Sarar Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Kurulduğu günden bu yana hizmetlerine devam eden Sarar 3,500 civarı personele sahiptir. İçerisinde çok sayıda pozisyon sahibidir. Zamanla bunlardan herhangi birinde alım yapılabilir. Dolayısıyla adaylar güncel şekilde takip etmelidir.

Sarar İş İlanları

Sarar iş ilanları için internette kariyer siteleri güncel olarak takip edilmelidir. Günümüzde bunlar iş verenler tarafından yoğun olarak kullanılır. İş ilanları kapanma tarihlerine de sahip olduğu için, adaylar her gün kontrol yapıp bunları kaçırmamalıdır.

Bu bağlamda Kariyer.net, Yenibiris.com ve SecretCV.com gibi kariyer siteleri güncel olarak incelenmelidir. Bunların arasında SecretCV.com üzerinde güncel ilanlar vardır ve adaylar başvurabilir. İlerleyen tarihlerdeki ilanlar için de gerekli takip buradan ve kendi sitesinden yapılmalıdır.

Nasıl Başvurulur?

Tekstil sektörü oldukça hareketli ve dinamik bir yapıya sahiptir. İçerisinde çok sayıda departman olup, bazıları şu şekilde açıklanabilir;

 1. Satış
 2. Üretim / İmalat
 3. Pazarlama
 4. Hizmet
 5. Müşteri İlişkileri
 6. Diğer

Departmanların farklılaşması gibi nedenlerle içerisinde çok sayıda farklı alan da vardır. Personelin çalıştığı alanlar incelendiğinde şunlar görülür;

 1. Üretim / İmalat
 2. Satış
 3. Muhasebe
 4. İthalat / İhracat
 5. Pazarlama

Tekstil sektöründe çalışanların, mezun oldukları bölümler ise şöyle görülür;

 1. İşletme
 2. Tekstil mühendisliği
 3. Tekstil (MYO)
 4. İktisat
 5. Endüstri mühendisliği

Başvuru için ilk yöntem Sarar’ın kendi sitesini kullanmadır. Bu kapsamda site açıldığında, en alttan insan kaynakları seçilir. Ardından gelen ekranda gerekli alanlar doldurularak, gönder butonu kullanılır. 

SecretCV.com üzerinden başvuru için de önce buraya üye olunur. Ardından da özgeçmiş hazırlanarak, başvuru yapılır. Ancak hazır bir üyeliğiniz varsa, kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmanız, ardından da CV güncelleyerek başvurmanız mümkündür. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

SecretCV.com üzerinde adayların başvurabileceği bazı pozisyonlar vardır. Bunlar satış danışmanı ve mağaza müdürü olup, hala güncel durumdadır. İlgilenen adaylar, başvurularını yukarıda anlattığımız şekilde yapabilir. Ancak öncesinde istenen niteliklere göz atılmalıdır. 

Bunlar kişilerin bilgi ve tecrübesiyle karşılaştırılıp, uyumluluk durumuna göre başvurulmalıdır. Ardından Sarar yetkilileri, bunları değerlendirerek uyumlu adaylara bilgilendirme yapar. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*