Sportive Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Sportive’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Sportive bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Sportive personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Sportive Personel Alımı ve İş İlanları

Türkiye’nin en yaygın çok markalı spor perakendecisi olan Sportive, aynı zamanda Türkiye’nin en büyük internet spor mağazalarından biri olma özelliğini taşımaktadır.

Çanakkale’den Van’a Türkiye’de geniş bir coğrafyaya yayılmış olan Sportive, 14 ilde 27 mağazasıyla yılda 8 milyon ziyaretçi ağırlamaktadır. Hem mağaza sayısını hem de ziyaretçi sayısını arttırma hedefiyle çalışmalar yapan şirket, bu bağlama tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli çok sayıda personel alımı yapacak.

Genellikle Alışveriş merkezlerinde bulunan mağazalarında 10.00 ile 22.00 saatleri arasında mesai uygulayan Sportive, bu saatler arasında personellerini vardiyalı olarak çalıştırmaktadır.

Sportive İş İlanları

Büyümenin en önemli adımının müşteri memnuniyeti ve personellerinin özverisi ile olacağının bilincinde olan Sportive, kariyer siteleri aracılığıyla yayınladığı iş ilanlarında kadrosuna almak istediği personellerde olması gereken niteliklere detaylı bir şekilde yer verdi.

Genel Muhasebe Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
06 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)
Kurumsal Satış Yöneticisi / Yönetmeni
Son Başvuru Tarihi
23 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Süreç / Proses Geliştirme Yöneticisi / Yönetmeni
Son Başvuru Tarihi
27 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Finans Müdürü
Son Başvuru Tarihi
21 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)

Sportive İş Başvurusu Formu

Personel alımlarını genellikle kariyer siteleri işbirliğinde yapmayı tercih eden Sportive, kadrosunda çalışmak isteyenlerin öncelikle kariyer sitelerinde yer alan iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Sportive insan kaynakları birimi tarafından incelenecek olan başvurulardan kurumdaki açık pozisyonlara uygun olanlarla iletişime geçilerek karşılıklı görüşmeler sonucunda iş alım süreci başlatılmaktadır. Diğer adayların başvuruları şirket kayıtlarına alınmakta ve tekrar personel ihtiyacı oluştuğunda bu başvurular tekrar değerlendirilmektedir.

Başvuru için tıklayın.

Sportive Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*