Star TV Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Star TV firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Star TV personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Star TV iş ilanları mevcuttur.

Star TV Personel Alımı Yapacak

Televizyonculuğun ve medya sektörünün çok geliştiği yıllardayız. Bu sebeple medya şirketleri kaliteli çalışan ve personel aramaktadır. Geçtiğimiz günlerde Star TV kanalının personel alımı yapacağını öğrenmiş bulunmaktayız.

Star TV personel alımı, Star TV eleman alımı, Star TV işçi alımı gibi konularla ilgili pek çok kaynaktan derlediğimiz bir yazı sunacağız. Doğuş Yayın Grubu mensubu Star TV ile ilgili iş ilanlarını sizlere göstereceğiz.

Star TV İş İlanları

Doğuş Yayın Grubu mensubu Star TV iş ilanları ve iş ilanı nereden bulunur Star TV iş başvurusu nasıl yapılır gibi konuları inceleyeceğiz. Öncelikle Star TV üst kuruluşu olan Doğuş Yayın Grubu insan kaynakları ile görüşmeniz gerekmekte. Bunu nasıl yapacağınızı yazının devamında getireceğiz fakat öncelikle Star TV ve Doğuş Yayın Grubu hakkında birkaç bilgi verelim.

Doğuş Yayın Grubu Türkiye’de medyaya yön veren sayılı kuruluşlardandır. Doğuş Grubu alt şirketidir. Star TV ise 306 milyon dolar karşılığında Doğuş Grubu tarafından devralınmıştır.

Star TV Çalışma Şartları ve Maaşları

Medya sektöründe olmasından dolayı ve Doğuş Grubun bir üyesi olmasından dolayı maaş ve saatlerin gayet uygun olacağını düşünmekteyiz. Bununla birlikte sigorta ve benzeri işlerde sorun yaşanmayacağını tahmin ediyoruz.

Star TV insan kaynakları için Doğuş Yayın Grubu web sitesinden insan kaynaklarına tıklamanız gerekmektedir. Aşağı kısımda açık pozisyonlar görünmektedir ve CV düzenleme butonu bulunmaktadır.

Star TV İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Star TV’de çalışmak istiyorsanız öncelikle Doğuş Yayın Grubu web sitesindeki İnsan Kaynakları bölümüne girmeniz, kendi CV’nizi oluşturmanız veya yüklemeniz gerekmektedir. Yükledikten sonra mevcut iş pozisyonlarına başvuruda bulunabilir veya onların size dönüş yapmasını bekleyebilirsiniz.

Star TV engelli personel alımı yapmaktadır. Bunun için iş pozisyonlarını iyi takip etmenizi ve zamanında başvuru yapmanızı tavsiye ederiz. Düzgün bir CV’nin ilk görüşe katkısı olacağını hatırlatalım.

Başvuru için tıklayın.

Leave a Reply