Etlik Lokman Hekim Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

etlik-lokman-hekim

Etlik Lokman Ekim Hastanesi personel alımı yapacak!

Etlik Lokman Ekim Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Etlik Lokman Ekim Hastanesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Etlik Lokman Ekim Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Etlik Lokman Ekim Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Etlik Lokman Ekim Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

NEDEN LOKMAN HEKİM

Tüm çalışanlarımızla etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, dil, din ırk gözetmeksizin insanlığın ‘‘şifa kapısı’’ olmak gibi kutsal bir amaca hizmet ediyoruz.

Kurumumuza katılan tüm bireyleri ailemizin üyesi olarak benimsiyor, hüzün ve sevinçleri hep birlikte paylaşıyoruz.
Çalışanlarımıza yaptıkları iş üzerinde etkin olma, insiyatif kullanma imkânı sağlıyor; ‘‘Herkes kendi işinin lideridir’’ ilkesini benimsiyoruz.

Çalışanlarımıza iş kanununa uygun özlük hakları, çalışan güvenliği yönetmeliğine uygun çalışma koşulları sunuyoruz.
Bireysel ve mesleki gelişimin aynı zamanda kurumsal gelişim olduğuna inanıyor, çalışanlarımızın gelişimleri için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz.

Çalışanlarımızla ortak hedef ve amaçlar etrafında toplanmayı önemsiyor, adil, hakkaniyetli ve şefkatli bir yönetim tarzını benimsiyoruz.

AÇIK POZİSYONLAR

Lokman Hekim Hastanesi bünyesinde açılan pozisyonlar için ilan detaylarına bakabilir, üye hesabınızla giriş yaparak veya yeni hesap oluşturarak başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer aşağıda listelenmiş olan açık pozisyonlarda kendinize uygun bir ilan bulamadıysanız, lütfen “Genel Başvuru” ilanımıza başvurunuz.

İlan Tarihi   Pozisyon                  Şehir

15.08.2014 Eczane Elemanı Ankara
13.08.2014 Sorumlu Hemşire Ankara
13.08.2014 Hemşire Ankara
11.08.2014 Radyoloji Uzmanı Ankara
11.08.2014 KBB (Kulak Burun Boğaz) Uzmanı Van
11.08.2014 Dahiliye Uzmanı Van
11.08.2014 Göz Hastalıkları Uzmanı Ankara
11.08.2014 Kadın Doğum Uzmanı Ankara
11.08.2014 KURUM VE HALKLA İLİŞKİLER GÖREVLİSİ
11.08.2014 Kadın Doğum Uzmanı Ankara
11.08.2014 İç Hizmetler Sorumlusu Ankara

Başvurmak için tıklayın.

1 Comment

  1. Merhaba kızım lokman hekim üniversitesi diş protez teknikerliğini onur belgesi alarak bitirdi fakat iş bulamadı bildiğiniz üzere diş hastanesi açıldı lütfen kızımı işe alın

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*