Hakmar Ekspres Personel Alımı ve İş İlanları 2021


Hakmar Ekspres iş başvurusu

2007 yılında İstanbul’da başladığı Discount Mağazacılık sektöründe güçlü ve güvenilir bir konumda yer alan Hakmar Ekspres, kısa süre zarfında birçok farklı alanda üretime geçerek kendi kurumsal yapısınıve şirket kültürünü oluşturmuştur.

Önde gelen markaların pek çok ürününü bünyesinde satışa sunarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamak için çalışırken aynı zamanda da istikrarlı duruşu sayesinde bölgesel firmalar arasında aranılan ve sektörde söz sahibi olan bir firma konumuna ulaşarak müşterilerinin güvenini kazanmıştır. 2019 yılında yaklaşık 2 milyar TL olan yıllık cirosunu da gün geçtikçe istikrarlı bir şekilde büyütmeye devam eden Hakmar Ekspres, sektöründe daha fazla söz sahibi olarak pazar payını da büyütmektedir.

Hakmar Ekspres İş İlanları

İstanbul genelinde bulanan pek çok şubesi ile kaliteli bir hizmeti müşterileri ile buluşturan Hakmar Ekspres, oldukça kalabalık bir şehir olan İstanbul’un ihtiyaçlarına yetişebilmek amacıyla bünyesine sık sık yeni personeller katmaktadır. Özellikle geniş ürün skalasını müşterilerine kaliteli bir şekilde ulaştırmak için titizlikle çalışan Hakmar Ekspres, tam zamanlı veya part – time olarak çalışmasına imkân sunması açısından da iş ilanları günümüzde birçok kişi tarafında takip edilmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Hakmar Ekspres’in yayınladığı iş ilanlarına, firmanınkendi resmi sitesi olan hakmarexpress.com.tr linkinden ulaşılabilmektedir. Linke tıklayarak yeni açılan sayfada “Kariyer” sekmesini seçerek açılan yeni sayfanın alt kısımlarına inerek eleman alımı yapılacak olan bütün ilanlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kendinize, tecrübenize ve yeteneklerinize göre size en uygun olan pozisyonun yazılı olduğu kartı seçerek ister “Hızlı Başvuru” sekmesi ile isterseniz de “Normal Başvuru ( CV Doldur)” sekmesine tıklayarak kendinize ait bütün bilgileri girip onayladıktan sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Mağaza Personeli: Mağazaya gelen müşterilere ürünler hakkında bilgi verirken satış yapan ve ödeme işlemlerini gerçekleştiren ayrıca mağazanın günlük işleyişinin sorunsuz bir şekilde sağlanmasından sorumlu olan kişidir.
  • E-Ticaret İçerik Personeli: Web siteleri üzerinden firma bünyesindeki ürünlerin pazarlanmasını sağlayan, stok yönetim kontrollerini gerçekleştiren, marka adının daha geniş kesimlere ulaştırmasından sorumlu olan kişilerdir.
  • Genel Başvuru: Firmanın bünyesinde eleman alımı yapılacak olan pozisyonlar arasında kişilerin kendine uygun pozisyon bulamamasına rağmen yeni oluşacak eleman alımları esnasında bu kişilerinde başvurularının değerlendirilmesi amacıyla hazırlanan başvurulardır.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı:18 ve üzeri (Çalışılacak pozisyona göre firma tarafından belirlenmektedir.)

Çalışma Saatleri:  Çalışılacak pozisyona göre firma tarafından belirlenmektedir.

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*