeknoSA personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

TeknoSA iş başvurusu

Firma Hakkında

“Herkes için Teknoloji” felsefesiyle teknoloji severlere keyifli bir alışveriş ve deneyim ortamı sunmayı amaçlayan TeknoSA, kuruluşundan itibaren istikrarlı bir şekilde büyürken; güvenilirliği, yaygınlığı, farklılaşan hizmetleri ve yenilikçi atılımlarıyla Türkiye’nin öncü teknoloji perakendecisi konumundadır.

Şirketi geleceğe taşıyacak, Sabancı değerlerine sahip, şirket kültürüne uyumlu, işe en uygun nitelikteki işgücünü bilimsel yöntemlerle seçmeyi ve doğru pozisyon için elaman almayı hedefleyen firma Türkiye genelinde olmak üzere farklı pozisyonlarda başvuru ilanları yayınladı.

TeknoSA yaptığı açıklamada çalışanlarından mağazada satılan ürünler konusunda müşterilere danışmanlık yaparak ürünlerin satışını gerçekleştirmelerinin, müşteri memnuniyetini sağlayarak alışveriş sürekliliğini arttırmalarının öncelikli hedefleri olması gerektiğini belirtti.


Ödenecek maaş konusunda net bir açıklama yapmayan şirket çalışanların satış performansının maaş üzerinde önemli etkiye sahip olduğunu belirtti.

TeknoSA İş İlanları

Başarısının arkasındaki en önemli kaynak olarak çalışanlarını gören TeknoSA; pozisyonun gerektirdiği eğitim, tecrübe ve yetkinlikler ile beraber kurum kültürü ve değerleriyle uyumlu kişilik özelliklerine sahip personeller aradığını duyuran şirket personel ihtiyaçları doğrultusunda telefon mülakatı, toplu mülakat, panel mülakatı ve bire bir mülakat türlerini de kullanabileceğini belirtti.

  • Satış Danışmanı

TeknoSA İş Başvurusu Formu

TeknoSA iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

www.teknosa.com adresinden yapılacak başvuralar sonucu nitelikleri aranılan pozisyona uygun olan adaylar telefon ya da e-mail yoluyla iş görüşmesine davet edileceklerdir.

Başvuru yapan adayların özgeçmişleri farklı pozisyonlar için değerlendirilmek üzere veri tabanında saklandığını belirten TeknoSA, aradığı niteliklere uygun olduğunuz sürece size iş teklifi ile dönüş yapacağını vaat etmektedir.

Başvuru için tıklayın.

Teknosa İnsan Kaynakları Politikamız; Şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda “doğru zamanda doğru iş için doğru insan” ilkesini izleyerek insan kaynağı ihtiyacını nitelikli işgücü ile karşılamak; çalışanlarımızın gelişimine katkıda bulunmak amacıyla eğitim ihtiyaçlarını belirleyerek, eğitim programları hazırlamak ve uygulamak; çalışanlarımızın yükselmelerine, başarılı olmalarına, performanslarının değerlendirilmesine ve memnuniyetlerini arttırmaya olanak sağlayacak sistemler geliştirmek ve sürekliliğini sağlamaktır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All right reserved.