Watsons Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Watsons’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Watsons bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Watsons personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Hong Kong’da 1841 senesine kadar dayanan köklü bir kurum olan Watsons, dinamik yapısını günümüzde hâlâ korumaktadır. Watsons iş ilanları ile firma oluşan çalışan gereksinimlerini karşılamaktadır. Teknolojik sistemlere başarılı şekilde adapte olmuş olan firma, ilanları kariyer sitelerinden vermektedir.

Bunlara müracaat etmek için Watsons iş başvurusu yapmak yeterlidir. Eğer dosyanız olumlu görülmüşse, firma tarafından mülakat çağrısı alabilirsiniz. Bu Watsons personel alımı için son aşama olup, bunu da geçmeniz gerekir.

Eğer bu süreci de başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu noktada firma hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak, size yardım alabilir. Bu nedenle firmanın resmi sitesinden gerekli bilgilere ulaşmanız önerilir.

Watsons Personel Alımı ve İş İlanları

Watsons Personel Alımı Yapacak

Watsons yüzyıllar öncesine dayanan köklü yapısıyla büyümesini sürdürmektedir. Günümüzde dünyanın birçok ülkesine mevcut olup, yılın farklı zamanlarında işe alımlar yapmaktadır. Türkiye içerisinde çok sayıda ilan olup, bunlar Kariyer.net üzerinde görülebilmektedir.

Eğer bunlarla ilgileniyorsanız, online bir şekilde başvurmanız yeterlidir. Bunun için gerekli işlemler Kariyer.net üzerinde rahatlıkla yapılabilir.

Watsons İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Watsons oldukça büyük bir yapıya sahiptir. Bu bakımdan personel ihtiyaçları, içerisinde herhangi bir alanda verilebilmektedir. Güncel olarak bunlar şu şekildedir;

Mağaza Müdürü
Son Başvuru Tarihi
28 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kocaeli(Gebze)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Watsons Global

Watsons, A.S. Watson Group’un amiral gemisi konumundaki sağlık ve güzellik markasıdır. Hong Kong’da 1841 yılında kurulan A.S. Watson Group, dünya çapında 140.000’den fazla çalışanıyla 27 pazarda 12 perakende markası altında 16.000’den fazla mağazada faaliyet gösteren dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons, Asya ve Avrupa’da toplam 14 pazarda 8.000’in üzerinde mağaza ve 1.500’den fazla eczane ile faaliyet gösteren Asya’nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons, pazar lideri ürün yelpazesinde sağlık, güzellik ve kişisel bakım konularında kişiselleştirilmiş öneri ve danışmanlık hizmeti sunarak ve müşterilerinin her günİYİ GÖRÜNÜP, İYİLİK YAPIP, HARİKA HİSSETMELERİNİsağlayarak sağlık ve güzellik pazarındaki standartları sürekli olarak belirler. 2009 yılından bu yana, Watsons Asya’da 1 numaralı eczane / kozmetik zinciri markası olmuştur*. Avrupa’da, Watsons ayrıca Ukrayna’nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir. * Campaign Asia-Pacific, 8.000’den fazla katılımcı ile 2018’de “Asya’nın En Büyük 1000 Markası.

Watsons Türkiye

Watsons Türkiye,60 ilde 350’yeyakınmağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden biridir.3.000’e yakınWatsons çalışanı ile sunduğu ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerinin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefler.

İŞ TANIMIGebze Center AVM’ de bulunan mağazamızda değerlendirilmek üzere”Mağaza Müdürü” aramaktayız.

 • Mağazasının mali, idari, operasyonel ve görsel faaliyetlerini yönetmek,
 • Ekip üyelerini motive edip, gelişmelerine fırsat vermek ve destek olmak,
 • Satış performansının artırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulamak.
 • Mağaza yöneticiliğinde (tercihen ulusal zincirlerde, gıdave kozmetikperakendeciliğinde) 3-5 yıl deneyimli,
 • En az lise, tercihen üniversite mezunu,
 • Tercihen kozmetik alanında, cilt bakımı ve makyaj eğitimleri almış,
 • İletişim yeteneği yüksek, Satış teknikleri konusunda yetkin, Ekip yönetimi konusunda deneyimli,
 • Müşteri memnuniyetine önem veren,
 • Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),

başvurunuzu bekliyoruz.

Satın Alma Asistanı
Son Başvuru Tarihi
14 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Watsons Global

Watsons, A.S. Watson Group’un amiral gemisi konumundaki sağlık ve güzellik markasıdır. Hong Kong’da 1841 yılında kurulan A.S. Watson Group, dünya çapında 140.000’den fazla çalışanıyla 27 pazarda 12 perakende markası altında 16.000’den fazla mağazada faaliyet gösteren dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons, Asya ve Avrupa’da toplam 14 pazarda8.000’in üzerinde mağaza ve 1.500’den fazla eczane ile faaliyet gösteren Asya’nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons, pazar lideri ürün yelpazesinde sağlık, güzellik ve kişisel bakım konularında kişiselleştirilmiş öneri ve danışmanlık hizmeti sunarak ve müşterilerinin her günİYİ GÖRÜNÜP, İYİLİK YAPIP, HARİKA HİSSETMELERİNİsağlayarak sağlık ve güzellik pazarındaki standartları sürekli olarak belirler. 2009 yılından bu yana, Watsons Asya’da 1 numaralı eczane / kozmetik zinciri markası olmuştur*. Avrupa’da, Watsons ayrıca Ukrayna’nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir. *CampaignAsia-Pacific, 8.000’den fazla katılımcı ile 2018’de “Asya’nın En Büyük 1000 Markası.

Watsons Türkiye

Watsons Türkiye,60 ilde 350’ye yakınmağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden biridir.3.000’e yakınWatsons çalışanı ile sunduğu ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerinin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefler.

W-Generation Staj Programımız:

Yeni mezun isen, W-Generation Staj Programımızda tam zamanlı olarak Merkez Ofis’deki departmanlarımızda staj imkanı bulabilirsin. Burada ailemizin bir parçası olup kurum kültürümüzü yakından tanıma ve çalışmak istediğin departmanda iş tecrübesi kazanma şansı yakalayabilirsin.

Eğer aşağıdaki kriterleri sağlıyorum ve ben de W-Generation Staj Programı’na dahil olmak istiyorum diyorsan başvurunu bekliyoruz!

Genel Nitelikler:

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya son sınıf öğrencisi,
 • 6 ayboyunca, haftanın 5 günü ilgili ekibe destek olabilecek,
 • MS Office programlarını etkin kullanabilen,
 • İyi derecede İngilizce bilen,
 • Ekip ile çalışmaktan ve beraber geliştirmekten keyif alan,
 • Yaptığı işe kendi bakış açısını ve merakını katan,
 • İletişim ve planlama becerisi, takip ve koordinasyon yeteneği yüksek olan,
 • Sorumluluk bilinci gelişmiş,
 • Detaylı ve analitik bakış açısına sahip.

İş Tanımı:

 • Kategori departmanının tüm süreçlerine destek vermek.
Ürün Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
24 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)

QUALIFICATIONS AND JOB DESCRIPTION

About A.S. Watson Group

Established in Hong Kong in 1841, A.S. Watson Group is the world’s largest international health and beauty retailer operating over 16,000 stores under 12 retail brands in 27 markets, with over 140,000 employees worldwide.

Watsons is the leading O+O (Offline plus Online) health and beauty retailer in Asia, currently operating over 8,000 stores and more than 1,500 pharmacies in 14 Asian and European markets.

Watsons continually sets the standards in the health, wellness and beauty market, providing personalized advice and counselling in health, beauty and personal care on top of its market-leading product range, making customersLOOK GOOD, DO GOOD, FEEL GREATevery day. Since 2009, Watsons has been the No.1 pharmacy/ drugstore brand in Asia*. In Europe, Watsons is also the leading health and beauty retailer in Ukraine. Watsons is the flagship health and beauty brand of A.S. Watson Group.*Campaign Asia-Pacific “Asia’s Top 1,000 Brands” survey 2020 of over 8,000 respondents across 14 markets in Asia Pacific Region

Watsons Turkey

Watsons Turkey is one of the leading beauty and personal care retailer in Turkey with its nearly350 storesin60 cities.Watsons Turkey aims to make a positive difference in the lives of customers with the products and services withnearly 3,000employees.

Qualifications:

 • Bachelor’s degree in Economics, Business Administration, Statistic or Engineering
 • Minimum 3 years of experience in related field (Preferably FMCG or Retail sector),
 • Fluency in English, both written and spoken,
 • Proficiency in MS Office applications,
 • Experience with product management,
 • Completed military service for male candidates.

Job Description:

 • Selecting product range and purchasing beauty and personal care,
 • Establish product strategies and support to determine relevant marketing strategies,
 • Planning executive purchasing activities,
 • Liasing with regional team,
 • Determining product quantity, price and location in the store,
 • Supporting the determination of monthly promotional products.
Satış Operasyon Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
03 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)

QUALIFICATIONS AND JOB DESCRIPTION

About Watsons

Established in Hong Kong in 1841, A.S. Watson Group is the world’s largest international health and beauty retailer with 16.000 stores in 26 markets. Every year, over 5.2 billion customers and members shopped with our 12 retail brands in stores and online.

With over 140,000 employees worldwide, including 12,900 in Hong Kong, A.S. Watson Group is also a member of the world renowned multinational conglomerate CK Hutchison Holdings Limited, which has five core businesses – ports and related services, retail, infrastructure, energy and telecommunications in over 50 countries.

Watsons is Asia’s leading health and beauty retailer, currently operating near 8000 stores and more than 1,500 pharmacies in 14 Asian and European markets.

Watsons Turkey is one of the leading beauty and self-care chain stores in Turkey with more than 350 stores in almost 60 cities. We work with might and main in order to become the first choice of our customers in the scope of self-care with our more than 3.000 personnel.

Qualifications:

 • University degree,
 • Minimum3 years of experience in related field (Preferably FMCG),
 • Fluency in English,
 • Good command of English,
 • Good command ofMS Office applications,
 • Basic understanding of process structure of softwares & flow charts,
 • Careful and detail oriented work attitude, believes in teamwork,
 • Excellent analytical and communication skills.

Job Description:

 • Conducting market research into emerging trends in the industry.
 • Researches marketing opportunities and communicates to marketing and commercial staff.
 • Preparing sales increasing activity plans according to trend analysis.
 • Leads sales development efforts that best address end-user needs, while coordinating the involvement of all necessary departments.
 • Assisting to prepare store based sales KPI targets and budgets.
 • Creates custom reports and generates standard reports for management and sales staff. Making in depth analysis for created reports.
 • Preparing sales driving incentive projects and leading the projects collaboratively when required.
 • Developing store dashboards including all main KPI’s for stores, analyzing stores individually to point out possible improvement actions.
 • Designing analysis patterns to automate initial improvement action plans.
 • Assisting and/or being involved in functional, inter-functional and global projects.

Aktif Satış Danışmanı
Son Başvuru Tarihi
24 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Muğla(Bodrum)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Watsons Global

Watsons, A.S. Watson Group’un amiral gemisi konumundaki sağlık ve güzellik markasıdır. Hong Kong’da 1841 yılında kurulan A.S. Watson Group, dünya çapında 140.000’den fazla çalışanıyla 27 pazarda 12 perakende markası altında 16.000’den fazla mağazada faaliyet gösteren dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons, Asya ve Avrupa’da toplam 14 pazarda8.000’in üzerinde mağaza ve 1.500’den fazla eczane ile faaliyet gösteren Asya’nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons, pazar lideri ürün yelpazesinde sağlık, güzellik ve kişisel bakım konularında kişiselleştirilmiş öneri ve danışmanlık hizmeti sunarak ve müşterilerinin her günİYİ GÖRÜNÜP, İYİLİK YAPIP, HARİKA HİSSETMELERİNİ sağlayarak sağlık ve güzellik pazarındaki standartları sürekli olarak belirler. 2009 yılından bu yana, Watsons Asya’da 1 numaralı eczane / kozmetik zinciri markası olmuştur*. Avrupa’da, Watsons ayrıca Ukrayna’nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir. *CampaignAsia-Pacific, 8.000’den fazla katılımcı ile 2018’de “Asya’nın En Büyük 1000 Markası.

Watsons Türkiye

Watsons Türkiye,60 ilde 350’ye yakın mağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden biridir.3.000’e yakın Watsons çalışanı ile sunduğu ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerinin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefler.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Bodrum’da bulunan mağazalarımızda değerlendirilmek üzere ‘Satış Danışmanları’ aramaktayız.

 • En az lise mezunuysanız,
 • Bodrum’da ikamet ediyorsanız,
 • Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunsanız veya mağazacılık deneyiminiz var ise,
 • Sağlık ve güzellik ürünleri hakkında (kişisel bakım ve cilt ürünleri, makyaj malzemeleri gibi) bilgi sahibiyseniz,
 • Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız,
 • İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız,
 • Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız,

başvurunuzu bekliyoruz.

Kıdemli Muhasebe Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
29 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Watsons Global

Watsons, A.S. Watson Group’un amiral gemisi konumundaki sağlık ve güzellik markasıdır. Hong Kong’da 1841 yılında kurulan A.S. Watson Group, dünya çapında 140.000’den fazla çalışanıyla 27 pazarda 12 perakende markası altında 16.000’den fazla mağazada faaliyet gösteren dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons, Asya ve Avrupa’da toplam 14 pazarda8.000’in üzerinde mağaza ve 1.500’den fazla eczane ile faaliyet gösteren Asya’nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons, pazar lideri ürün yelpazesinde sağlık, güzellik ve kişisel bakım konularında kişiselleştirilmiş öneri ve danışmanlık hizmeti sunarak ve müşterilerinin her günİYİ GÖRÜNÜP, İYİLİK YAPIP, HARİKA HİSSETMELERİNİsağlayarak sağlık ve güzellik pazarındaki standartları sürekli olarak belirler. 2009 yılından bu yana, Watsons Asya’da 1 numaralı eczane / kozmetik zinciri markası olmuştur*. Avrupa’da, Watsons ayrıca Ukrayna’nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir. *CampaignAsia-Pacific, 8.000’den fazla katılımcı ile 2018’de “Asya’nın En Büyük 1000 Markası.

Watsons Türkiye

Watsons Türkiye,60 ilde 350’ye yakınmağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden biridir.3.000’e yakınWatsons çalışanı ile sunduğu ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerinin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefler.

Nitelikler:

 • Üniversitelerinİşletme, İktisat, Maliye, Muhasebebölümlerindenmezun,
 • Tercihenperakendesektöründe minimum 3 yıl tecrübeli,
 • Tercihen Oracle AP modülüne ve MS Officeuygulamalarınahakim,
 • Perakende Muhasebesi tecrübesi olan,
 • Masrafmerkezi, Gelir-Gider merkezi terimlerinde teorikvepratikbilgiyesahip,
 • GenelMuhasebeuygulamalarınavevergimevzuatınahakim, Stok-Envanter yapısını bilen,
 • İnsanilişkilerindeveiletişimi kuvvetli,
 • Problemçözmeveanalizbecerilerigelişmiş,
 • Dinamik ve ekip çalışmasına yatkın,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

İş Tanımı:

 • TedarikçifaturalarınınE-faturaportalındantakipedilmesi,
 • Avans ödemelerinin faturalar ile eşlenmesi,
 • Tedarikçi faturalarının kontrol edilmesi, ilgili departmanlara iletilmesi, takibi ve muhasebeleştirilmesi,
 • Bakiye veren cari hesapların takipedilmesiveraporlanması,
 • Personelmasrafkontrolününvekaydınıngerçekleştirilmesi,
 • Diğer tüm muhasebesel süreçlere destek verilmesi,
 • Bordro kayıtlarının tahakkuk ve mutabakatının yapılması,
 • Yurtiçi, Yurtdışımüşterivesatıcılarlacarihesapmutabakatıyapılması,
 • Ay sonu kapanış işlemlerinin tamamlanması,
 • E-defter işlemlerinin tamamlanması, beyan edilmesi,
 • Sabit Kıymet işlemlerinin muhasebeleştirilmesi, kontrolü ve raporlanması,
 • Departmanların talep ettiği raporların hazırlanması.
Aktif Satış Danışmanı
Son Başvuru Tarihi
14 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Muğla(Bodrum)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Watsons Global

Watsons, A.S. Watson Group’un amiral gemisi konumundaki sağlık ve güzellik markasıdır. Hong Kong’da 1841 yılında kurulan A.S. Watson Group, dünya çapında 140.000’den fazla çalışanıyla 27 pazarda 12 perakende markası altında 16.000’den fazla mağazada faaliyet gösteren dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons, Asya ve Avrupa’da toplam 14 pazarda8.000’in üzerinde mağaza ve 1.500’den fazla eczane ile faaliyet gösteren Asya’nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons, pazar lideri ürün yelpazesinde sağlık, güzellik ve kişisel bakım konularında kişiselleştirilmiş öneri ve danışmanlık hizmeti sunarak ve müşterilerinin her günİYİ GÖRÜNÜP, İYİLİK YAPIP, HARİKA HİSSETMELERİNİ sağlayarak sağlık ve güzellik pazarındaki standartları sürekli olarak belirler. 2009 yılından bu yana, Watsons Asya’da 1 numaralı eczane / kozmetik zinciri markası olmuştur*. Avrupa’da, Watsons ayrıca Ukrayna’nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir. *CampaignAsia-Pacific, 8.000’den fazla katılımcı ile 2018’de “Asya’nın En Büyük 1000 Markası.

Watsons Türkiye

Watsons Türkiye,60 ilde 350’ye yakın mağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden biridir.3.000’e yakın Watsons çalışanı ile sunduğu ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerinin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefler.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Bodrum’da bulunan mağazalarımızda değerlendirilmek üzere ‘Satış Danışmanları’ aramaktayız.

 • En az lise mezunuysanız,
 • Bodrum’da ikamet ediyorsanız,
 • Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunsanız veya mağazacılık deneyiminiz var ise,
 • Sağlık ve güzellik ürünleri hakkında (kişisel bakım ve cilt ürünleri, makyaj malzemeleri gibi) bilgi sahibiyseniz,
 • Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız,
 • İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız,
 • Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız,

başvurunuzu bekliyoruz.

Aktif Satış Danışmanı
Son Başvuru Tarihi
03 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Watsons Global

Watsons, A.S. Watson Group’un amiral gemisi konumundaki sağlık ve güzellik markasıdır. Hong Kong’da 1841 yılında kurulan A.S. Watson Group, dünya çapında 140.000’den fazla çalışanıyla 27 pazarda 12 perakende markası altında 16.000’den fazla mağazada faaliyet gösteren dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons, Asya ve Avrupa’da toplam 14 pazarda 8.000’in üzerinde mağaza ve 1.500’den fazla eczane ile faaliyet gösteren Asya’nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons, pazar lideri ürün yelpazesinde sağlık, güzellik ve kişisel bakım konularında kişiselleştirilmiş öneri ve danışmanlık hizmeti sunarak ve müşterilerinin her gün İYİ GÖRÜNÜP, İYİLİK YAPIP, HARİKA HİSSETMELERİNİ sağlayarak sağlık ve güzellik pazarındaki standartları sürekli olarak belirler. 2009 yılından bu yana, Watsons Asya’da 1 numaralı eczane / kozmetik zinciri markası olmuştur*. Avrupa’da, Watsons ayrıca Ukrayna’nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir. * Campaign Asia-Pacific, 8.000’den fazla katılımcı ile 2018’de “Asya’nın En Büyük 1000 Markası.

Watsons Türkiye

Watsons Türkiye, 60 ilde 350’ye yakın mağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden biridir.3.000’e yakın Watsons çalışanı ile sunduğu ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerinin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefler.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

İstanbul Anadolu Yakası’ndaki mağazalarımızda değerlendirilmek üzere ‘Satış Danışmanları’ aramaktayız.

 • En az lise mezunuysanız,
 • İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet ediyorsanız,
 • Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunsanız veya mağazacılık deneyiminiz var ise,
 • Sağlık ve güzellik ürünleri hakkında (kişisel bakım ve cilt ürünleri, makyaj malzemeleri gibi) bilgi sahibiyseniz,
 • Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız,
 • İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız,
 • Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız,

başvurunuzu bekliyoruz.

Depo Elemanı
Son Başvuru Tarihi
21 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Watsons Global

Watsons, A.S. Watson Group’un amiral gemisi konumundaki sağlık ve güzellik markasıdır. Hong Kong’da 1841 yılında kurulan A.S. Watson Group, dünya çapında 140.000’den fazla çalışanıyla 27 pazarda 12 perakende markası altında 16.000’den fazla mağazada faaliyet gösteren dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons, Asya ve Avrupa’da toplam 14 pazarda8.000’in üzerinde mağaza ve 1.500’den fazla eczane ile faaliyet gösteren Asya’nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons, pazar lideri ürün yelpazesinde sağlık, güzellik ve kişisel bakım konularında kişiselleştirilmiş öneri ve danışmanlık hizmeti sunarak ve müşterilerinin her günİYİ GÖRÜNÜP, İYİLİK YAPIP, HARİKA HİSSETMELERİNİsağlayarak sağlık ve güzellik pazarındaki standartları sürekli olarak belirler. 2009 yılından bu yana, Watsons Asya’da 1 numaralı eczane / kozmetik zinciri markası olmuştur*. Avrupa’da, Watsons ayrıca Ukrayna’nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir. *CampaignAsia-Pacific, 8.000’den fazla katılımcı ile 2018’de “Asya’nın En Büyük 1000 Markası.

Watsons Türkiye

Watsons Türkiye,60 ilde 350’ye yakınmağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden biridir.3.000’e yakınWatsons çalışanı ile sunduğu ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerinin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefler.

Genel Nitelikler:

 • Depo veya nakliye bölümlerinde görev almış, sipariş toplama tecrübesi olan,
 • İletişim yeteneği gelişmiş,
 • Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,
 • Yoğun çalışma temposuna ve takım çalışmasına ayak uydurabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
 • Tercihen Tuzla, Pendik , Çayırova, Gebze, Şekerpınar, Darıca, Yenimahalle civarında ikamet ediyor olmak.

İş Tanım:

 • Tedarikçilerimizden gelen ürünleri X-Dock sistemi ile ayrıştırılmış tüm mağazalara dağıtmak,
 • RF terminali kullanarak raftan sipariş toplamak,
 • Dağıtım Merkezi içerisinde yapılan diğer işlere destek olmak.
Kozmetik Satış Görevlisi
Son Başvuru Tarihi
29 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Muğla(Bodrum)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

D Marin Turgutreis’te olan mağazamızda değerlendirilmek üzere ‘Satış Danışmanı’ aramaktayız.

En az lise mezunuysanız,Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyor ya da mağazacılık deneyimine sahipseniz,Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız,İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız,Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız,başvurunuzu bekliyoruz.

İlanlara başvurmak ve daha fazla Watsons iş ilanı için tıklayın.

 1. Mağaza Müdürü: İlgili mağazanın Operasyonel, idari, görsel ve mali operasyonlarını yönetmek, ekip üyelerini motive etme, gelişmelerine fırsat verme gibi görevleri vardır.
 2. Satış Operasyon Geliştirme Stajyeri: 5 ay boyunca, haftanın 5 günü ekibe destek verme, üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun olma, İngilizce bilme gibi nitelikler vardır.
 3. Mağaza Geliştirme Uzmanı: Microsoft Office programlarını kullanabilme, en az 1 – 2 sene benzer görevler yapmış olma gibi nitelikleri vardır.
 4. Merkezi Satın Alma Uzmanı: Hizmet ve ürün satın alma üzerine minimum 2 sene tecrübeli olma, Microsoft Office programlarını kullanabilme, İngilizce bilme gibi nitelikler vardır.
 5. Kıdemli Eğitim Teknolojileri Uzmanı: Sözlü ve yazılı İngilizce bilme, tercihen animasyon, montaj ve çekim üzerine bilgili, Microsoft Office programlarına hâkim olma gibi nitelikler aranmaktadır.

Watsons üzerinde başvuru yapılabilecek çok sayıda pozisyon vardır. Bunlardan herhangi biri müracaat için uygundur.

Watsons İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Watsons iş ilanlarına Kariyer.net üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Bunun için şu işlemler gerçekleştirilmelidir;

 1. Kariyer.net resmi sitesini girin.
 2. Üye değilseniz yeni bir hesap açın. Ancak hesabınız varsa giriş yapmanız yeterlidir.
 3. CV güncelleme, doldurma gibi işlemleri yaptıktan sonra, Watsons hesabını açın.
 4. Alt kısımdan iş ilanlarını inceleyin ve sizinle uyumlu olana başvuru yapın

Tüm işlemler bu sayede tamamlanır. Watsons yetkilileri bundan sonra taraflarına iletilen dosyaları inceler. Eğer uyumlu bulursanız, irtibat kurularak mülakat hakkında ayrıntılı bilgiler verilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*