Marks & Spencer Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Marks & Spencer’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Marks & Spencer bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Marks & Spencer personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Dünyada birçok kişi tarafından tercih edilen bir marka olan Marks & Spencer iş ilanları vererek, yeni oluşan ihtiyaçlarını karşılama yoluna gitmektedir. Bunlara başvuru iki şekilde yapılabilmekte olup kendi sitesi ve kariyer sayfaları aracılığıyladır.

Kişilerin değerlendirebileceği güncel ilanlar mevcut olup, Marks & Spencer iş başvurusu alınmaktadır. Eğer bunları değerlendirirseniz ve uyumlu bir dosyanız da varsa, firmanın personeli olabilirsiniz. Bunun için öncelikle online olarak Marks & Spencer personel ilanı duyurularına başvuru yapmanız gerekir.

Ardından firma sizinle irtibat kuracaktır. Ancak bu olumlu değerlendirme alırsanız geçerlidir. Mülakat aşamasını da bitirdikten sonra, işe başlamanız mümkündür.

Mark & Spencer Personel Alımı ve İş İlanları

Marks & Spencer Personel Alımı Yapacak

Yılın farklı zamanlarında kurumsal ihtiyaç ve stratejileri çerçevesinde personel alımı gerçekleştiren Marks & Spencer, güncel olarak personel almaktadır. Bunun için ilanlar, Kariyer.net üzerinde görülebilmektedir.

Adayların gerek bunu incelemesi, gerekse başvuru yapabilmesi için platformdaki hesabına giriş yapması gerekir. Eğer yoksa işlem yapılamayacağı için bir hesap açılmalıdır.

Marks & Spencer İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Marks & Spencer ülkemizde aktif bir Long Term Operations Intern / admin ilanına sahiptir. İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Bakırköy’de bulunan bu ilanda istenen nitelikler şöyledir;

 1. sınıfta olan lisans ya da lisansüstü öğrencisi olmak
 2. Yazılı ve sözlü anlamda İngilizce bilmek
 3. Haftada 4 ya da 5 gün çalışabilmek
 4. Microsoft Office programlarını bilme
 5. SAP SD modül fonksiyonlarını anlama

Marks & Spencer dünya çapında hizmet veren bir firmadır. Bu nedenle Türkiye dışındaki iş ilanlarını değerlendirmek istiyorsanız, bunlara LinkedIn üzerinden keşfetmeniz ve müracaat etmeniz mümkündür. Burada yalnızca yurtdışında çalışabilmek için oturma ve çalışma izni almanız gerektiği, vizenizin de olmanızın şart olduğu bilinmelidir. Bazı ilanlar, açıklamaları ile birlikte şöyledir;

 1. CRM Kampanya Yöneticisi: Moda perakende deneyimi ve JIRA kullanma tecrübesi arzu edilmekte olup, detaylara dikkat etme, ticari fikre sahip olma gibi nitelikler vardır.
 2. Görsel Stilist: Görsel şekillendirme tecrübesi olma, esnek olabilme gibi nitelikler vardır. Adaylar trendleri, pazarı, modayı yakından takip edecektir.
 3. Kıdemli Müşteri Analisti: Meslektaşlar ile iletişim prototip fikirleri, kullanıcı araştırması, müşteri gereksinimlerini de destekleyen arayüzler oluşturma gibi nitelikler aranmaktadır.

Eğer yurtdışı ilanlarını daha yakından takip edebilmek istiyorsanız, LinkedIn’i ziyaret edebilirsiniz.

Etik Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
06 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

Marks & Spencer İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Marks & Spencer iş başvurusunu Kariyer.net üzerinden yapacaksanız, şu işlemler takip edilmelidir;

 1. https://www.kariyer.net/firma-profil/marks-and-spencer-giyim-tekstil-ticaret-a-s-16605-210143 adresine girin ve oturum açın.
 2. Başvurmak istediğiniz pozisyona alt bölümden ulaşın.
 3. Sayfa yüklendikten sonra, başvur butonunu kullanarak müracaat edin.

Eğer kendi sitesinden başvurmak istiyorsanız, şu işlemlerin yapılması yeterlidir;

 1. https://kariyer.fibaretail.com.tr/ adresine girin.
 2. Üst menüde merkez başvurusu, mağaza başvurusu, staj başvurusu sekmelerinden birine gelerek, formu doldurun.
 3. Kaydet ile başvurunuzu tamamlayın.

LinkedIn üzerinden başvurmak istiyorsanız https://tr.linkedin.com/company/marks-and-spencer/jobs adresine girdikten sonra, bir ilana tıklayıp şirket web sitesinde başvur demeniz ve ardından gelen işlemleri takip etmeniz yeterlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*