Tavuk Dünyası Personel Alımı ve İş İlanları 2021


Tavuk Dünyası iş başvurusu

Tavuk Dünyası, 2012 yılında Türkiye’de kurulmuştur. Özel soslu tavuk, kremalı makarna ve salata içeren tabaklarıyla sunduğu hizmet tüketiciler tarafından çok beğenilmiştir. 8 yılda ülke çapında 50 ile yayılmıştır. Ülkemizde 220’den fazla restorana sahip olan Tavuk Dünyası, Gagawa ismiyle yurt dışına da açılmıştır.

600 milyon TL üzerinde ciroya sahip şirket, 3 binden fazla personele istihdam sağlamaktadır.

Tavuk Dünyası İş İlanları

Tavuk Dünyası personellerine sektöre göre rekabetçi bir maaş imkanı sunmaktadır. Personellerin maaşına ek müşteriden gelen bahşişlerde belirli bir orana göre dağıtılmaktadır. Ayrıca yine maaşa ek yol ve yemek kartı gibi yan haklar mevcuttur. Personellerin çalışma saatleri restoranın bulunduğu konuma göre değişiklik gösterse de genel olarak 10:00-22:00 arası mesai saatleri olmaktadır.

Restoranda en düşük kademeden işe başlayan personeller dahi zamanla kazandıkları tecrübe ve iş azmiyle birlikte terfi alabilmektedir. Tavuk Dünyası, çekirdekten yetişen ve kuruma bağlılığı yüksek olan personelleri idare ve yönetim pozisyonlarına getirmeye çalışan bir kurum olarak öne çıkmaktadır. Personellerinin kariyer yolları boyunca çeşitli eğitim ve seminerlerle onları destekleyen şirket, personellerinin kariyerlerinde büyük bir adım olmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Tavuk Dünyası’na başvuru yapmak için şirketin resmi web sitesini ziyaret etmek gerekir. Başvuru için 2 seçeneğimiz vardır. İlki başvuru formunu doldurup dilediğimiz pozisyona başvurmak, diğer seçenek ise şirketin açtığı açık pozisyon ilanlarına başvuru yapmaktır. Aşağıdaki adımları izleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz:

  1. https://www.tavukdunyasi.com adresinden Tavuk Dünyası web sitesine gidiniz.,
  2. Sayfanın üst kısmında bulunan Tavuk Dünyası yazısının üzerine gelip, açılan menüden “İnsan Kaynakları” butonuna tıklayın.
  3. Açılan sayfada başvuru formuna tıklayarak, detaylı iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Doldurduğunuz formu göndermek için sayfanın en altında bulunan “Gönder” butonuna tıklayınız.
  4. “Kariyer Fırsatları için Tıklayınız” butonuna tıklayarak, şirketin açık pozisyon ilanlarını görüntüleyebilirsiniz. Başvuru yapmak için yönlendirilen kariyer sitesinden profil oluşturmanız gerekmektedir.

Tavuk Dünyası Açık Pozisyonlar

  • İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı – İstanbul: Çalışan özlük dosyalarının yasal mevzuata uygun ve eksiksiz olarak hazırlanması ve güncellenmesinden ve çalışan işe giriş-işten çıkış süreçlerinin yasal mevzuata uygun olarak yürütülmesinden sorumludur.
  • Franchise ve Emlak Geliştirme Yöneticisi – İstanbul: Franchise adaylarıyla görüşmeler yapılması ve Tavuk Dünyası’na yeni yatırımcıların/franchise iş ortaklarının dahil edilmesi ve aday olan dükkanlarla ilgili fizibilite çalışmalarının gerçekleştirilmesinden sorumludur.
  • Muhasebe Uzmanı – İstanbul: Maaş bordro tahakkukunun muhasebe kayıtlarının yapılmasından ve resmi kuruluşlara gerekli beyanname, bildirim ve anketlerin hazırlanmasından sorumludur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*