Selahaddin Eyyubi Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Selahaddin Eyyubi Üniversitesi personel alımı yapacak!

Selahaddin Eyyubi Üniversitesi iş başvurusu yaparak sizde Selahaddin Eyyubi Üniversitesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Selahaddin Eyyubi Üniversitesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Selahaddin Eyyubi Üniversitesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Selahaddin Eyyubi Üniversitesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Vakfımız 2008 yılında kurulmuş olup, toplumunun; bilimsel ve sosyal gelişimine hizmet etmek, verimli etkin ve yüksek düzeyde eğitim ve öğretim hizmetlerinin yerine getirilmesine, sosyal, kültürel, ekonomik, teknolojik, bilim ve sağlık hayatına ve gelişmesine katkıda bulunmak, başka ülkeler ve bu ülkelerdeki yasal kurum ve kuruluşlar ile işbirliğine ve yasal entegrasyonuna yardımcı olmak, çağdaş ve cumhuriyet ilkelerine bağlı, Türk milletinin milli, ahlaki, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren, insan haklarına ve Anayasanın başlangıç hükümlerindeki temel ilkelere dayanan demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne karşı görev ve sorumluluklarını bilen nesiller yetiştirmektir.

Vizyonumuz

Bilimsel düşünce ve toleransın gelenekselleştiği bir yüksek eğitim ve öğretim ortamında, uluslararası standartlarda meslek ve sorumluk sahibi bireyler ve bilim adamları yetiştirmek. Diyarbakır’ın bir erdem ve sevgi şehri kimliğini kazanmasında öncü rol oynamak.

Misyonumuz

İlgilenilen her yükseköğrenim alanında, bilimsel bir şekilde mesleki becerilerini en üst düzeyde kazanmış, araştırma yöntemlerini öğrenmiş ve uygulamış, sorumluluk sahibi ve erdemli bireylerin yetiştirilmesi için gerekli sosyal, psikolojik ve teknik alt yapıya sahip, özgür düşünce ve ifade etme hakkının uluslararası standartlarda olduğu bir yüksek eğitim ve öğrenim ortamı sağlamak.

Başvuru formu için tıklayın.

 

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*