LG Türkiye Personel Alımı ve İş İlanları 2023

LG Türkiye’de çalışmak isteyen adaylara müjde. LG Türkiye bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve LG Türkiye personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

LG Türkiye Personel Alımı ve İş İlanları

LG Türkiye Personel Alımı

LG Electronics, hayallerinizi gerçekleştirmenize olanak tanır ve mesleki gelişim için harika fırsatlar sunar. LG’deki çalışma hayatının avantajlarını öğrenin ve kariyerinizi yepyeni seviyelere taşıyın.

LG Electronics, hızla büyümeye devam eden küresel bir şirkettir. Şirketimize katılmak, kişisel ve mesleki gelişiminiz için harika fırsatlar sunar. Bunun yanı sıra, şirket büyüdükçe, kendi becerilerinizi geliştirmeye ve ilerletmeye teşvik edilirsiniz. Başarımızdaki en önemli faktör olan çalışanlarımıza büyük değer veririz. Bu nedenle, sektörümüzün en iyileri arasında olduğuna inandığımız bir dizi avantaj sunuyoruz.

LG Türkiye İş İlanları

LG olarak, “Doğru Kişileri” belirlemek, işe almak ve bizimle çalışmaya devam etmelerini sağlamak suretiyle yüksek standartlarımızı sürdürüyoruz. “Doğru İnsanlar” kimlerdir? Yaratıcılıkla ve en üst düzeyde performans gösterme arzusuyla hayallerinin peşinden koşan insanlar. Kararlı ve istekli takım oyuncuları. Önce daima müşteriyi düşünen yenilik takipçileri. Hem profesyonellik hem de küresel sahnede aktif rol alma arzusuna sahip meraklı düşünürler. LG’nin çizdiği yola değer veren dürüst insanlar. Başarı için gerekli olan farklı bakış açılarına değer vererek, insanları yalnızca yeteneklerinin, tutkularının, fikirlerinin ve sonuçlarının kalitesine göre işe almayı ve iş birliğini sürdürmeyi amaçlıyoruz. pozisyonlarımızı inceleyin.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 B2B IT Key Account Manager İstanbul(Avr.)
2 ID Demand Planning and Prod. Marketing Specialist İstanbul(Avr.)
3 B2B Technical Service Engineer – Air Conditioner İstanbul (Tümü)

Benzer İş İlanları

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*