Turkcell Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Turkcell’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Turkcell bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Turkcell personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Türkiye’de kurulmuş iletişim ve teknoloji şirketidir. Şubat 1994’te hizmete girmiştir. Şirket mobil ve sabit şebeke platformu üzerinden geniş ve kapsamlı ürün ve servis sunmaktadır. Turkcell Türkiye’de evlere kadar saniyede 1 Gbps’e varan hızlarda fiber data erişimi sağlamaktadır.

Geniş kapsamlı alanı ve yurtdışı kullanım hizmetleri de sunmakta olup bünyesinde 6000’den fazla çalışan bulundurmaktadır. Türkiye’nin her yerinde mağazaları mevcuttur.

TURKCELL İş İlanları

Turkcell İş İlanları

Şirket gelişmiş teknolojiler sunmakta olup telefon, iletişim, internet gibi birçok alanda ve 81 ilde hizmet vermektedir. Çok geniş bir çalışan kitlesine sahiptir. Her geçen günde bünyesine yeni teknolojiler katmakta olup sürekli olarak iş alımı yapmaktadır.

Şirket çalışanlarına birçok hizmette sunmakta olup sigorta, yemek kartı, servis desteği, şirket aracı, çalışan kredisi gibi hizmetler sunmakta olup çalışan anneler için çocuklarına kreş desteği sunmaktadır.

Çalışanların yakınlarına %25’ e varan indirimler ve çalışan kredisi imkânı sunmaktadır. Ayrıca başarılı çalışanlarını çeşitli hediyelerle ödüllendirmektedir. Buda çalışanların motivasyonunu arttırmaktadır. Birçok hizmetiyle çalışanlarının haklarını korumaktadır.

Pozisyonlar Şehir
Category Manager İstanbul
Category Manager İstanbul
Sales Channel Manager İstanbul
Master Expert Software Developer İstanbul
Sales Partner Manager İzmir
Çalışan Deneyimi ve İnsan Kaynakları Yöneticisi Adana
Bilgi Teknolojileri Yöneticisi Bursa,İstanbul
Senıor Lead Bıp Marketplace Product Manager İstanbul
Fixed Network Opr.& Infrastructure Planning Expert İstanbul
Data Center Network Specialist İstanbul
Corp. Sales Compensation Strategy Segment Manager İstanbul
Expert Bıp Servıces Platform Software Developer İstanbul
Big Data Services Product Manager İstanbul
Master Lead Retail Channel Experience Manager İstanbul
Research & Strategic Analysis Lead İstanbul

İlanlara başvurmak ve daha fazla Turkcell iş ilanı için tıklayın.

Nasıl Başvurulur?

Bünyesinde birçok iş imkânı barındıran Turkcell birçok alım yapmakta olup bunlara kolayca başvurabilirsiniz. Öncelikli olarak internet üzerinden Turkcell Kariyerim yazarak arama yaptığınız takdirde şirketin resmi web sitesi karşınıza çıkmaktadır.

Buradan kariyer fırsatları butonuna tıklayarak alım yapılacak pozisyonları ve şehirleri görebilirsiniz. Buradan başvurunuzu yapabilirsiniz. Turkcell yine genç yetenek ve çeşitli yetenek programlarıyla gençlerin ve yeni mezunların önünü açmaktadır.

Bunların dışında iş başvurusu yapmak isteyenler kariyer.net, linkedin, secretcv gibi iş arama siteleri üzerinden de başvuru yapabilirler.

Çalışabilecek Pozisyonlar

  • Satış: Müşteriler ile iletişim kurup yeni teknolojilerin tanıtımını yapıp ürünlerimizi müşterilerle buluşturmaktan sorumlu.
  • Haberleşme: Bilginin hem gönderici hem de alıcı tarafından algılanması, insanların kolay ve sorunsuz bir şekilde iletişim kurmasını sağlamaktan sorumlu.
  • Müşteri Hizmetleri/Çağrı Merkezi: Sorun yaşayan ya da bir konuda bilgi almak isteyen müşterilere destek sunmaktan sorumlu.
  • Mühendislik: Çeşitli teknolojik aletlerin donanım ve ekipmanlarının araştırılması, tasarlanması, geliştirilmesi ve test edilmesinden sorumlu.
  • Bilgi İşlem: Girdi ve çıktı hazırlayan, raporlama yapan ve firmanın alt yapısını yönetmekten sorumlu.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi – Cuma: 08:00 – 17:00

Alım Yapılacak Şehirler: Türkiye geneli

2 Comments

  1. Turkcell müşterilerine Merhaba ben ufuk nasıl yardımcı olabilirim demek istiyorum.lise mezunuyum ikna gücüm yüksektir

  2. Merhaba izlerle çalışmak istiyorum ayrıca yetenekliyim kendime güveniyorum lise mezunuyum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim….

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*