ATV Personel Alımı ve İş İlanları 2023

ATV’de çalışmak isteyen adaylara müjde. ATV bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve ATV personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

ATV Personel Alımı ve İş İlanları

ATV, yaklaşık 20 yıldır yayın hayatına katkı sunan özel kanallar içinde en çok izlenen ve başarılı olanıdır. İzlenme oranı en yüksek kanallar içerisinde olmayı başarmış kanallardan biridir. Ciner Grubu tarafından 2005 yılında satın alınan kanal sonraki yıllarda sırayla TMSF ve Turkuvaz A.Ş.’ ne satılmıştır.

ATV personel alımı yapacağını dönemsel olarak belli zaman aralıklarında bildirmektedir. Kanal çerçevesinde istihdam etmek üzere pek çok birim mevcuttur: Bu birimler içinde; bilgi işlem, reklam, grafik, yönetim, tasarım gibi pek çok bölüm bulunmaktadır. Adaylar başvuru yaparken ilgili birimler için gerekli nitelikleri taşıyıp taşımadıklarına dikkat etmelidir. Nitelikleri taşıyan adaylar içinde en uygun adayların başvuruları değerlendirilir ve ilgili adaylar görüşmeye çağrılır.

Başlıklar

ATV Personel Alımı Yapacak

ATV personel alımı yapacağı bilgisini vermişti. Kanal kapsamında çalıştırılmak üzere çeşitli pozisyonlar için personel alımı yapılacağı bilgisi verildi. Adayların ilgili birimler için başvuruda bulunurken alanları ile ilgili eğitim bilgileri ve donanımları önemlidir. Ayrıca söz konusu adaylardan bazı birimler için deneyim şartı da aranmaktadır. Adayların mesleki donanımları doğrultusunda başvuru yapacakları birim hakkında detaylı bilgi edinmeleri işe alım için önemlidir.

Adaylar başvuru yaptıktan sonra adaylar içinde koşulları sağlayan en uygun kişilerin başvuruları değerlendirilir. Söz konusu birim için en uygun adaylar seçilir ve işe alım süreçleri başlatılır.

ATV İş Başvurusu ve Başvuru Formu

ATV, yayıncılık sektöründe dev adımlarla ilerleyen, gelişimini tanımlayan ayrıcalıklı kanallardan birisidir. Yayın bünyesinde istihdam etmek isteyen adayların da nitelikli ve kalifiyeli olması önemlidir. Bu bakımdan ATV iş başvurusu yapılırken kişinin sektör için yeterli özelliklere sahip olup olmadığını çok iyi bilmesi gerekir.

ATV gibi çok ayrıcalıklı bir kanalda çalışmak isteyen adaylar başvurularını kariyer sitelerinden yapabilirler. Kanal bünyesinde açık pozisyonları inceleyerek sizin için en uygun birimi seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzu tamamladıktan sonra olumlu değerlendirilmeniz durumunda size geri dönüş yapılacaktır. İşe kabul süreciniz tamamlandıktan sonra yapmanız gerekenler, çalışma koşulları ve görevlerinizi detaylı bir şekilde size anlatılacaktır.

ATV İş İlanları ve Pozisyonları

İş Zekası Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
10 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Planlama Yöneticisi / Yönetmeni
Son Başvuru Tarihi
10 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
İnsan Kaynakları Yöneticisi / Yönetmeni
Son Başvuru Tarihi
17 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kocaeli(Çayı…
Bütçe ve Raporlama Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
09 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Silahlı Güvenlik Görevlisi
Son Başvuru Tarihi
31 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Mekanik Grup Şefi
Son Başvuru Tarihi
23 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Müşteri Deneyimi Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
24 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Resim Seçici
Son Başvuru Tarihi
20 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Elektrik Teknisyeni
Son Başvuru Tarihi
08 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Mağaza Müdürü
Son Başvuru Tarihi
13 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Ankara

ATV yayın sektörünün bir parçası olmak isteyen adaylar açık pozisyonları araştırmaya başladı. Kanalın açık pozisyonları için pek çok alım yapılacağı yakın zamanda bildirilmiştir. ATV yayın sektörümde çalıştırılma üzere bazı açık pozisyonları şu şekilde sıralayabiliriz:

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Muhabir,
 • Sunucu,
 • Kameraman,
 • Aktüel kameraman,
 • Metin yazarı,
 • Prodüksiyon,
 • Güvenlik görevlisi.

Pozisyon Açıklamaları:

 • Muhabir: Kanalın programları için içerik toplamak, haber toplamak ve bunların gerekli yerlere ulaştırılmasını sağlamak.
 • Sunucu: Kanalın programlarında görev almak, program türüne göre içeriklerin izleyicilere ulaştırılmasını sağlamak, konukları ağırlamak, canlı yayınları yönetmek.
 • Kameraman: Programlar için stüdyo çekimlerini gerçekleştirmek, görsel içeriklerin sağlanmasında görev almak.
 • Aktüel kameraman: Programlar için stüdyo dışında çekimler yapmak, program görselleri hazırlamak.
 • Metin yazarı: yaratıcı içerikler üretmek, programın konseptine göre içerik üretimi ve içeriklerin geliştirilmesini sağlamak.
 • Prodüktör: Kanalın programlarının yapım aşamalarında görev almak.
 • Güvenlik görevlisi:Kanalda çalışanların ve misafirlerin güvenliğini sağlamak, işleyişin intizamından sorumlu olmak.

Benzer İş İlanları

15 Comments

 1. milli gazetede 4 aydır muhabir olarak çalışıyorum başka bir kanalda devam etmek istiyorum ve yardımcı olabilirmisiniz telefon numaram 0539 665 43 40

 2. Bende ATV aailesinde calismak is basvurusu icin cok ugrastim ama bir turlu iletisim kuramadim adim AYSE MASKAR BARTIN dogumluyum ISTANBUL da oturuyorum sizin yardiminizi bekliyoru

 3. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunuyum. Pedagojik formasyon Programı Sertifikasına sahibim. Diksiyon Sertifikam var. Yerel tv kanalında 7 ay çalıştım işten ayrılmadım, kanal kapandı. Kendi sektörümde çalışmak istiyorum fakat imkan bulamıyorum, lütfen yardımcı olur musunuz

 4. B.SINIFI.EHLIYETIM SRC.2 VE SRC.4 PISKOTEKNIK BELGEM ŞOFÖR KARTIM VE SÜRÜŞ TEKNIK BELGEM VARDIR. ŞOFÖR OLARAK BAŞVURU YAPMAK ISTIYORUM

 5. Merhaba bahar doneminde staj yapmam gerekiyor. Bilgisayar sertifikam var. Hızlı ve pratik düşünme kabiliyetim yuksektir.Yardımcı olurmusunuz lütfen

 6. Mrb 4 yillik univ. Mezunuyum. Bilgisayar serfikam var.işe ihtiyacim var.elimden gelen her isi yaparim.

 7. merhaba 3 yıldır profısyonel makyaj yapıyorum cesıtlı yerlerden egıtım aldım sayılı sertıfkalarım var acıl iş arıyorum

 8. İş arıyorym acil 0 534 210 68 57 her alanda çalışırım bilgisayar sertefikalı bahçıvanım geregini arzederim

 9. ıs arıyorum ehlıyetım var 25 senedır calısıyorum yurt dısında calıstım yurt dısı olursa sızınle calısmak ısterım tabıkı kabul edersenız tlf 0530 923 66 76 nolu telefondan ulasırsınız sımdıden tesekurler kolay gelsın saygılarımla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*