İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bershka Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Bershka firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Bershka personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Bershka iş ilanları mevcuttur.

Ülkemizde moda ve takı sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Bershka, her geçen gün artan müşteri potansiyeli ile birlikte isminden sıklıkla söz ettiren firmalar arasında yer almaya başladı. Bershka’nın son zamanlarda artan mağazalarında sizlerde çalışmak ister misiniz?

Bershka Personel Alımı Yapacak

Müşteri potansiyelinin her geçen gün artmasına bağlı olarak, iş yükü her geçen gün artan Bershka’nın özellikle iş yükünü hafifletmek üzere çok sayıda personel alımı yapacağını açıklaması, iş arayanlara bir umut oldu.

Moda ve takı sektöründe yer alan Bershka’nın özellikle bu alanda daha önce deneyimi bulunan kişileri tercih edeceğini de belirtmek istiyoruz.

Bershka İş İlanları

Bershka iş ilanları arasında en çok tercih edilen kişilerin satış sorumlusu olduklarını belirtmek istiyoruz. Bershka personel alımı ve Bershka eleman alımı olarak aradığını zaman sitemizde bulunan güncel iş ilanlarından sizlere uygun pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz.

Satış danışmanı, depo sorumlusu veya mağaza sorumluları gibi pozisyonların yanı sıra Bershka engelli personel alımı ile de ilgili olarak iş ilanları vermektedir.

Bershka Çalışma Şartları ve Maaşları

Çalışma şartlarının ve maaşlarının Bershka’da çalıştığınız pozisyona göre farklılık gösterdiğini unutmayınız. Aynı zamanda personellerine sattığı ürünler konusunda da prim uygulamasının da yanı sıra uygun indirimler sunan Bershka’ya yapacağınız iş başvurusu sırasında net bilgileri öğrenebilirsiniz.

Bershka İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bershka’da çalışmak istediğiniz zaman Bershka insan kaynakları sayfası üzerinden veya Bershka iş başvuru formunu doldurarak firmada çalışmak istediğinizi kolay yoldan yapabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

Bir yorum

  1. volkan 7 Ağustos 2014

    Merhaba 3 senelik adidas magzasinda satış danismanligi ve kasiyerlik tecrübem var magzalaranizda degerlendirilmek istiyorum neden bershka diye sorucak olursaniz tarzima daha uygun ve orda daha iyi yerlere gelcegimi düşünüyorum saygilar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir