Zara Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Zara Personel Alımı

Tekstil ve mağazacılık sektörlerinde faaliyet gösteren Zara personel alımı ilanlarıyla Türkiye’deki faaliyetlerini genişletmeyi amaçlıyor. Şirketin paylaştığı son bilgilere göre dünya genelinde 84 ülkede yaklaşık 1700 mağazası bulunan Zara uluslararası bilinirliğe sahip.

Zara işçi alımı ile sizlerde global bir şirketin bünyesinde çalışmak istiyorsanız, firmanın iş ilanlarının detaylarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Zara Personel Alımı

Zara Çalışma Şartları

Inditex grubun markaları içerisinde yer alan Zara çalışma şartlarını, hitap ettiği kesim birçok firmadan farklı olduğu için yüksek standartlarda düzenlemektedir.

Bu nedenle özellikle kariyer yapmak isteyen adaylar için bu şirket, iyi bir tercih olabilir. Ancak genellikle trafiğin yoğun olduğu bölgelerde mağaza açmayı tercih ettiği için Zara’da yoğun bir çalışma temposu olduğunu unutmayınız.

Zara başvuru öncesinde dikkate almanız gereken bir diğer unsur ise gün içerisinde görev değişikliği yapmanız muhtemeldir. Yani kasiyerlik görevi yapan bir kişinin, boş vakitlerinde satış danışmanı olması istenebilir.

Öte yandan çalışma saatlerinin uzaması halinde şirket tüm personellerine mesai ücreti ödemektedir.

Zara İş İlanları

Zara eleman alımı için iki farklı kariyer sitesi ile anlaşma sağlamış durumda. Secretcv.com ve Kariyer.net aracılığıyla gelen başvuruları değerlendirmeye alan firma, iş ilanlarını İstanbul yoğunlukta olmak üzere Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa illeri için oluşturmaktadır.

Pozisyon olarak da; kasiyer, depo görevlisi, satış danışmanı, mağaza müdürü, reyon sorumlusu ve bölüm müdürü gibi alanlara sıklıkla alım yapılmaktadır. Zara engelli alımı ise genellikle depo görevlisi gibi yoğun çalışma gerektirmeyen pozisyonlar için gerçekleşmektedir.

Zara İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şirket, işe alım sürecini çok kolay yürütüyor diyemeyiz ancak işe kabul ettiği personelleri yüksek maaşlar ile tatmin ediyor diyebiliriz. Zara iş ilanları arasında sizin vasıflarınıza uygun bir pozisyon bulunuyorsa, Secretcv.com ya da Kariyer.net üzerinden üye girişi yaparak (üyeliğiniz yoksa yeni bir hesap oluşturarak) müracaatta bulunabilirsiniz.

https://www.inditexcareers.com/portalweb/tr/inditex-grubu

Hitap ettiği müşteri kitlesinin farklı olmasından kaynaklı, yapılan başvuruları birçok kritere göre değerlendiren firma, ön görüşme sırasında da adayın dış görünüşüne büyük önem vermektedir.

Zara firmasına başvuruda bulunan adaylar H&M, Bershka, ASOS, LC Waikiki, Pull&Bear ve Oysho gibi şirketlerin ilanlarını da incelediler…

15 Comments

 1. Gülin Gümüş 13 Ekim 2013
 2. Özlem kulu 7 Kasım 2013
 3. osman gemici 18 Aralık 2013
 4. selcuk kaya 13 Ocak 2014
 5. Burcu Karakuş 18 Şubat 2014
 6. serif UZUN 21 Mart 2014
 7. engin ürü 24 Mart 2014
 8. Maral 27 Nisan 2014
 9. Ziya 8 Mayıs 2014
 10. ozkan erdagan 12 Mayıs 2014
 11. Fatih 13 Mayıs 2014
 12. Çağatay 13 Haziran 2014
 13. ebru 17 Haziran 2014
 14. Adem arslan 24 Haziran 2014
 15. volkan 10 Ağustos 2014

Leave a Reply