Avcılar Hospital Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Avcılar Hospital’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Avcılar Hospital bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Avcılar Hospital personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Avcılar Hospital Personel Alımı ve İş İlanları

Avcılar Hospital Personel Alımı

1998 yılında başladığımız sağlık sektöründeki yolculuğumuza, yenilenen ve büyüyen yapımız ile daha dinamik ve heyecanla devam ediyoruz. Hastanemizde ki yönetici pozisyonundaki çalışma arkadaşlarımızın tamamına yakını o pozisyona kurum içi terfi ile gelmiştir.

Bundan dolayı her çalışma arkadaşımız performansına bağlı olarak, terfi edebileceğini bilerek ve bunu yaşayarak çalışır. Kurum içinde yönetici pozisyonu boşluğunda ilk tercihimiz iç dinamiklerimizdeki çalışma arkadaşlarımız, daha sonra ilan ile dış dinamiklerden aday aranır.

Avcılar Hospital İş İlanları

Ücret: Net ücret bazında ve aylık olarak ödenir. Hastanemizde çalışanların ücretleri; yıl içindeki performansları, eğitim, yabancı dil bilgisi ve tecrübelerine bağlı olarak değişen ücret bantları doğrultusunda belirlenmektedir.

Yoğun dönemlerimizde çalışma arkadaşlarımız primler ile desteklenmektedir.

Yemek: Hastanemizde öğle yemeği servisi, vardiyalı çalışanlarımız için akşam yemeği ve sabah kahvaltısı verilmektedir.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Cerrahi Servis Hemşiresi
İstanbul(Avr.)
Başvur
Çağrı Merkezi Görevlisi
İstanbul(Avr.)
Başvur
Hasta Kayıt Görevlisi
İstanbul(Avr.)
Başvur
Boya Personeli
İstanbul(Avr.)
Başvur
Sıhhi Tesisat Ustası
İstanbul(Avr.)
Başvur
Ebe
İstanbul(Avr.)
Başvur
Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşiresi
İstanbul(Avr.)
Başvur
Kvc Ameliyathane Hemşiresi
İstanbul(Avr.)
Başvur

Benzer İş İlanları

2 Comments

  1. Hastanenizde poliklinik,servis,acil hemşiresi olarak çalışabilirim bir yıl önce sağlık bakanlığından emklioldum.Hastanenizin evime ulaşım olarak rahat ve yakın olması tercih nedenimdir.Sizinle çalışmak isterim.

  2. GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ MEZUNUYUM HASTANENİZİN DEPARTMANLARINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. İYİ ÇALIŞMALAR.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*