Hakmar Ekspres Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Hakmar Ekspres’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Hakmar Ekspres bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Hakmar Ekspres personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Hakmar Ekspress 2007 yılında başladığı Discount Mağazacılık sektöründe, hizmetlerini her gün geliştirmektedir. Senenin farklı zamanların personel alımları olmakla beraber, adayların ilanları kaçırmaması gerekir.

Hakmar Ekspres iş başvurusu

Hakmar Ekspress İş İlanları 

Hakmar Ekspress iş ilanlarını bulmak için kariyer sayfaları aktif olarak takip edilmelidir. Zira günümüzde birçok firma, ilan verirken bu siteleri kullanır. Bunlardan bir tanesi olan Kariyer.net üzerinde firmanın aktif ilanları vardır.

Adaylar ilgili sayfaya giderek inceleme ve başvuru işlemlerini yapabilir. İlerleyen dönemlerdeki pozisyonları kaçırmamak için, adaylar güncel incelemeler yapmalıdır.

Mağaza Satış Elemanı
Son Başvuru Tarihi
13 Nisan 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

İstanbul – Tuzla/Pendik lokasyonlarında yer alan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere “Mağaza Personeli” pozisyonunda takım arkadaşları arıyoruz.Hakmar Mağazacılık, geçmişten gelen marketçilik deneyimini Discount Mağazacılıkta da kendine özgü farklılıklar katarak, emin adımlarla büyümeye ve hizmet vermeye devam ediyor.Genel Nitelikler:• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli,• 18 yaşını doldurmuş,• İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü,• Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip,• Ekip çalışmasına yatkın,• Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen,• Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,İş Tanımı:• Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak,• Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak,• Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak,• Mağazanın depo, raf düzeni ve temizliğini sağlamak,• Kasa ile ilgili tüm işlemleri gerçekleştirmek,• Mağaza işleyişi ile alakalı işleri takım uyumu dahilinde yerine getirmek,

Nasıl Başvurulur?

Hakmar Ekspress başvurusu için bir seçenek https://hakmar.com.tr/insan-kaynaklari/ adresine girilmelidir. Ardından karşınıza gelecek formda, şu gibi alanlar söz konusudur;

 1. T.C. Kimlik Numarası
 2. Cep Telefonu
 3. Adı-Soyadı
 4. Ev Telefonu
 5. Doğum Tarihi
 6. İkamet Adresi
 7. Nüfusa Kayıtlı Olduğu İl
 8. Cinsiyet
 9. Medeni Durum
 10. E-Mail Adresi
 11. Askerlik
 12. Sürücü Belgesi
 13. Eğitim Bilgileri
 14. Yabancı Dil Bilgileri
 15. Katıldığı Kurslar
 16. Eski İş Tecrübeleri
 17. Referanslar
 18. Ek Bilgiler

Zorunlu alanlar doldurulduktan sonra, gönder butonu kullanılabilir. Ayrıca https://ik.hakmarexpress.com.tr/#ilanlar adresine girilerek de hem açık ilanlar, hem de başvurular yapılabilir. Bunun için linkteki başvurmak istenen pozisyona tıklanır. 

Ardından alt kısımda normal ve hızlı başvuru seçenekleri vardır. Normal başvuru üzerine tıklandığında, bir CV doldurma formu gelir. Burada gerekli alanlar doldurulup, kaydet denir. Alttaki hızlı başvuru ise daha hızlı müracaat yapmanızı sağlar.

Kariyer.net üzerinde de adayların başvurularına açık ilanlar vardır. Bunlara başvuru için öncelikle buraya üye olunur. Bu duyuruları inceleme için de gereklidir. Ardından da özgeçmiş hazırlanıp, başvuru yapılır. Bununla beraber önceki tarihlerde burada üyelik açmışsanız, tekrar oluşturmanız gerekmez. Yalnızca giriş yapmak ve CV güncellemek yeterlidir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Kariyer.net üzerinde adayların başvurabileceği şu ilanlar görülür;

 1. Bordro ve Özlük İşleri Sorumlusu
 2. İşe Alım Sorumlusu
 3. Performans ve Organizasyonel Gelişim Uzmanı
 4. İç Denetim Sorumlu Yardımcısı
 5. Muhasebe Personeli

Diğer linkleri takip etmek, daha farklı iş ilanlarını görmenizde yardımcı olur.

Hakmar Ekspres Benzer İş İlanları

1 Comment

 1. Ben hakmarda çalışmak istiyorum lütfen bana da ulaşabilirmisiniz adım esme güdek

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*