İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Decathlon Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Decathlon Personel Alımı Yapacak

Decathlon’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Decathlon bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Decathlon personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Firma Hakkında

Decathlon, 1976 yılında Fransa’da kurulmuş, neredeyse tüm spor gruplarına hitap eden ürünleri bulunan, spor dışında da farklı kesimlere, kişilere ait ürün gruplarına sahip dünya çapında uluslar arası nitelikleri bulunan mağazalar zinciridir. Mağazalar içerisinde ayakkabıdan çantaya, bisikletten spor aletlerine dair hemen her şey sergilenmektedir. Şirket politikası gereği, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterilere ulaştırma amacı taşınmaktadır. Türkiye’de 2010 yılından bu yana özellikle büyükşehirlerde olmak üzere mağaza sayısı 47’ye ulaşmıştır.

Decathlon İş İlanları

Türkiye’de 2010 yılından bu yana özellikle büyükşehirlerde olmak üzere mağaza sayısı 47’ye ulaşmıştır. Güncel personel sayısı 67.000 olarak açıklanmıştır. Mağaza sayısı açıldıkça tabi ki uzman personel ihtiyacı doğacağından, decathlon personel alımı yapacaktır. Personel tercihleri farklı olmakla birlikte, decathlon engelli personel alımı yasalarına göre gerekli hassasiyeti göstermektedir.

Merkez üretim, insan kaynakları, tedarik, pazarlama, internet satış sistemi, iletişim, mali işler, hukuk, iş güvenliği, lojistik ve mağaza satış personeli gibi alanlarda decathlon iş ilanları yayımlanmaktadır.

Yetkili kişilerce decathlon eleman alımı prosedürlerine göre işe girişi sağlanan kişiler, günlük yemek ve mola saatleri dahil 8,5-9 saat çalıştırırken, bu süre haftanın 6 günü çalıştırılacak kişi için 45 saati geçemez. Haftanın bir günü izin olarak sayılır. Personel maaşları asgari ücretin %20 üstü olarak ödenir. Yani %20’lik kısım mağaza satış primleridir. Kariyer basamaklarına göre bu ücret farklılık göstermektedir.

Decathlon İş Başvurusu Formu

Belirlenen ihtiyaca göre decathlon işçi alımı sağlayacağı zamanı belirledikten sonra mağazalarına bilgi geçmektedir. Çeşitli kariyer sitelerinde ilan bulmanız oldukça kolaydır. Ayrıca kendi siteleri üzerinde decathlon iş başvurusu sekmesi bulunmaktadır. Örneğin belirttiğimiz yerlerde decathlon güvenlik alımı ilanının içeriğinde istenilen personelde olması gereken belgeler, özellikler belirtilir.

Eğer size uygun bir ilan olduğunu düşünüyorsanız, decathlon iş başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Değerlendirme aşamasında decathlon iş ilanı konusunda sizin uygunluğunuzu ölçmek amacıyla, yetkili biriyle görüşmeniz için telefon ya da mail aracılığıyla gerekli yönlendirmeleri yapar. Bu görüşmeleri decathlon insan kaynakları sağlamaktadır.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir