Levi’s Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Levi’s 1873 yılında San Francisco’da kurulmuştur. Kurucusu Alman bir göçmen olan Levi Stauss’dur. Amerika’da yoğun çalışan işçilerin rahat bir kıyafete ihtiyaçları olduğunu fark eden Levi Stauss, bugün blue Jean diye bildiğimiz ilk belden askılı tulumları üretmiştir. İlk yıllarda madencilerin bu tulumları kullandığını görsek de, bugünkü haline evrildikçe ünlü rock yıldızlarından büyük devlet adamlarına kadar herkese yayılmış, büyük bir ilk toplamıştır.

Levi’s markası dünya çapında 100’den fazla ülkede 500’den fazla mağazayla hizmet vermektedir. Levi’s 2019 yılında 5.8 milyar dolar cirosuyla büyümeye devam etmiştir.

Levi’s İş İlanları

Levi’s şirketinin ilk önceliği çalışanlarına fırsat eşitliği sağlamaktır. Bu düşünceden hareketle çalışanlarının din, dil, ırk, cinsiyet gibi özelliklerine bakmadan çalışanlarını değerlendirmektedir. Ayrıca Levi’s, engelli bireylere iş olanakları sunmaya çalışan bir şirkettir. Personeliyle rekabet edip onları zora koşmak yerine onlarla iş birliği yaparak, fikirlerine önem vererek büyümektedir. Levi’sin önceliklerinden biri de çalışanlarını bulundukları pozisyonda geliştirmek ve kariyerinin ilerisi için onları hazırlamaktır. Şirket bu sayede güçlü bir ilerleme kaydetmektedir.

Levi’s mağazası çalışanları diğer birçok mağaza gibi sabah-akşam vardiya sistemiyle 10:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Tam zamanlı çalışan personellere destek amaçlı yarı zamanlı çalışan da istihdam etmektedirler. Çalışanlarına mola hakkı, maaşa ek satış primi ve yemek kartı da sağladığını yaptığımız araştırmalar sonucu öğrenmiş bulunuyoruz.

Nasıl Başvurulur?

Levi’s şirketinin en güncel iş ilanlarını kendi web sitesinin kariyer kısmından takip edebilirsiniz. Burada ülkemizde bulunan açık pozisyonlara ulaşmak ve başvurmak için aşağıdaki adımları izlemelisiniz.

  1. Levi’s web sitesinin en alt kısmında bulunan “Kariyer” butonuna tıklayın.
  2. Açılan İngilizce sayfada en üstteki “Search Jobs” butonuna tıklayın.
  3. Yeni açılan sayfada sol kısımda “Country” yazan bölümün altında Türkiye seçeneğini bulun ve tıklayın.
  4. Önünüze gelen ilanlara tıklayarak ilan açıklamasını okuyabilir, en alttaki “Başvur” butonuna tıklayarak pozisyon için iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Levi’s Açık Pozisyonlar

Mağaza Personeli: Müşteriler ile birebir iletişim kurarak, önce müşteri gelir ilkesini temin etmek, bireysel ve mağaza satış hedefinin yakalanması konusunda mağaza yönetimine destek olmak, teslimatlarla ve deponun düzenlenmesiyle ilgili durumlarda yardımcı olmak ve Levi’s markasının bir yüzü olmak bu pozisyonun sorumluluklarıdır.

Şu anda bu pozisyon için;

  • İstanbul Akasya AVM Boyner
  • İstanbul Zorlu Center
  • İstanbul Marmara Forum Boyner

Mağazalarında açık ilanlar bulunmaktadır.

2 Comments

  1. 14 yıllık mağazacılık tecrübem var Almanca İngilizce Rusça dillerine sahibim Antalya Manavgat’ta ikamet ediyorum 10 yıldır sadece levis jeans giyiyorum kalite niz için teşekkür ederim Manavgat novamall de sıkça alışverişimde oldu ama magaza çalışanlarındaki soğukluk ilgisizlik üzdün beni İş Başvuru yapabileceğim siteyi bulamadım iletişime geçerseniz çok memnun kalırım 0546 690 07 07

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*