Pull & Bear Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Pull and Bear 1991 yılında İspanya merkezli şekilde kurulmuştur. Günümüzde 65 üzerinde ülkede, 800’den fazla mağazası bulunur. Firma eleman gereksinimi doğduğunda ilanlar verir. Bu yılın farklı dönemlerinde olabilir.

Pull and Bear İş İlanları

Pull and Bear Inditex kapsamına girmektedir. Dolayısıyla başvurmak isteyen adaylar iki firmayı da incelemelidir. Bu kapsamda ilgili kariyer sayfalarında bulanan profiller her gün araştırılmalıdır. İlan farklı zamanlarda olabileceği için kaçırmamak gerekir.

Pull and Bear resmi sayfasına girildiğinde, en altta “Bizimle Çalışın” alanı görülür. Tıklandığında “Inditex” yazan butonlar görülür. Tıklandığında yönlendirilen sayfada alta inilir. Sol tarafta “Job Openings” görüldüğünde seçilir.

Karşınıza gelen sayfada “Brands” bölümünden “Pull and Bear” seçilir. Ardından “Country” bölümünden “Turkey” seçilir. Böylece açık pozisyon varsa güncel takip edilebilir.

Nasıl Başvurulur?

Pull and Bear’a başvurmak için değişik yöntemler vardır. Eğer Inditex üzerinden başvurmak istiyorsanız, önce ilanda pozisyon adına tıklanır.

Sonrasında üst kısımdaki “sign up” bölümünden hesabınıza giriş yapılır. Tüm bunlar arasından tek yapmanız gereken müracaat işlemlerini tamamlamadır.

Eğer üyeliğiniz yoksa “sign up” butonuna tıkladıktan sonra “create profile” üzerine tıklanarak, hesap açılabilir.

Inditex tarafından kariyer.net üzerinde açılan pozisyonlara başvurmak istiyorsanız, ilk olarak platforma kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmanız gerekir. Özgeçmiş güncellemesi yapıldıktan sonra başvuru tamamlanabilir.

Üyeliğiniz yoksa açmanız gerekir. Genel anlamda tekstil sektöründe işe alımlar incelendiğinde çok sayıda departman görülür. Bunlardan bazıları,

 1. Satış,
 2. Üretim / İmalat,
 3. Pazarlama,
 4. Hizmet,
 5. Müşteri İlişkileri,
 6. Diğer gibidir.

Tekstil sektöründe çalışan personelin çalıştığı alanlar da birbirine göre farklılaşır. Bunlardan bir kısmı,

 1. Üretim / İmalat,
 2. Satış,
 3. Muhasebe,
 4. İthalat / İhracat,
 5. Pazarlama gibidir.

Personelin mezun olduğu bölümlerden bazıları ise işletme, tekstil mühendisliği, tekstil – MYO, iktisat ve endüstri mühendisliğidir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Inditex’in kariyer.net profili incelendiğinde satış danışmanı & kasiyer pozisyonunda ilan verildiği görülür. Adaylar başvuru yapabilecek olup, öncesinde iş tanımına dikkat edilmelidir. İlgilenen kişilerde aranan nitelikler de incelenmelidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*