İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Levi’s Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Levi’s Personel Alımı Yapacak

1950’li dönemlerde Colifornie’da altın arama çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, aynı zamanda günlük maddelerinde yokluğu çekiliyordu. Bu nedenle markanın kurucusu Levi Strauss, az miktarda tekstil ürünleri ile New York’dan San Fransisco’ya yola çıktı. Yolculuğuna bu şekilde başlayan firmanın şimdilerde ise dünya genelinde binlerce mağazası bulunmaktadır. Bu nedenle Levi’s personel alımı gerçekleştirerek, mağazalarında vermiş olduğu hizmet kalitesini arttırmayı hedeflemektedir.

Levi’s işçi alımı genellikle üretim departmanlarına yapılırken, Levi’s eleman alımı ise sektöre hakim adaylar arasından mağazalarda satış danışmanı ve mağaza sorumlusu olmak üzere yapılmaktadır. Siz de global bir şirkette çalışmayı ve tecrübelerinizi arttırmayı hedefliyorsanız, Levi’s markasının açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Levi’s giyim sektörünün markaları arasında gelen ve her zaman personel ihtiyacı bulunan firmalar arasında gelmektedir. Ülkemizde çok fazla rağbet gören firmaların başında geldiğinden dolayı Levi’s’e iş başvurusu yapacak olan personellerde aranan nitelikler hakkında merak edilen soruların cevaplarını açıklamak istiyoruz.

Levi’s Personel Alımı ve İş İlanları

Levi’s Çalışma Şartları

İşini tam ve düzgün bir şekilde yapan personeller, mağaza çalışma saatleriyle ilgili hiçbir sıkıntı yaşamamaktadır. Çünkü dünyayı çeşitli kıyafet modelleri ile giydirmeyi hedefleyen Levi’s çalışma şartları belli ve bu şartlar kapsamında personeller uygun ortamlarda, yasaların belirlediği saatler çerçevesinde çalıştırılmaktadır.

Hazır giyim sektöründe lider konumunda olmayı hedefleyen Levi’s engelli alımı da yapmakta fakat engelli bireyler için şuan yayında ilanı bulunmamaktadır. Bu nedenle herhangi bir bedensel engelli olan kişiler, müracaatta bulunmak için genel başvuruda bulunabilir ya da şirketin pozisyon açmasını bekleyebilir.

Çalışma şartları bakımından biraz yorucu bir sektör olan giyim firmasında boy gösteren Levi’s firmasının çalışma saatlerine uyum sağlayacak olan personellere önceden bu konuda bilgi verdiği belirtmek istiyoruz. Levi’s iş başvuru formunu da Levi’s’in insan kaynakları bölümünden temin ederek firmaya gönderme şansınız bulunmaktadır.

Maaş olarak peron görevlisi olarak işe alınacak olan deneyimli ve deneyimsiz kişilerin ortalama olarak 2 Bin TL civarında bir ücret karşılığında çalışacaklarını belirtmek istiyoruz. Ancak bu durumun kişinin durumuna göre değişkenlik göstereceğini belirtelim.

Ancak zaman kaybı yaşamak istemezseniz, Tommy Hilfiger, Lee, Wrangler, Adidas ve Zara personel alımı ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Levi’s İş İlanları

Yarım yüzyılı aşkındır faaliyette olan şirket, dünyanın en önde gelen hazır giyim markası olmayı hedeflediği için sürekli eleman alımı yapmaktadır. Bu alımlar Levi’s iş ilanları ile gerçekleştirilmekte ve ilanların yayınlanması için Secretcv.com ile Kariyer.net siteleri kullanılmaktadır.

Şirketin kendi web sitesi de mevcut fakat Levi’s başvuru için kendi sitesi üzerinden ilan yayınlamaktadır. Buna bağlı olarak da şirket bünyesinde görev almak isteyen kişiler, sadece yukarıda ismi verilen kariyer siteleri aracılığıyla başvuruda bulunabilmektedirler.

Levi’s iş ilanları olarak son zamanlarda mağazalarında çalıştırılmak üzere peron görevlisi alanında çok fazla iş imkanı sunmaktadır. Mağazacılık ve giyim sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Levi’s’in özellikle Ankara ve İstanbul’da bulunan mağazalarında çalışacak olan kişilerde aradığı nitelikleri belirtelim.

Ankara ve İstanbul’da çalışacak olan kişilerin en az lise mezunu olması gerekmektedir. Mağazacılık alanlarında en az 2 yıllık bir deneyiminin bulunması ve dış görünüşüne özen göstermesi gerekmektedir.

Mağaza sektöründe yer alan esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek olan tam ve yarı zamanlı çalışmak isteyen kişiler aramaktadır. 10’dan fazla personel alımı yapacak olan Levi’s insan kaynakları üzerinden başvurularınız gerçekleştirme şansını bulabilirsiniz.

Levi’s Açık Pozisyonlar

 • Satış Danışmanı
 • Finishing Engineer

GENEL NİTELİKLER

 • Tekstil mağazacılığı sektöründe en az 1 yıl deneyimli,
 • Mağazacılık konusunda kariyer planlayan,
 • En az lise mezunu,
 • Modayı yakından takip eden,
 • Müziği seven,
 • Dış görünüşüne ve kişisel bakımına dikkat eden,
 • İyi bir takım üyesi olabilecek,
 • Markalarımıza ilgi duyan,
 • Mağazacılığın gerektirdiği esnek çalışma saatlerine ve temposuna uyum sağlayabilecek,
 • İngilizce biliyor olması tercih sebebidir,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

İŞ TANIMI

Levi Strauss Türkiye‘nin İstanbul‘daki (Anadolu ve Avrupa Yakası’ndaki)Levi’s® ve Dockers® mağazalarında görevlendirilmek üzere, mağaza operasyonlarımızın başarı ile uygulanmasını sağlayacak ve müşterilerimize en nitelikli hizmeti verecek takımın bir üyesi olarak tam zamanlı çalışacak mağaza satış danışmanları aramaktayız.

Levi’s İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Levi’s iş başvuru formu doldurarak, firmanın yetkili bayilerine müracaatta bulunabilirsiniz. Ancak böyle bir durumda müracaatınız şirketin İş Başvurusu Havuzu’na dahil edilir ve beklemeye alınır. Mağazalarda ya da üretim merkezlerinde personel açığı olursa ve alınacak olan pozisyona, başvuru formunda belirttiğiniz nitelikleriniz uygun ise sözlü görüşmeye davet edilirsiniz.

Levi’s İnsan Kaynakları: http://levistrauss.com/careers

İK, birebir adaylarla sözlü görüşme gerçekleştirdikten sonra kurumun bünyesine en uygun olan kişinin işe alım sürecini başlatır. Levi’s iş başvurusu ile ilgili kapsamlı bilgi edinmek isterseniz firmanın İnsan Kaynakları birimiyle görüşebilirsiniz.

2 Yorum

 1. Bülent 30 Ekim 2016

  İstanbul ümraniye

 2. Osman türkmen 18 Ocak 2018

  14 yıllık mağazacılık tecrübem var Almanca İngilizce Rusça dillerine sahibim Antalya Manavgat’ta ikamet ediyorum 10 yıldır sadece levis jeans giyiyorum kalite niz için teşekkür ederim Manavgat novamall de sıkça alışverişimde oldu ama magaza çalışanlarındaki soğukluk ilgisizlik üzdün beni İş Başvuru yapabileceğim siteyi bulamadım iletişime geçerseniz çok memnun kalırım 0546 690 07 07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir