Ziraat Bankası Staj Başvurusu 2023 (Lise ve Üniversite)

Ziraat Bankası ülkemizin en köklü ve en eski bankası olup bünyesinde en çok çalışanın yer aldığı bankadır. Ziraat Bankası staj başvurusu ve tüm detaylar yazımızda.

Ziraat Bankası Staj Başvurusu

Ziraat Bankası Staj Başvurusu

Ziraat Bankası’nın ülkemizdeki 3 kamu bankasından birisi olması kariyer fırsatları bakımından özel bankalara göre öğrencilerin daha çok başvurduğu bir banka olmasını sağlamaktadır.

Okulunuzdaki boş vakitlerinizi, sömestr ve yaz tatillerinizi değerlendirebileceğiniz Ziraat Bankası stajı ile bankada mezun olduktan sonra çalışma fırsatını elde edebilir ve aynı zamanda başka bankalar ve diğer kariyer olanakları bakımından daha iyi iş pozisyonlarına layık görülebilirsiniz.

Tüm kariyer olanaklarında daha deneyimli ve nitelikli elemanlara öncelik tanınacağı için Ziraat Bankası’nda staj yapmanız size büyük avantaj sağlayacaktır.

Ziraat Bankası’nda genel olarak şube ve genel müdürlüklerde staj yapıldığı için yaşadığınız yerdeki Ziraat Bankası’na başvuru yapmanız halinde ve başvurunuzun onaylanması durumunda stajda belirtilen tarihlerde Ziraat Bankası’nda çalışma şansını elde edebilirsiniz.

Ücret, yan ve sosyal haklar bakımından stajyerlerine de imkan tanıyan Ziraat Bankası’nda staj başvurusu yapmak için aktif duruma geçen staj ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Staj Başvurusu

Türkiye’nin ilk bankalarından olma özelliğine sahip, köklü ve prestijli Ziraat Bankası bünyesinde eğitim alıp, staj yapmak isteyenlerin öğrenim durumlarını eksiksiz yazarak staj başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Ziraat Bankası gibi deneyimli ve modern altyapı ile faaliyetlerini sürdüren bir bankada staj yapan adaylar meslek hayatlarına ilk adımlarını sağlam atarak iş dünyasına giriş yapacaklardır.

Aranan Özellikler

 • T.C. vatandaşı olmak.
 • Üniversitelerin 4 yıllık Bankacılıkla ilgili bölümlerinde öğrenim gören 2, 3, ve 4. Sınıf öğrencileri programa başvuru yapabilirler
 • 18 yaşından büyük olmak ve en fazla 30 yaşında olmak.
 • Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
 • Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
 • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
 • Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

Ziraat Bankası Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası staj başvurusu yapmak için öncelikle bankanın stajyer alımı yaptığı dönemleri takip etmelisiniz. Ardından yayınlanan ilanlara kariyer sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi Ziraat Bankası’nın web sitesinden de yapabilirsiniz.

Başvuru ve takip için tıklayın. Ayrıca iş başvurusu için de buraya tıklayın.

25 Comments

 1. merhaba afyon kocatepe üniversitesi işletme yönetimi 1.sınıf ögrencisi olup zorunlu stajımı izmir-urlada yapmak istiyorum geregini bilgilerinize arz ederim.

 2. Merhaba. Akdeniz Üniversitesi iktisat 3.sınıf öğrencisiyim antalyadaki ziraat bankalarında yaz tatili süresince staj yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

 3. merhaba
  ben bankacılık ve finans bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim. bankanızın gaziantep şubesinde stajyer olarak çalışmak istiyorum.
  gereğinin yapılmasını arz ederim

 4. merhaba sakarya üniversitesi 1. sınıf işletme yönetimi öğrencisiyim.Boluda ikamet ediyorum yazın 30 iş günü stajımı ve okulun yarım dönem (4aylık)stajını boludakı subenızde yada Bolu/Mengen subenızde yapmak ıstıyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 5. Merhaba. Mugla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisat Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz stajımı Ankara şubelerinden birinde yapmak istiyorum. teşekkürler

 6. Merhaba, Akdeniz Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümünde 1.sınıf öğrencisiyim Antalyadaki şubelerinizden birinde zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.Yardımınızı bekliyorum.Teşekkürler.

 7. Abant İzzet Baysal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İsletme Bölümü 3. Sınıf ögrencisiyim. Yaz stajımı bankanızın Kastamonu şubesinde yapmak istiyorum. Yardımınızı bkliyorum. Teşekkürler

 8. merhaba akdeniz üniversitesi 3.sınıf iktisat öğrencisiyim antalyada ziraat bankasında staj yaparak iş hayatına alışmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler

 9. FATİH TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ 12-C sınıfından fatma CERAN. Bankanızın SELÇUKLU/KONYA şubesinde isteğe bağlı staj yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

 10. I truly appreciate this post. I’ve been looking all over for this! Thank goodness I found it on Bing. You’ve made my day! Thanks again! aeadckdbddeg

 11. Merhaba
  Ben pamukkale üniversitesi ingilizce iktisat 2. sınıf öğrencisiyim.bu yıl erasmus yapıcağım ve döndüğümde bankanızın denizli çınar ya da izmir yeşilyurt şubesinde isteğe bağlı staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 12. Merhabalar Celal Bayar Üniversitesi Maliye son sınıf öğrencisiyim.Bankanızın Manisa Şubelerinin birinde staj yapıp iş hayatı öncesi kendime yeni bilgiler katmak istiyorum.Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

 13. merhaba ben anadolu üniversitesi işletme bölümü (4 yıllık)mezunuyum.bankanızın kastamonu şubesinde staj yapmak istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim..

 14. Sakarya Üniversitesi son sinif ogrencisiyim ankara subesinde staj yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

 15. Adı soyadı : Tuğçe Karataş
  Doğum tarihi : 12.02.1997
  İl-ilçe : Antalya-Manavgat
  Adres : Ulukapı-yeni mahalle no.58
  Telefon : 05355516349
  Ben Antalya Manavgat İMKB Ticaret Meslek Lisesi- Muhasebe finasman okuyorum bu yıl okul açılınca zorunlu staj yapmam lazım bankanızda stajer olmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 16. çukurova üniverstesi 2.sınıf ögrencisiyim kendimi geliştirmek istiyorum istiyorum bankanızda staj yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim teşekkürler..

 17. Merhaba ben Niğde Üniversite’sinde İktisat bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.(3.sınıfa geçtim).2. sınıfı Hacettepe Üniversitesinde okudum.(Farabi ile) Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Kahramanmaraş/Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 18. Merhaba
  Çanakkale 18 mart üniversitesi 3.sınıf öğrencisiyim.İstanbul’ da ikamet etmekteyim.Kendimi geliştirmek, iş hayatına atılmak ve deneyim kazanmak amacıyla kurumunuzda staj yapmak istemekteyim. Stajımı mümkünse Esenler İstanbul da yapmak isterim mümkün değilse İstanbul Avrupa yakasında bir ilçede de olabilir.Gereğinin yapılmasını arz ederim.İyi günler.

 19. karamanoglu mehmet unıversıtesı sosyal bılımler fakultesı bankacılık ve sıgortacılık bolumunu nde 2 sınıfa gectım Dıyarbakır cermık ılcesınde staj yapmak ıstıyorum .Gergın yapılmasını ıstıyorum

 20. Kocaeli üniversitesi kandıra meslek yüksekokulu 2′nci sınıf öğrencisiyim Alanımda kendimi geliştirmek için bankanızda deneyim kazanmak istiyorum Artvin ilinin Arhavi hopa borçka ilçesinde staj görmek istiyorum Gereginin yapılmasını arz ederim.

 21. Merhaba ben Sakarya Üniversitesi Geyve meslek yüksek okulunda Bankacılık ve sigortacılık bölümü 2 sınıf öğrencisiyim İSTANBUL/YAKACIK şubenizde stajımı yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.

 22. Merhaba,
  Ben Isparta Gönen Meslek Yüksek Okulunda Bankacılık Sigortacılık bölümünde okuyorum. Şuan 2. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde Isparta merkez şubelerinizde stajımı yapıp kendimi geliştirmek istiyorum. Daha sonra sınavlarınıza girip bünyenizde çalışmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler..

 23. Merhaba ben Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinde işletme yönetimi bölümü okumaktayım 2.sınıf öğrencisiyim.Bankacılık sektörüne ilk adımımı Ticaret meslek lisesinde okurken 4. sınıfta dokuz aylık zorunlu stajımı Vakıflar bankası (Burdur şubesi)’n de yaptım yaz döneminde Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.BURDUR şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.
  0545 419 0919

 24. MERHABA,

  ben istanbul üniversitesi banka ve sigortacılık bölümü ögrensiyim.15 haziran itibariyle başlıcak zorunlu staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*