Jantsa Personel Alımı ve İş İlanları 2022

jantsa

Jantsa personel alımı yapacak!

Jantsa iş başvurusu yaparak sizde Jantsa’ın gücünden güç alabilirsiniz. Jantsa personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Jantsa eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Jantsa insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İşe Alım ve Oryantasyon Süreci

Hedeflerini, her şeyden önce sahip olduğu insan kaynaklarından aldığı güçle gerçekleştiren şirketimiz, karşılıklı güven ve saygının hakim olduğu, katılımın ve çeşitliliğin değer gördüğü bir şirket olma hedefini benimsemektedir. Şirketimiz üstün nitelikli insan kaynağının teminine, çalışanların sürekli gelişimine ve motivasyonunu sürekli yüksek tutmaya önem vermiştir. Çalışanların memnuniyetini ve gelişimini ön planda tutarak bu konulara kaynak ayıran şirketimiz farklı bakış açılarının ve bilgi birikiminin harmanlanması yolu ile yeni ve yaratıcı fırsatlar yakalanabileceğine inanmaktadır.

Şirketimiz hedef ve ilkelerinden yola çıkarak en iyilerini bünyesine katabilmek adına yıl boyunca çalışmalar yapmaktadır. Şirket olarak işe alımda en önem verdiğimiz noktalardan birini yetkinlikler oluşturmaktadır. Başvuru formumuzda yer alan açık uçlu sorular adayın yetkinliklerini özgeçmiş üzerinden anlayabilmemiz adına ipuçları vermektedir. Hangi departman için değerlendirilirse değerlendirilsin adaylarımızın aşağıdaki yetkinliklere sahip olmasını beklemekteyiz.

Bu yetkinlikleri;

  • Takım çalışması,
  • İletişim,
  • Yaratıcılık ve girişimcilik,
  • Yön belirleme,
  • İş birliği geliştirme,
  • Sonuç odaklılık,
  • Kendini ve çalışma arkadaşlarını geliştirme,
  • Müşteri duyarlılığı,
  • Farklılıklara uyum ve yönetme,

Olarak sıralayabiliriz.

Tüm bu değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan adaylarımıza şirketimiz tarafından iş teklifi yapılır ve pozisyona uygun bulanan aday çalışmaya başlar. Burada amacımız, kişilerin bilgi beceri ve yetkinliklerini sorgulayarak, niteliklerine uygun doğru işe yerleştirilmelerini sağlamaktır.

Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızın hızla şirketimize entegre olmalarını sağlamak amacıyla, İşe Uyum Programı (Oryantasyon Programı) düzenlenir.

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*