Atv Personel Alımı ve İş İlanları 2020


ATV, 12 Temmuz 1993 tarihinde deneme yayınına başlamış, 9 Eylül 1993’te normal yayına geçmiştir. Özel televizyon kanalı olarak 90’lı yılların en çok izlenen kanalları arasında yer almış, Mayıs 2005’te Ciner Grubu tarafından satın alınmıştır. 2007 yılında TMSF tarafından el konulan kanal, aynı yıl Çalık Holdingin sahibi olduğu TurkuvazA.Ş.’ye satılmış, halen aynı şirket bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

atv iş ilanları

ATV İş İlanları

ATV iş ilanları, kanalın bağlı bulunduğu Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde yayınlanmaktadır. Grup, televizyon, radyo, gazete, dergi yayıncılığı ve dağıtımları yapmakta, yurt çapında faaliyetlerde bulunmaktadır. Reklam, bilgi işlem, pazarlama, satış gibi departmanlara sahiptir. Reklam, haberleşme, yönetim, grafik, tasarım alanlarında çalışmaktadırlar. Şirketin iş ilanlarında genel itibariyle Radyo, sinema, televizyon, gazetecilik, işletme, radyo ve televizyon programcılığı gibi bölümlerden mezunlara öncelik tanınmaktadır. Fakat medya ile ilgili çok farklı pozisyonlarda, başvuru kriterleriolabilmektedir.

Kanal, insan kaynakları yöneticisi, yazılım geliştiricisi, mobil yazılım uzmanı, sosyal medya uzmanı, eğitim ve geliştirme uzmanı, yayın operatörü, grafiker, resim seçici, insan kaynakları uzmanı gibi çok sayıda pozisyon için zaman zaman ilana çıkarak kadrosunu genişletmekte, kariyer fırsatları sağlamaktadır.

 Nasıl Başvurulur?

ATV iş başvuruları Kariyer.net platformu üzerinden yapılmaktadır. https://www.kariyer.net/firma-profil/turkuvaz-medya-grubu-1181-1975 linkine tıklayarak ilgili ilanlara ulaşabilirsiniz. Eğer üyeliğiniz varsa ve güncel bir CV’niz bulunuyorsa açık pozisyonları inceleyebilir, aranan şartlara bakabilir, size uygun olana karar verebilirsiniz.


Tek tuşla başvuru yapabilirsiniz. Eğer üyeliğiniz yok ise ücretsiz üyelik oluşturarak açık ilanlardan dilediğinize başvuru yapabilirsiniz. Son başvuru tarihinden itibaren insan kaynakları inceleme yapacak, uygun gördükleri taktirde sizinle iletişime geçeceklerdir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Muhabir,
 • Sunucu,
 • Kameraman,
 • Aktüel kameraman,
 • Metin yazarı,
 • Prodüksiyon,
 • Güvenlik görevlisi.

Pozisyon Açıklamaları:

 • Muhabir: Kanalın programları için içerik toplamak, haber toplamak ve bunların gerekli yerlere ulaştırılmasını sağlamak.
 • Sunucu: Kanalın programlarında görev almak, program türüne göre içeriklerin izleyicilere ulaştırılmasını sağlamak, konukları ağırlamak, canlı yayınları yönetmek.
 • Kameraman: Programlar için stüdyo çekimlerini gerçekleştirmek, görsel içeriklerin sağlanmasında görev almak.
 • Aktüel kameraman: Programlar için stüdyo dışında çekimler yapmak, program görselleri hazırlamak.
 • Metin yazarı: yaratıcı içerikler üretmek, programın konseptine göre içerik üretimi ve içeriklerin geliştirilmesini sağlamak.
 • Prodüktör: Kanalın programlarının yapım aşamalarında görev almak.
 • Güvenlik görevlisi:Kanalda çalışanların ve misafirlerin güvenliğini sağlamak, işleyişin intizamından sorumlu olmak.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 19:00, Pazar günleri tatil. (Şirketin bazı pozisyonlarında vardiyalı sistem uygulanmaktadır.)

Alım Yapılacak Şehirler: Ankara, İzmir, İstanbul.

7 yorum

 1. ıs arıyorum ehlıyetım var 25 senedır calısıyorum yurt dısında calıstım yurt dısı olursa sızınle calısmak ısterım tabıkı kabul edersenız tlf 0530 923 66 76 nolu telefondan ulasırsınız sımdıden tesekurler kolay gelsın saygılarımla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*