Zirve Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

zirve-universitesi

Zirve Üniversitesi personel alımı yapacak!

Zirve Üniversitesi iş başvurusu yaparak sizde Zirve Üniversitesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Zirve Üniversitesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Zirve Üniversitesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Zirve Üniversitesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Zirve Üniversitesi İpek Kültür ve Eğitim Vakfı tarafından 28 Şubat 2009’da kurulmuştur.  Üniversite, 2009-2010 öğrenim yılında yüksek tercih edilme  oranıyla eğitim hayatına başlamıştır.

Üniversitenin akademisyenlerinin çoğunun yurt dışında eğitim almış olması ve uluslararası eğitim kadrosuyla global eğitim veren Zirve Üniversitesi gençlere kaliteli bir eğitim fırsatı sunmaktadır.

 Modern dil labaratuarlarında gerçekleşen İngilizce eğitim uluslararası geçerliliğe sahiptir. Hazırlık Bölümü’nde dersler Amerikalı eğitmenlerin dahil olduğu uzman bir kadro tarafından verilir. Dileyenler eğitiminin bir bölümünü ABD’deki anlaşmalı üniversitelerin kampüsünde alabilir. Zirve Üniversitesi aynı zamanda bir TOEFL Merkezi’dir. Ayrıca öğrenciler ikinci dil olarak Arapça, Çince ve İspanyolca gibi dilleri öğrenebilmektedirler.

 Zirve Üniversitesi’nde teknoloji eğitimin vazgeçilmezidir. Üniversitemiz bölgenin en hızlı internet altyapısına sahip olup, öğrencilerimiz kampüs içerisinde dersleri özgürce takip edebilmektedirler.

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*