Tavuk Dünyası Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Tavuk Dünyası’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Tavuk Dünyası bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tavuk Dünyası personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Tavuk Dünyası, 2012 yılında Türkiye’de kurulmuştur. Özel soslu tavuk, kremalı makarna ve salata içeren tabaklarıyla sunduğu hizmet tüketiciler tarafından çok beğenilmiştir. 8 yılda ülke çapında 50 ile yayılmıştır. Ülkemizde 220’den fazla restorana sahip olan Tavuk Dünyası, Gagawa ismiyle yurt dışına da açılmıştır.

600 milyon TL üzerinde ciroya sahip şirket, 3 binden fazla personele istihdam sağlamaktadır.

Tavuk Dünyası Personel Alımı ve İş İlanları

Tavuk Dünyası İş İlanları

Tavuk Dünyası personellerine sektöre göre rekabetçi bir maaş imkanı sunmaktadır. Personellerin maaşına ek müşteriden gelen bahşişlerde belirli bir orana göre dağıtılmaktadır. Ayrıca yine maaşa ek yol ve yemek kartı gibi yan haklar mevcuttur. Personellerin çalışma saatleri restoranın bulunduğu konuma göre değişiklik gösterse de genel olarak 10:00-22:00 arası mesai saatleri olmaktadır.

Restoranda en düşük kademeden işe başlayan personeller dahi zamanla kazandıkları tecrübe ve iş azmiyle birlikte terfi alabilmektedir. Tavuk Dünyası, çekirdekten yetişen ve kuruma bağlılığı yüksek olan personelleri idare ve yönetim pozisyonlarına getirmeye çalışan bir kurum olarak öne çıkmaktadır. Personellerinin kariyer yolları boyunca çeşitli eğitim ve seminerlerle onları destekleyen şirket, personellerinin kariyerlerinde büyük bir adım olmaktadır.

Kariyer.net İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 IT Stajyeri İstanbul(Asya)
2 Pazarlama Stajyeri İstanbul(Asya)
3 İnsan Kaynakları Stajyeri İstanbul(Asya)
4 Cost Controlling Supervisor Ankara

Eleman.net İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Restoran Yöneticisi (Bodrum) Muğla
2 Mutfak Elemanı İzmir
3 Garson / Komi / Bahçeşehir Cadde İstanbul Avrupa
4 Aşçı Yardımcısı / Cevahir Avm İstanbul Avrupa
5 Garson Edirne
6 Aşçı Yardımcısı İzmir
7 Kurye (İzmir Alsancak Kıbrıs Şehitleri) İzmir
8 Kurye (İzmir Buca) İzmir
9 Garson / Komi ( Serdivan Cadde 54) Sakarya
10 Aşçı / Aşçı Yardımcısı (Cadde 54) Sakarya
11 Garson / Komi (Karasu) Sakarya
12 Kasiyer İzmir
13 Müdür Yardımcısı (Antalya | Kültür) Antalya
14 Aşçı Yardımcısı (Manavgat) Antalya
15 Garson (Manavgat) Antalya
16 Aşçı-Ayvalık Balıkesir
17 Aşçı Yardımcısı (Fethiye) Muğla
18 Garson (Fethiye) Muğla
19 Garson / Kasiyer (Edremit Kipa Avm) Balıkesir
20 Aşçı Yardımcısı İstanbul Avrupa
21 Garson İstanbul Avrupa
22 Garson İstanbul Avrupa
23 Aşçı Yardımcısı İstanbul Avrupa
24 Moto Kurye İstanbul Avrupa
25 Restoran Yöneticisi İstanbul Avrupa
26 Aşçı Yardımcısı İstanbul Avrupa
27 Forklift Operatörü Ankara
28 Restoran Yönetici Yardımcısı / Ankara Ankara
29 Aşçı (Aydın Söke) Aydın
30 Müdür Yardımcısı / Garson (Serdivan) Sakarya

Indeed.com İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Garson / Komi
Antalya
2 Garson
Eyüp
3 Motosikletli Kurye
Antalya
4 Garson – Komi
Başakşehir
5 Mutfak Elemanı
Antalya
6 Mutfak Personeli
Başakşehir
  • İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı – İstanbul: Çalışan özlük dosyalarının yasal mevzuata uygun ve eksiksiz olarak hazırlanması ve güncellenmesinden ve çalışan işe giriş-işten çıkış süreçlerinin yasal mevzuata uygun olarak yürütülmesinden sorumludur.
  • Franchise ve Emlak Geliştirme Yöneticisi – İstanbul: Franchise adaylarıyla görüşmeler yapılması ve Tavuk Dünyası’na yeni yatırımcıların/franchise iş ortaklarının dahil edilmesi ve aday olan dükkanlarla ilgili fizibilite çalışmalarının gerçekleştirilmesinden sorumludur.
  • Muhasebe Uzmanı – İstanbul: Maaş bordro tahakkukunun muhasebe kayıtlarının yapılmasından ve resmi kuruluşlara gerekli beyanname, bildirim ve anketlerin hazırlanmasından sorumludur.

Nasıl Başvurulur?

Tavuk Dünyası’na başvuru yapmak için şirketin resmi web sitesini ziyaret etmek gerekir. Başvuru için 2 seçeneğimiz vardır. İlki başvuru formunu doldurup dilediğimiz pozisyona başvurmak, diğer seçenek ise şirketin açtığı açık pozisyon ilanlarına başvuru yapmaktır. Aşağıdaki adımları izleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz:

  1. https://www.tavukdunyasi.com adresinden Tavuk Dünyası web sitesine gidiniz.,
  2. Sayfanın üst kısmında bulunan Tavuk Dünyası yazısının üzerine gelip, açılan menüden “İnsan Kaynakları” butonuna tıklayın.
  3. Açılan sayfada başvuru formuna tıklayarak, detaylı iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Doldurduğunuz formu göndermek için sayfanın en altında bulunan “Gönder” butonuna tıklayınız.
  4. “Kariyer Fırsatları için Tıklayınız” butonuna tıklayarak, şirketin açık pozisyon ilanlarını görüntüleyebilirsiniz. Başvuru yapmak için yönlendirilen kariyer sitesinden profil oluşturmanız gerekmektedir.

Tavuk Dünyası Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*