İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Levi’s Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Levi’s Personel Alımı Yapacak

Levi’s da çalışmak isteyen adaylara müjde. Levi’s bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Levi’s personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Levi’s Personel Alımı ve İş İlanları

Levi’s Hakkında

Levi’s giyim sektörünün markaları arasında gelen ve her zaman personel ihtiyacı bulunan firmalar arasında gelmektedir. Ülkemizde çok fazla rağbet gören firmaların başında geldiğinden dolayı Levi’s’e iş başvurusu yapacak olan personellerde aranan nitelikler hakkında merak edilen soruların cevaplarını açıklamak istiyoruz.

Ülkemizin hemen hemen her ilinde mağazası bulunan Levi’s personel alımı yapacağını açıklamasından sonra aranan niteliklerin neler olduğunu merak eden ziyaretçilerimize bu konuda bilgi vermek istiyoruz.

Çalışma şartları bakımından biraz yorucu bir sektör olan giyim firmasında boy gösteren Levi’s firmasının çalışma saatlerine uyum sağlayacak olan personellere önceden bu konuda bilgi verdiği belirtmek istiyoruz. Levi’s iş başvuru formunu da Levi’s’in insan kaynakları bölümünden temin ederek firmaya gönderme şansınız bulunmaktadır.

Maaş olarak peron görevlisi olarak işe alınacak olan deneyimli ve deneyimsiz kişilerin ortalama olarak 2 Bin TL civarında bir ücret karşılığında çalışacaklarını belirtmek istiyoruz. Ancak bu durumun kişinin durumuna göre değişkenlik göstereceğini belirtelim.

Levi’s İş İlanları

Levi’s iş ilanları olarak son zamanlarda mağazalarında çalıştırılmak üzere peron görevlisi alanında çok fazla iş imkanı sunmaktadır. Mağazacılık ve giyim sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Levi’s’in özellikle Ankara ve İstanbul’da bulunan mağazalarında çalışacak olan kişilerde aradığı nitelikleri belirtelim.

Ankara ve İstanbul’da çalışacak olan kişilerin en az lise mezunu olması gerekmektedir. Mağazacılık alanlarında en az 2 yıllık bir deneyiminin bulunması ve dış görünüşüne özen göstermesi gerekmektedir.

Mağaza sektöründe yer alan esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek olan tam ve yarı zamanlı çalışmak isteyen kişiler aramaktadır. 10’dan fazla personel alımı yapacak olan Levi’s insan kaynakları üzerinden başvurularınız gerçekleştirme şansını bulabilirsiniz.

Levi’s Açık Pozisyonlar

  • Satış Danışmanı
  • Finishing Engineer

Levi’s İş Başvurusu Formu

Levi’s iş başvurusu yapmak için firmanın insan kaynakları bölümü üzerinden veya Levi’s iş ilanlarının yer aldığı iş başvuru siteleri üzerinden başvurunuzu gerçekleştirme şansınız bulunmaktadır.

İş başvuru formu için tıklayın.

2 Yorum

  1. Bülent 30 Ekim 2016

    İstanbul ümraniye

  2. Osman türkmen 18 Ocak 2018

    14 yıllık mağazacılık tecrübem var Almanca İngilizce Rusça dillerine sahibim Antalya Manavgat’ta ikamet ediyorum 10 yıldır sadece levis jeans giyiyorum kalite niz için teşekkür ederim Manavgat novamall de sıkça alışverişimde oldu ama magaza çalışanlarındaki soğukluk ilgisizlik üzdün beni İş Başvuru yapabileceğim siteyi bulamadım iletişime geçerseniz çok memnun kalırım 0546 690 07 07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir