Şifa Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Şifa Üniversitesi personel alımı yapacak!

Şifa Üniversitesi iş başvurusu yaparak sizde Şifa Üniversitesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Şifa Üniversitesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Şifa Üniversitesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Şifa Üniversitesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Türkiye Tabipler Vakfı

Türkiye Tabipler Vakfı, ülkemizde Tıp alanında hizmet vermek üzere kurulmuş ilk vakıftır. 1979 yılında kurulan Türkiye Tabipler Vakfı nın amacı herhangi bir kâr amacı gütmeden ülkemizin sağlık hizmetlerine katkı sağlayacak yatırımlar yaparak ileri teknolojileri ülkemize kazandırmak, sağlık alanında halkımızı bilinçlendirmek ve bu alana hizmet verecek eğitim kurumları açmaktır.

Şifa Sağlık Grubu

Şifa Üniversitesi ve Şifa Sağlık Grubu Türkiye Tabipler Vakfı tarafından kurulmuştur. Türkiye Tabipler Vakfı 1983 yılında mütevazı bir poliklinik çalışması ile başlattığı hizmetlerine 1987 yılında yataklı tedavi ünitelerini ekleyerek insan sağlığına hizmet konusunda çalışmalarını sürdürmüştür. 1995 yılında Basmane Hastanesini büyüterek İzmir’in en büyük ilk özel hastanesi yapan Şifa Sağlık Grubu, 2001 yılında Bornova Şifa Hastanesini, 2005 yılında Doğu Anadolu’nun en büyük özel hastanesi olan Erzurum Şifa Hastanesini hizmete açmış, 2010 yılında da Gaziemir ve Göztepe’ye, 2011 yılında Menderes’e ve 2012 yılında Karşıyaka’ya,2013 yılında ise Buca’ya Eğitim ve Sağlık Kampüsünü, Balçova’ya Palmiye ve Kaya Termal Fizik Tedavi Merkezlerini ve Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hastanesini açarak hizmet yelpazesini genişletmiştir. Şifa Sağlık Grubu halen yurt içi ve yurt dışında hizmet verecek yeni sağlık yatırımlarını sürdürmektedir. Tüm sağlık branşlarında hizmet veren Şifa Sağlık Grubu Hastanelerinin teknoloji ve personel yatırımları dünyanın en ileri hastaneleri ile eşdeğerdedir.

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*