SPX Personel Alımı ve İş İlanları 2024

SPX’de çalışmak isteyen adaylara müjde. SPX bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve SPX personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

SPX Personel Alımı ve İş İlanları

Sektör Mağazacılık, Spor ve Hobi Ürünleri
Kuruluş Yılı 1989
Çalışan Sayısı 300
Web Sitesi https://www.spx.com.tr/
Açık Pozisyon 5

SPX İş İlanları

“Türkiye’nin en heyecan dolu ekibinde yer almak istiyorsanız, hazırladığınız CV’nizi hemen [email protected] adresine gönderebilirsiniz. Cv’niz İnsan Kaynakları Ekibimiz tarafından incelendikten sonra deneyimlerinize ve yetkinliklerinize uygun açık bir pozisyonumuz olması halinde, ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Depo Ön Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.)
2 Ürün İnceleme Operasyon Destek Elemanı İstanbul(Avr.)
3 E-Ticaret / Online Pazar Yerleri Yönetici Adayı İstanbul(Avr.)
4 Satış Danışmanı – İstanbul Spx İstanbul (Tümü)
5 Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.)

SPX Personel Alımı

Biz SPX ekibiyiz. Büyük bir aileyiz. Doğaya tutkuyla bağlı kişilere, onları 4 mevsim doğa ile uyumlu hale getirecek giyecek, ekipman ve aksesuarlar sunarız.. Amatör ruhumuzu teknik ürün bilgimiz ile birleştirir, profesyonel bir yaklaşımla misafirlerimize sunarız.

Doğrularımızdan ve iş ahlakımızdan ödün vermeden kendimizi sürekli geliştiririz. Spor bizim için sadece iş değil, günlük rutinimizin bir parçası aynı zamanda.

https://www.spx.com.tr/insan-kaynaklari

SPX Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*