ISS Personel Alımı ve İş İlanları 2022

ISS’de çalışmak isteyen adaylara müjde. ISS bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve ISS personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

ISS Personel Alımı ve İş İlanları

ISS personel alım ilanları yayınlanmakta olup ilgilenen adayların başvuruları beklenmektedir. ISS kapsamında çalışmak isteyen adaylar açık pozisyonlar arasında kendileri için en uygun birimi seçerek başvurularını yapabilirler. ISS, kalite standartları çevresinde vazgeçilmez bazı ilkelere sahiptir.

Bu ilkeler doğrultusunda eleman alımı yapacağını kurum belirtmiştir. Kurum iş ahlakı olan, sorumluluk bilinci yüksek, takım çalışmasına uyumlu davranışlar sergileyen, dürüstlük ilkesi çerçevesinde hareket eden nitelikli adayları kurum bünyesinde görmekten mutluluk duyar. Tüm bu ilkeler kapsamında değerlendirilecek olan adaylar içinde en iyi kişiler seçilir ve işe alım süreci tamamlanır.

ISS Personel Alımı Yapacak

ISS personel alımı yapacağı bilgisini yakın dönemde vermişti. Kurum bünyesinde çalışacak erdemli,iş ahlakıyla bütünleşeni uzman kişilerin başvuruları beklenmektedir. Kurum bünyesinde çalışmak isteyen adaylar başvurmak istedikleri alanla ilgili gerekli nitelikleri taşıdıkları takdirde başvurularını yapabilirler. Adaylar başvuru yaptıktan sonra insan kaynakları departmanı kontrolünde başvuruları incelenir. Adaylar içinde çalışma koşullarına en iyi şekilde uyum sağlayacak adaylar görüşmeye çağrılır.

Görüşmede adayların kişisel özellikleri test edilir. Adayların kendine olan güveni, iş çalışmasına yatkınlığı, iletişim beceri gibi pek çok özellikleri dikkate alınır. Tüm koşulları sağlayan adayların işe alımı gerçekleştirilir. İşe kabul edilen adaylar deneme süresine tabi tutulur. Adayların deneme süresi boyunca çalışma performansları değerlendirilir. Çalışması beğenilen adaylarla iş sözleşmesi yapılır. Sonucunda adayın daimi personel olarak kurum bünyesine dahil olması sağlanır.

ISS İş İlanları

ISS iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Güvenlik Amiri
Son Başvuru Tarihi
16 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Mersin
Gıda Yöneticisi
Son Başvuru Tarihi
27 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Adana
Elektrik Teknisyeni
Son Başvuru Tarihi
08 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Konya
Temizlik Hizmetleri Yöneticisi
Son Başvuru Tarihi
31 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İzmir
Dosya ve Evrak Sorumlusu
Son Başvuru Tarihi
30 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr.)
Teknik Hizmetler Şefi
Son Başvuru Tarihi
29 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kocaeli(Gebze)
Yemekhane Sorumlusu
Son Başvuru Tarihi
03 Ocak 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kahramanmaraş
Diyetisyen
Son Başvuru Tarihi
03 Ocak 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Operasyon Asistanı
Son Başvuru Tarihi
03 Ocak 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Muğla(Milas)
Ücretlendirme ve Yan Haklar Kıdemli Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
13 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

ISS iş başvurusu yapmak isteyen adaylar kurumun web sitesi üzerinden başvurularını yapmaları mümkündür. Ayrıca adaylar bizim sitemizi de takip ederek en güncel alım ilanlarından haberdar olabilirler. Yeni alımlar yayınlandığı takdirde sayfamızda ilanlar yayınlanır. Güncel olarak açık iş pozisyonlarını sayfamızda görebilirsiniz. Sonrasında başvurularınızı sayfamızı üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru yapmak için diğer bir seçenek de CV yollamaktır. Kendinizi en iyi şekilde tanıtıcı özgeçmişinizin yer aldığı CV’nizi kuruma yollayabilirsiniz. CV hazırlarken geçmiş iş deneyimlerinizden, almış olduğunuz eğitimlerden, sertifikalardan ve kişilik özelliklerinizden bahsedebilirsiniz. Kendinizi en iyi şekilde tanıtarak etkili bir CV hazırlayabilirsiniz. Böylece iş veren tarafından kabul sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

ISS İş İlanları ve Pozisyonları

ISS iş ilanları kapsamında kurum bünyesinde açık pek çok birim bulunmaktadır. Bu birimler içinde size uygun iş için müracaatınızı yapabilirsiniz. Kurum bünyesinde çalıştırılmak istenen bazı pozisyonları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Temizlik Şefi
  • Güvenlik Amiri
  • Gıda Yöneticisi
  • Teknik Hizmetler Şefi
  • Diyetisyen
  • Orta Kademe Yöneticisi

3 Comments

  1. ise ihtiyacim adana sehir hastanesinde temizlik gorevlisi olarak ise girmek istiyorum yardimci olurmusunuz lutfen

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*