Teknosa Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Teknosa, 2000 yılında Sabancı Holding bünyesinde kurulmuştur. Elektronik eşya perakendeciliği yapan bir mağazalar zinciridir. Kurulduğu günden bu yana Sabancı Holding güvencesiyle satış yapmakta ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Fiziksel mağazalar kadar online mağaza ve satışı da ön planda tutarak ülkemizin her yerinden ulaşılabilir bir marka olmayı başarmış bir şirkettir. Teknosa, Türkiye’nin 68 ilinde 217 mağazada 3000 binden fazla personel ile hizmet vermektedir. Şirket bu başarılı ağı ile 4 milyar TL üzerinde ciroya ulaşmıştır.

Teknosa İş İlanları

Teknosa’nın, mağazaları, genel müdürlük ve lojistik merkezi bulunmaktadır. Şirket, her bir çalışma alanına özel olarak personellerine sosyal hak ve olanaklar sunmaktadır. Örneğin mağaza dışı personellerine yemekhane ve servis hizmeti sağlarken, mağaza personellerine yemek kartı ve maaşlarına ek yol ücreti ödenmektedir.

Bu gibi haklar dışında tüm personel için ortak olan hak ve olanaklar da mevcuttur. Şirket doktoru, sağlık taramaları, çeşitli şirket gruplarıyla yapılan anlaşmalar dahilinde Teknosa personeline özel indirim ve kampanya imkanları, evlilik ve doğum yardımı gibi olanaklar mevcuttur.

Nasıl Başvurulur?

Teknosa şirketine başvuruda bulunmak için en etkili yöntem şirketin resmi web sitesi üzerindeki başvuru aşamalarını takip etmektir. Bunun yanı sıra çeşitli kariyer sitelerinde de şirketin açık pozisyon ilanları paylaşılmaktadır. Aşağıdaki adımları takip ederek Teknosa’ya başvurunuzu hızlıca tamamlayabilirsiniz.

  1. https://www.teknosa.com/ adresinden Teknosa resmi web sitesine giriniz.
  2. En alt kısımda bulunan Kurumsal sekmesinin altındaki “İnsan Kaynakları” butonuna tıklayınız.
  3. Açılan sayfanın solunda bulunan menüden “Online Başvuru” butonuna tıklayınız.
  4. Şirketin açık pozisyonları listelenecektir. Size uygun olan pozisyonu seçerek ilanın içindeki “Başvur” butonuna tıklayınız.
  5. Bu noktada sizden bilinen bir kariyer sitesi üzerindeki üyelik bilgilerinizi girmeniz istenmektedir, eğer üyeliğiniz yoksa çok kısa sürede üyelik oluşturarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Teknosa Açık Pozisyonlar

  • Müşteri Hizmetleri Çoklu Kanal Yöneticisi – İstanbul:Teknosa Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü bünyesindeki telefonda satış operasyonunun yönetilmesinden ve dijital iletişim kanallarında satış projesinin yönetilmesi ve analiz/raporlamalar doğrultusunda projenin iyileştirilmesi, geliştirilmesinden sorumludur.
  • Güneş Enerjisi (GES) Teknik Uzmanı – Kocaeli:GES sektörüne giriş yapmakta olan firmamızın alt yapısını hazırlamada katkıda bulunmaktan ve solar Enerji sistemleri konusunda teknik ve finansal fizibilite çıkarmaktan sorumludur.
  • Ağ ve Güvenlik Müdür Yardımcısı – İstanbul: Kullanılan sistemlerinin iletişim altyapısını oluşturan MPLS bazlı ve yedekli geniş alan veri iletişim ağlarının ve network donanımlarının yönetiminden ve MPLS ve internet bazlı geniş alan veri iletişim ağlarının birbiriyle entegrasyonlarının sağlanması çalışmalarının yürütülmesi, site-to-site VPN kurulumları ve yönetiminden sorumludur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*