Kanuni Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

kanuni-universitesi

Kanuni Üniversitesi personel alımı yapacak!

Kanuni Üniversitesi iş başvurusu yaparak sizde Kanuni Üniversitesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Kanuni Üniversitesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Kanuni Üniversitesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Kanuni Üniversitesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Kanuni Üniversitesi, Çukurova Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından 2013 yılında Adana‘da kurulmuş bir vakıf üniversitesidir. Üniversitenin kurulmasına ilişkin karar 18 Haziran 2013 tarihli ve 28681 sayılı resmî gazetede yayınlanmıştır.

Misyonumuz
Kanuni Üniversitesi’nin misyonu, liderlik vasıflarıyla donanmış, girişimci ve eleştirel düşünebilen, her konuda çağdaşlarıyla eşdeğer, yenilikçi, rekabetçi düşünce özgürlüğüne önem veren, düşüncelerini açıklayabilme özgüvenine ve paydaşların ihtiyaç duyduğu niteliklerle donanmış mezunlar yetiştirmektir. Özgün ve bilimsel araştırmalar yapmak, teknolojik ürünler geliştirmek, ülkenin ve insanlığın sorunlarına uluslararası çözümler aramak suretiyle bilime, teknolojiye ve ekonomiye katkılar sağlamaktır.
Vizyonumuz
Kanuni Üniversitesi’nin vizyonu düşünce özgürlüğü ve düşünceyi açıklama özgürlüğünü geliştirmek, her düzeyde her türlü ayrımcılığa (dışlanmayı) karşı olma anlayışının yaygınlaşmasını sağlamaktır. İnsan refahı ve mutluluğu ile doğaya ve çevreye tam duyarlılık içerisinde ülkenin hızlı ve sürdürülebilir kalkınma çabalarını güçlendirmek; başta genç nesiller olmak üzere her yaştan insanımıza bilimsel ve mesleki gelişme olanaklarını mümkün olan en etkili biçimde sunmak; nitelikli, özgün ve özgül, bilimsel bilgi üretimi ve yayılımında
Başvurmak için tıklayın.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*