McDonald’s Personel Alımı ve İş İlanları 2021

McDonald’s da çalışmak isteyen adaylara müjde. McDonald’s bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve McDonald’s personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Mcdonalds Personel Alımı ve İş İlanları

McDonald’s 1948 yılında Amerika’da iki kardeş tarafından kurulmuştur. Kuruldukları zaman restorancılık sektörüne büyük bir yenilik getirerek, arabaya servis uygulamasını başlatmışlardır. Bu sistemin müşteriler tarafından çok sevilmesiyle birlikte dünya çapında bir marka haline gelmiştir.

McDonald’s, dünyanın en büyük ilk 10 markasından biridir. 34 binden fazla şube ve 1,6 milyondan fazla personeli bulunmaktadır. Türkiye’de 260 şubede 6000’den fazla personele istihdam sağlamaktadır.

McDonald’s İş İlanları

McDonald’sda personeller çalışma ve gayretlerinden ötürü her zaman ödüllendirilir. Hey ay, ayın personeli seçilerek bu personele çeşitli hediyeler verilir ve bu başarısı takdir edilir. McDonald’s, diğer birçok restoran zincirinin aksine restoran personellerine terfi imkanı sağlamaktadır. Restoranda çalışmaya ekip üyesi olarak başlayan bir personel, yöneticiliğe kadar yükselebilir. Bu süre boyunca McDonald’s personele 485 saatten fazla eğitim vermektedir.

Pozisyon Lokasyon
Mcdonald’s’ta Çalışmanın Yaşı Yok İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa
Servis Ve Mutfak Personeli – Konya Bölgesi Konya
Servis Ve Mutfak Personeli – Ankara Bölgesi Ankara
Servis Ve Mutfak Personeli – Antalya Bölgesi Antalya
Servis Ve Mutfak Personeli – Eskişehir Bölgesi Eskişehir
Servis Ve Mutfak Personeli – Afyon Bölgesi Afyon
Moto Kurye-Adapazarı Serdivan Sakarya
Servis Ve Mutfak Personeli – Sabiha Gökçen Dış Hatlar İstanbul Anadolu
Moto Kurye – Kavacık İstanbul Anadolu
Moto Kurye – Tuzla İstanbul Anadolu
Moto Kurye – Şeriffali İstanbul Anadolu
Servis Ve Mutfak Personeli – Mühürdar İstanbul Anadolu
Servis Ve Mutfak Personeli – Acıbadem İstanbul Anadolu
Moto Kurye – Tuzla İstanbul Anadolu
Moto Kurye – Göztepe Minibüs Caddesi İstanbul Anadolu
Servis Ve Mutfak Personeli – Kartal Soğanlık İstanbul Anadolu
Moto Kurye – Trabzon Atapark Trabzon
Servis Ve Mutfak Personeli – Girne İzmir
Servis Ve Mutfak Personeli – Forum Bornova İzmir
Moto Kurye – İzmit Çarşı Kocaeli

McDonald’s, esnek çalışma saatlerine de uygun bir restorandır. Bu sebepten ötürü birçok öğrenci ve yarı zamanlı iş arayan personel adaylarının da tercihi olmaktadır. Çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyebilmektesiniz. Genel olarak çalışma saatleri 10:00-02:00 arası olmaktadır. Uzun bir çalışma saati olduğu için vardiyalı çalışma sistemi vardır. McDonald’s, personellerine sektörün seviyesine uygun maaşlar ödemektedir. Ayrıca maaşa ek yemek kartı ve yol ücreti gibi yan haklar da mevcuttur.

Nasıl Başvurulur?

McDonald’s şirketine başvuru yapmanın 2 yolu vardır. Başvuru yapmak için izlemeniz gereken yollar aşağıda anlatılmaktadır:

  1. https://www.mcdonalds.com.tr/ adresinden McDonald’s web sitesine giriniz.
  2. Üst kısımda “Hakkımızda” yazan butona tıklayın.
  3. Açılan sayfayı aşağı kaydırın. İnsan Kaynakları yazısının altındaki “Daha Fazla Bilgi” butonuna tıklayın.
  4. Bu kısımda “Başvuru” butonunu göreceksiniz. Butona tıklayın.
  5. Açılan sayfa iş başvuru formudur. Bu formu doldurarak sayfanın en altında bulunan “Gönder” butonuna basınız.

McDonald’sa başvuru yapmak için bir diğer yöntem ise çeşitli kariyer sitelerinde açılan açık pozisyon ilanlarına başvuru yapmaktır.

McDonald’s Açık Pozisyonlar

  • Servis ve Mutfak Elemanı: Müşteri memnuniyetinin sağlanmasından, müşteriden siparişleri alarak mutfağa bildirmekten, müşterinin ödeme işlemlerine yardımcı olmaktan sorumludur. Bu pozisyon için birkaç konumda açık pozisyon bulunmaktadır, kariyer sitelerinden konum detaylarına ulaşabilirsiniz.
  • Moto Kurye: A2 veya A1 ehliyet sahibi, trafik kurallarına uyum sağlayarak müşteri siparişlerinin müşteriye götürülmesini sağlamaktan sorumludur.Bu pozisyon için birkaç konumda açık pozisyon bulunmaktadır, kariyer sitelerinden konum detaylarına ulaşabilirsiniz.
  • McTern Staj Programı – İstanbul: McDonald’s Türkiye Genel Merkezinde üniversite öğrencilerine sağlanan uzun dönem staj programıdır.

McDonald’s Benzer İş İlanları

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*