Uluslararası Antalya Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Uluslararası Antalya Üniversitesi personel alımı yapacak!

Uluslararası Antalya Üniversitesi iş başvurusu yaparak sizde Uluslararası Antalya Üniversitesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Uluslararası Antalya Üniversitesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Uluslararası Antalya Üniversitesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Uluslararası Antalya Üniversitesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Uluslararası Antalya Üniversitesi 21 Temmuz 2010 tarihli resmi gazete[3] kararıyla Antalya’da kurulmuş olan ikinci üniversite ve ilk vakıf üniversitesidir. Uluslararası Antalya Üniversitesi, Gaye Eğitim Sağlık Spor ve Çevre Vakfı tarafından kurulmuştur. 2012-13 eğitim öğretim dönemine öğrenci alımına başlayab üniversitenin rektörü Prof. Dr. Cihat Göktepe’dir. Rektör yardımcısı ve mühendislik fakültesi dekanı Prof. Dr. Musa Hakan Asyalı’dır.

Uluslararası Antalya Üniversitesi’nin temelini atarken üniversitemizin kısa bir süre içerisinde Türkiye’de ve yakın bölgelerde (Orta Asya, Rusya, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Balkanlar) ses getirecek, 2030 yılında ise dünyanın en başarılı üniversiteleri arasında yer alacak bir eğitim kurumu olması hedefiyle yola çıktık.

Sahip olduğu kültürel varlıkları ve doğal güzellikleri ile tarihte pek çok medeniyete ev sahipliği yapan, turizmin başkenti Antalya’nın uluslararası düzeyde eğitim ve teknoloji olanakları sunan bir üniversiteye ihtiyaç duyduğuna inanıyoruz. Antalya’nın ilk vakıf üniversitesi olan Uluslararası Antalya Üniversitesi ile doğu ve batı kültürleri arasında köprü görevi üstlenmeyi, eğitim düzeyinin özellikle bilim, teknoloji ve mühendislik alanlarında artırılarak sürdürülmesini ve nitelikli elemanların yetiştirilmesini ve aynı zamanda bölgenin ekonomik ve sosyal gündemini şekillendirmeyi hedefliyoruz.

Başvuru formu için tıklayın.

Akademik pozisyonlara başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*