Yiğit Akü Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Yiğit Akü’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Yiğit Akü bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Yiğit Akü personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kuruculuğunu üç kardeşin üstlendiği Yiğit Akü, 1976 yılında Ankara’da kurulmuştur. Yiğit Akü günümüzde 5 kıtada 80’in üzerinde farklı ülkeye ihracat yapan bir firma konumuna gelmiştir.  Yıllık yaklaşık olarak 130 milyon dolar ciro sağlayan firma 600’ün üzerinde bireye de istihdam sağlamaktadır.

40 dönüm arazi üzerine kurmuş olduğu ana merkez üretim tesisinin yanı sıra Türkiye’de var olan yaklaşık 100 ana bayi ve 6000 tali bayisi ile sektöründe lider konumdadır. Araştırma ve geliştirme projelerine yaptığı yatırımlarla da adından bolca söz ettiren Yiğit Akü, elektrikli araçlar tarafından kullanması üzere tasarımı yapılan lityum iyon bataryaları ile akıllı aküleri üreten ilk firma konumundadır.

Üretimi gerçekleştirilen birçok farklı otomotiv firmasına ve özellikle ülkemiz Savunma Sanayisi ’ne uluslararası kalite standardında akü sağlamaktadır. Her geçen gün yeni araştırmalarla geliştirdiği kaliteli ürünlerle birlikte sektörünü daha da ileriye taşımaktadır.

Yiğit Akü Personel Alımı

Yiğit Akü İş İlanları

Sektöre verdiği yön ile tanınan Yiğit Akü, 44 yıldır üretim faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir. Sağladığı geniş istihdam sayesinde birçok kişinin iş ilanlarını sıkı takip ettiği firmalar arasındadır. Zengin ürün çeşidi ile toplumun her kesimine güven vererek her geçen gün daha da büyümeyi hedefleyen Yiğit Akü, büyüyen hizmet ihtiyacını karşılayabilmek için yeni elemanları bünyesine katacağını duyurdu.

Nasıl Başvurulur?

Yiğit Akü A.Ş. kendi resmi sitesi olan https://www.yigitaku.com/ adresinden “İnsan Kaynakları” butonuna tıklayarak açılan sayfada istenilen bölümleri doldurarak başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Başvurunuzun tamamlanması için sayfanın sonunda bulunan bazı belgeleri de doldurarak firmaya iletmeniz gerekmektedir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Endüstriyel Akü Satış Yöneticisi: Mevcut ve yeni müşterilere ürünlerin tanıtımını yaparak aktif satışlar yapan bireylerdir. Bölgesindeki bayilerin yaptığı sevkiyatları ve siparişleri takip ederken firmanın piyasadaki konumunu korumak için analizler yapan kişilerdir.
  • Endüstriyel Planlama Mühendisi: Firmanın misyon ve vizyonuna göre hareket ederek üretim hedeflerini sağlamak amacıyla günlük, aylık, yıllık planlar oluşturarak risk analizlerini yöneten bireylerdir.
  • Üretim Operatörü: Firmanın ürettiği ürünlerin kullanıma tamamen hazır olması için işi organize ederek son kontrolleri yapan bireylerdir.
  • Üretim Teknikeri: Üretim Operatörünün esas yardımcısıdır. Ürün kontrollerinin raporlanmasını sağlar.
  • Otomasyon Teknikeri: Firmanın üretim yaptığı esnada makinelerin, ekipmanların, sistemlerin ve çalışan işçilerin kontrollerini yapan bireylerdir.
  • Kalite Mühendisi: Firmanın ürettiği ürünlerin ve hizmetin ihtiyaç ve istek doğrultusunda belirlenen standartlara uygun olup olmadığınıinceleyen bireylerdir.
  • İthalat Uzmanı: Çalıştığı firmanın yaptığı bütün ithalat faaliyetlerinin kontrolü, planlanması ve yönetilmesinden sorumlu bireylerdir.
  • Ar-Ge Proje Yöneticisi: Çağın şartlarının gerektirdiği yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, bu gelişmeleri firmanın ürettiği ürünlere uygulayan veya ürünleri geliştiren bireylerdir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Haftada 6 gün, 08:00 – 17:00( Yemek, çay ve ihtiyaç molaları dâhil)

Alım Yapılacak Şehirler:  İstanbul, Ankara

3 Comments

  1. gülhanım akdemir 49 yaşındayım fabirkanızda çalışmak isdiyorum geregini arz ederim hikamet . sincanda oturmakdayım 05356256099

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*