Levi’s Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Levi’s Personel Alımı

1950’li dönemlerde Colifornie’da altın arama çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, aynı zamanda günlük maddelerinde yokluğu çekiliyordu. Bu nedenle markanın kurucusu Levi Strauss, az miktarda tekstil ürünleri ile New York’dan San Fransisco’ya yola çıktı. Yolculuğuna bu şekilde başlayan firmanın şimdilerde ise dünya genelinde binlerce mağazası bulunmaktadır. Bu nedenle Levi’s personel alımı gerçekleştirerek, mağazalarında vermiş olduğu hizmet kalitesini arttırmayı hedeflemektedir.

Levi’s işçi alımı genellikle üretim departmanlarına yapılırken, Levi’s eleman alımı ise sektöre hakim adaylar arasından mağazalarda satış danışmanı ve mağaza sorumlusu olmak üzere yapılmaktadır. Siz de global bir şirkette çalışmayı ve tecrübelerinizi arttırmayı hedefliyorsanız, Levi’s markasının açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Levi's Personel Alımı

Levi’s Çalışma Şartları

İşini tam ve düzgün bir şekilde yapan personeller, mağaza çalışma saatleriyle ilgili hiçbir sıkıntı yaşamamaktadır. Çünkü dünyayı çeşitli kıyafet modelleri ile giydirmeyi hedefleyen Levi’s çalışma şartları belli ve bu şartlar kapsamında personeller uygun ortamlarda, yasaların belirlediği saatler çerçevesinde çalıştırılmaktadır.

Hazır giyim sektöründe lider konumunda olmayı hedefleyen Levi’s engelli alımı da yapmakta fakat engelli bireyler için şuan yayında ilanı bulunmamaktadır. Bu nedenle herhangi bir bedensel engelli olan kişiler, müracaatta bulunmak için genel başvuruda bulunabilir ya da şirketin pozisyon açmasını bekleyebilir.

Ancak zaman kaybı yaşamak istemezseniz, Tommy Hilfiger, Lee, Wrangler, Adidas ve Zara personel alımı ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Levi’s İş İlanları

Yarım yüzyılı aşkındır faaliyette olan şirket, dünyanın en önde gelen hazır giyim markası olmayı hedeflediği için sürekli eleman alımı yapmaktadır. Bu alımlar Levi’s iş ilanları ile gerçekleştirilmekte ve ilanların yayınlanması için Secretcv.com ile Kariyer.net siteleri kullanılmaktadır.

Şirketin kendi web sitesi de mevcut fakat Levi’s başvuru için kendi sitesi üzerinden ilan yayınlamaktadır. Buna bağlı olarak da şirket bünyesinde görev almak isteyen kişiler, sadece yukarıda ismi verilen kariyer siteleri aracılığıyla başvuruda bulunabilmektedirler.

Levi’s İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Levi’s iş başvuru formu doldurarak, firmanın yetkili bayilerine müracaatta bulunabilirsiniz. Ancak böyle bir durumda müracaatınız şirketin İş Başvurusu Havuzu’na dahil edilir ve beklemeye alınır. Mağazalarda ya da üretim merkezlerinde personel açığı olursa ve alınacak olan pozisyona, başvuru formunda belirttiğiniz nitelikleriniz uygun ise sözlü görüşmeye davet edilirsiniz.

Levi’s İnsan Kaynakları: http://levistrauss.com/careers

İK, birebir adaylarla sözlü görüşme gerçekleştirdikten sonra kurumun bünyesine en uygun olan kişinin işe alım sürecini başlatır. Levi’s iş başvurusu ile ilgili kapsamlı bilgi edinmek isterseniz firmanın İnsan Kaynakları birimiyle görüşebilirsiniz.

One Response

  1. Bülent 30 Ekim 2016

Leave a Reply