Süleyman Şah Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Süleyman Şah Üniversitesi personel alımı yapacak!

Süleyman Şah Üniversitesi iş başvurusu yaparak sizde Süleyman Şah Üniversitesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Süleyman Şah Üniversitesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Süleyman Şah Üniversitesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Süleyman Şah Üniversitesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Ülkemizin seçkin müteşebbis ve akademisyenlerinin bir araya gelmeleri ile oluşan vakfımızın temel amacı; Yüce Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda, ulusumuzu çağdaş medeniyetler seviyesine ulaştırmaktır. Vakıf Mütevelli Heyetimiz, vakfın kuruluş amaçlarını gerçekleştirmek üzere, 30 Mart 2008 tarihinde yaptığı toplantıda Anayasa’nın 130. Maddesi ve 2547 sayılı yasa hükümleri gereğince, İstanbul’da “Süleyman Şah Üniversitesi” adında bir vakıf üniversitesi kurma kararı almıştır.

İŞ OLANAKLARI

 Süleyman Şah Üniversitesi Akademik Personel / İdari Personel iş ilanlarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Akademik Pozisyonlar

Öğretim Üyesi

İdari Pozisyonlar

Psikolojik Danışman
Uluslararası İlişkiler Uzmanı
WEB Yazılım Uzmanı
Sistem Destek Uzmanı
Uzman Kütüphaneci
Proje Fon Yönetim Uzmanı
Proje İçerik ve Ürün Geliştirme Sorumlusu
Başvurmak için tıklayın.
GENEL BAŞVURU
 
Üniversitemizin akademik/idari kadroları için iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların, “Süleyman Şah Üniversitesi İş Başvuru Formu “nu doldurup hr@ssu.edu.tr adresine göndermeleri rica olunur. Başvurular, üniversitemizin ilgili birimlerindeki personel ihtiyacı doğrultusunda değerlendirilerek, sonuçları en kısa sürede başvuru sahiplerine bildirilecektir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*