Bershka Personel Alımı ve İş İlanları 2022

İspanya merkezli giyim ve aksesuar markası olan Bershka, 1998 yılı itibariyle gençler için düşük fiyatlı giyim sloganı ile yola çıkmıştır. Dünyanın dört bir yanında mağazası bulunan markanın online satışları ise 2011 yılı itibariyle tüm dünyaya yayılmıştır. Türkiye’de 24 adet mağazası ile hizmet veren Bershka dünya çapında 1500 civarı mağaza sayısına ulaşmıştır.

Çevreye ve doğaya karşı pozitif uygulamaları ilke edinen Bershka mağazalarında yaklaşık olarak 15 bin kişilik bir istihdam sağlanmaktadır. 2016 yılı itibariyle 2 milyar Euro civarı bir ciro yakalayan Bershka’nın 2020 yılı itibariyle 3 milyar Euro ciro tabanlarına ulaştığı gözlemlenmektedir.

Bershka İş İlanları

Diğer birçok firmaya göre personel seçerken daha çok yaratıcılık yönüne odaklanan Bershka için yenilikçi ve özgür düşünceli kişiler çalışma arkadaşı olarak tercih edilmektedir. Müzik, sanat ve kültürün üretilen ürünlerine de yansımasını isteyen Bershka için daima sosyal ve çevrelerini gözlemleyen kişilerle çalışmak birinci plan olarak durmaktadır. Değişen ve dönüşen moda akımlarına en hızlı sokaktan nabız alabilen markanın tercihi sokak odaklı kişiler olmaktadır.

Maaş olarak asgari ücretin yaklaşık olarak %25 üzerinde bir miktar belirleyen Bershka’da çalışma saatleri günlük 7,5 ile sınırlıdır. Çay ve yemek molasının da dahil edilmesi ile birlikte mağazada geçen süre 8,5 saat ile sınırlı olmaktadır. Haftada bir gün izin yapılan mağazada bir yılın dolması ile birlikte 14+2 günlük yıllık izin hakkı kazanılmış olur. Yemek ücreti ve prim sistemi ile çalışanlarını rahat ettiren Bershka’nın personelleri için servisleri mevcuttur.

Nasıl Başvurulur?

Bershka için iş başvurusu yapmak oldukça basittir. Dijital tüm kariyer platformlarda ilanları bulunan Bershka’nın boş pozisyonlarına başvurular online olarak yapılabilmektedir. Personel alırken oldukça seçici davranan Bershka, internet sitesi aracılığı ile boş pozisyonlar için gerekli duyuruları yapmaktadır. http://www.bershka.com/tr/company.html

Bershka Açık Pozisyonlar

  • Satış Danışmanı ve Kasiyer  – İstanbul : Esnek çalışma saatlerine uygun; kibar ve müşteri ile iletişimi kuvvetli olan kişiler. Belirlenen satış kriterlerinin sağlanması için mağaza içinde etkili bir tempo ile çalışma. Part time çalışma için uygun.
  • Satış Danışmanı ve Kasiyer – İzmir : Çalışırken gelişimine de odaklanan ve her zaman bir üst hedef sahibi olunması. Hafta sonlarının da çalışma günleri içinde olması sebebiyle çalışma vardiyasına ayak uydurabilme.
  • Satış Danışmanı ve Kasiyer – Antalya : Part time ve tam zamanlı çalışma şartlarının her ikisine de uyan, vardiya değişimleri için gerekli esnekliği sağlayabilen olma.

7 yorum

  1. Merhaba inditex adı altında çalışmayı çok istiyorum ve açık pozisyonlarınızı sürekli takip ediyorum.Ayrıca ürünlerinizi çok beğeniyorum. Tarzıma çok uygun. Değerlendirirseniz çok ana çok sevinirim. Saygılarımla…

  2. Merhaba öncelikle uzun zamandır bu sektörde çalışan biri olarak başvuruyorum yaklaşık 5 yıldır H&M de çalıştım kendime bir hedef koyduğum İçin sizinle çalışmak istiyorum sonuçta bu şirket tarzıma çok uyuyor ve bu şirket için de elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaya hazırım sizi tanıdığım İçin şirketi çalışmak ve ailenizden birisi olmak istiyorum saygılarımla cevabınızı bekliyor olacağım

  3. Merhaba öncelikle uzun zamandır bu sektörde çalışan biri olarak başvuruyorum yaklaşık 5 yıldır H&M de çalıştım kendime bir hedef koyduğum İçin sizinle çalışmak sonuçta bu şirket tarzıma çok uyuyor ve bu şirket için de elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaya hazırım sizi tanıdığım İçin şirketi çalışmak ve ailenizden birisi olmak istiyorum saygılarımla cevabınızı bekliyor olacağım

  4. Merhaba 3 senelik adidas magzasinda satış danismanligi ve kasiyerlik tecrübem var magzalaranizda degerlendirilmek istiyorum neden bershka diye sorucak olursaniz tarzima daha uygun ve orda daha iyi yerlere gelcegimi düşünüyorum saygilar 🙂

    • Merhaba kız kardeşim adına basvuruyorum kendisi, insan canlısı ,dışa dönük ve tarzıyla dikkat ceken birisi onun için uygun bir iş olacagını düşünüyorum. İyi çalışmalar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*