Yiğit Akü Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Yiğit Akü firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel yiğit akü iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Yiğit Akü personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Yiğit Akü iş ilanları mevcuttur.

 

Akıllı akülerin tek üreticisi konumunda olan Yiğit Akü, elektrikli araçlar için lityum iyon bataryaları üretimi yapmaktadır. Üstün kalite sertifikalarına sahip Yiğit Akü, dünya akü sektöründe adından söz ettirmektedir. İş dünyasında nitelikli insan gücüne dayalı çalışma prensibi ile Yiğit Akü, geniş ürün ve hizmet yelpazesiyle sektöründe varlığını en etkin şekilde sürdürmektedir.

Yiğit Akü Personel Alımı

Yiğit Akü Personel Alımı Yapacak

Yiğit Akü yaygın bayi ağı ile toplumun her kesimine hizmet sunmaktadır. Yiğit Akü’nün bünyesinde 620 kişi çalışmaktadır. Yiğit Akü, çalışma kadrosunu genişletmek için personel alımı yapacağını duyurdu. Şirket etik kurallarına haiz adaylara, bünyesinde çalışma olanağı sunmaktadır.

Yiğit Akü İş İlanları

Türkiye’nin birçok şehrinde bayisi bulunan Yiğit Akü, iş ilanlarını sosyal ağlar üzerinden yayınlamaktadır. Yayınlanan iş ilanları içinde, güvenlik alımı ve engelli personel alımı da yapılacağı duyurulmuştur. Kaç kişinin hangi görev ve pozisyonlarda yer alacağı iş ilanlarında detaylıca belirtilmektedir.

 Yiğit Akü Çalışma Şartları ve Maaşları

Yiğit Akü A.Ş çalışma şartları; tam zamanlı çalışılmaktadır. Hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında çalışılmaktadır. Eğitim seviyesi görev ve uzmanlık alanına göre değişmektedir.

Erkekler, askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmalı. Maaşlar ise; çalışmaya asgari ücret ile başlanmaktadır. Pozisyon ve uzmanlık alanına göre maaş aralığı değişmektedir. Sosyal haklar; yemek, servis ve sigortadır.

Yiğit Akü İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

 Yiğit Akü’ye, anlaşmalı sosyal ağlar üzerindeki kariyer siteleri aracılığıyla iş başvuru formu doldurularak iş başvurusu yapabilirsiniz. İnsan kaynakları tarafından başvurularınız değerlendirilecektir.

Başvuru için tıklayın.

Leave a Reply