Show TV Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Show TV’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Show TV bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Show TV personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Show TV, ilk olarak 1991 yılında Fransa’da kurulmuş, “başka bir alem” sloganı ile 1992 yılında Türkiye’de yayına başlamıştır. İlk zamanlar ana haber programı yapmayan özel TV kanalı, bir süre sonra Mehmet Ali Birand sunuculuğunda ana habere başlamıştır. Geniş kitlelere hitap eder olmuştur.

Çukurova Holding bünyesinde yer alan kanal, 2013 yılında mahkeme kararıyla TMSF’ye geçmiş, TMSF yayın haklarını 2014 yılında Ciner Medya Grubuna devretmiştir. 9 Ocak 2015 tarihinde mahkeme kararıyla kanal, TMSF’ye geri iade edilmiş; fakat 5 Haziran 2015 tarihinde mahkeme yeniden Ciner Grubuna iadesini kararlaştırmıştır. Hale Ciner Grubu bünyesinde yayın hayatına devam etmektedir.

Show TV Personel Alımı ve İş İlanları

Show TV İş İlanları

Grafiker
Son Başvuru Tarihi
28 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Dijital Medya Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
14 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Video Editörü
Son Başvuru Tarihi
14 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr.)
Kıdemli Yazılım Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
23 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr.)
Uzun Dönem Stajyer
Son Başvuru Tarihi
28 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
 • Muhabir: Kanalın ana haber bülteni için haber toplamak, bunların gerekli yerlere ulaştırılmasını sağlamak.
 • Sunucu: Kanalın anahaber programında ve diğer programlarında sunum yapmak, gösterileri duyurmak, izleyicilere karşı ekran yüzü olmak.
 • Kameraman: Programların stüdyo çekimlerinde, ürün çekimlerinde görev almak.
 • Aktüel kameraman: Programların stüdyo dışında yapılacak çekimlerinde görev yapmak, ekrana yansıtılacak etkili görüntüler, görseller oluşturmak.
 • Metin yazarı: Yaratıcı içerikler oluşturmak, içeriklerin geliştirilmesini sağlamak ve metinler üretmek.
 • Prodüktör: Kanalda yayınlanacak programların yapım aşamalarında görev almak.
 • Güvenlik görevlisi:Kanal ve şirkette güvenliği sağlamak, çalışanların güvenliğinden sorumlu olmak…

Show TV, Türkiye’nin en çok izlenen özel kanallarından biridir. Haber, diziler, güldürü programları, magazin programları, yarışma programları, yaşam-aktüel programları ve daha pek çok farklı alanda yayınları ile izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. Bünyesinde farklı kanallar da bulundurduğu için geniş bir çalışma ortamı sunmakta, kariyer fırsatları sağlamakta, medya alanında kendini geliştirmek isteyenlere iş olanağı sağlamaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Show TV iş ilanları Ciner Grup bünyesinde yapılmaktadır. Bunun için ilk olarak şirketin anasayfasına girerek İnsan Kaynakları sekmesine tıklamalısınız. İnsan Kaynakları içinde Ciner Grubu İş Başvuru Formu karşınıza çıkıyor. Burada kişisel bilgileriniz, iletişim bilgileriniz, eğitim bilgileriniz, iş tecrübeleriniz, yabancı dilleriniz başlıkları altında detaylar isteniyor.

Bütün bunları doldurduktan sonra CV Yükleme alanı bulunuyor. Burada daha önceden hazırlamış olduğunuz özgeçmişinizi PDF, DOC, RTF formatından birisinde yükleyebilirsiniz. Dosyanızın en fazla 500 KB boyutunda olması gerekmektedir. Ardından gönder butonuna bastığınızda başvurunuz yapılmış olmaktadır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Muhabir,
 • Sunucu,
 • Kameraman,
 • Aktüel kameraman,
 • Metin yazarı,
 • Prodüktör,
 • Güvenlik görevlisi.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 19:00, Pazar günleri tatil. (Bazı pozisyonlar için vardiyalı sistem uygulanabilmektedir).

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul.

Benzer İş İlanları

10 Comments

 1. Merhaba turizm ve seyahat mezunuyum aynı zamanda kamu yönetimi bölümünü açıkögretimden okuyorum gezilerle ilgili program sunmak istiyorum genç olduğum için herşeye uyum sağlarım enerjik biriyim

 2. Azimli hırslı ve çok çalışkan bir insanım disiplinli çalışmaya önem gösteririm asla pes etmem ve öğrenmeye açık bir yapıya sahibim pişman olamayacağınızı temenni ederim lütfen şans verin 0538 560 05 85

 3. Merhaba ben bayan kuaförü kalfayim Daha önce Kanal D nin kuafördum kuaför başvurusu yapabilir miyim

 4. Merhaba ben almanyadan yaziyo rum. Kanalinizda bir cocuk programI sunmak istiyorum.ben cocuk ogretmeniyim

 5. 20 yaşındayım medyaya olan ilgim eğitimimle devam ediyor bu arada tam zamanlı olara profösyonel bir ekiple çalışmak,bu kurumun bir üyesi olmak istiyorum.05448280625

 6. 30 Senedir basındayım HÜRRİYET, KANAL D. KANAL TÜRK. idare müd, veya amiri olarak çalıştım, SAYGILARIMLA TEL. 0538 881 74 81 Mevlanekapı cad arma sok no 3.1 ÇAPA.FATİH.İST

 7. selent yapımda,reklam asistanı olarak çalışmaktayım,sizlerle çalışmak isterim..saygılar

 8. 32yaslnda kamu yonetimi 3slnlf ogrencisilyim sizin kanallnlzdan callsmaktan gurur duyarlm belki garip gelebilir. Size ama bwn kanallnkzda evllilik programl yapmak isterim diksiyonu duzgun ekrana yaklsan insan iliskileri kuvetli ikna kabiliyeti yuksek biriyim sans verirseniz emin olunki piman olmuyacakslnlz yerel bi radyoda callstlm illla unlu olmak gerekmiyo birilerine sans vermek icin

 9. Edebiyat öğretmenliği mezunumun.2012 KPSS de 82 puan aldım ama yerleşemedim. İyi şekilde Azerice biliyorum..değerlindirirseniz sevinirim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*