Yozgat Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Yozgat Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Yozgat iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın.

Başlıklar

Yozgat Belediyesi Personel Alımı

İç Anadolu Bölgesinde güzel Anadolu’muzun ortasında yer alan Yozgat henüz gelişimini tamamlamamış ancak gelişime açık yapısıyla dikkat çekiyor. Bu bakımdan Yozgat Belediyesi son derece dinamik yapısıyla bir taraftan personel alımlarıyla işçi kadrosunu güçlendirirken diğer taraftan yaptığı yatırımlar ile vatandaşlara önemli hizmetler sunuyor. Bu çerçevede yıl içerisinde farklı zamanlarda yayınlanan iş ilanları ile belediye personel alımı yapıyor.

Yozgat Belediyesi İş İlanları

Yozgat Belediyesi yıl içerisinde yaptığı personel alımlarını kendi internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanları ile yapıyor. Ayrıca belediye İŞKUR üzerinden de ilan yayınlıyor. Bu bağlamda yayınlanan iş ilanlarında iş başvurusu ile ilgili her türlü ayrıntı belirtiliyor. Yozgat Belediyesine iş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanlarını takip etmeleri gerekiyor. Bununla birlikte iş ilanları için sürekli güncellenen sitemizi de takip edebilirsiniz.

Yozgat Belediyesi Personel Alımı

Yozgat Belediyesi, bünyesinde faaliyet gösteren birimlerin personel ihtiyacını karşılamak ve açık olan pozisyonları doldurmak için personel alımı yapıyor. İşçi, memur, çaycı, temizlik görevlisi, güvenlik elemanı, zabıta memuru vb. kadrolar için yapılan alımlar senenin farklı zamanlarında yapılıyor. Bu bakımdan belediyeye iş başvurusu için sürekli iş ilanlarını takip etmek ve başvuru tarihlerini kaçırmamak gerekiyor.

Yozgat Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Yozgat Belediyesi personel alımlarında engelli personeller için de önemli sayıda kadro açıyor. Alınan personel sayısının en az dörtte biri oranında yapılan engelli personel alımları bu çerçevede engelli vatandaşlar için son derece faydalı oluyor. Başvuru formu üzerinden başvurularını yapabilen vatandaşlar engelli raporlarını belediyeye ilettikten sonra başvurularını tamamlıyorlar. Başvurular belediye tarafından incelendikten sonra hızlı bir şekilde sonuçlandırılıyor.

Yozgat Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Yozgat Belediyesi yapacağı yatırımlarda beden işçisi eksikliğini gidermek için sözleşmeli veya sözleşmesiz olarak işçi alımı yapıyor. Bu bağlamda özellikle Fen İşleri, Park ve bahçeler Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde alınan işçiler belediyenin iş gücü ihtiyacını karşılamış oluyorlar. Bu doğrultuda belediyeye iş için başvurmak isteyenler başvuru formu üzerinden başvurularını tamamlayabilirler. Ayrıca belediye ister sözleşmeli ister sözleşmesiz olsun alınan işçilerin kanuni ve sosyal haklarını koruyor.

Yozgat Belediyesi Zabıta Alımı

Yozgat Belediyesi önemli sayıda zabıta memuru alımı yapıyor. Zabıta birimi güçlendirmek isteyen belediye bu doğrultuda belediye eli ile yapılan denetimleri de artırmak istiyor. Bu bakımdan başvuru şartlarını karşılayan kadın ve erkek vatandaşlar zabıta memurluğu için başvuruda bulunabilirler. Başvuru şartları arasında en az lise mezunu olmak, KPSS’den 60 puan almış olmak, kamu haklarından mahrum olmamak ve yüz kızartıcı suça bulaşmış olmamak bulunuyor. Başvurular belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yapılıyor.

Yozgat Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Yozgat Belediyesi özel güvenlik personeline ihtiyaç duyuyor. Yeterli sayıda özel güvelik personeline sahip olmayan belediye bu noktada yıl içerisinde alım yapıyor. Yozgat Belediyesi özel güvenlik personelini belediyeye ait kamu binalarında ve halka açık alanlarda istihdam ediyor. Bu çerçevede başvuruda bulunmak için özel güvenlik eğitimi sertifikasına sahip olmak gerekiyor. Ayrıca sağlık problemi olanlarında başvuru yapmaları mümkün olmuyor.

Yozgat Belediyesi İş Başvurusu

Yozgat Belediyesi iş başvurusu noktasında önemli kolaylıklar sağlıyor. Yaşadığımız dijital çağa uygun bir şekilde internet sitesi üzerindeki başvuru formundan iş başvurularını toplayan belediye başvuruları değerlendirerek sonuçlandırıyor. Bununla birlikte iş başvuruları İŞKUR üzerinden de yapılabiliyor. Başvuruyu yaptıktan sonra istenen belgelerin belediyeye teslim edilmesi gerekiyor. Ayrıca başvuru tarihlerine de dikkat edilmesi gerekiyor.

Yozgat Belediyesi Duyurular

Yozgat Belediyesi internet sitesini aktif bir şekilde kullanıyor. Bu bağlamda internet sitesi üzerinden vatandaşlara birçok bilgilendirme yapılıyor. Duyurular sayfası üzerinden yapılan bilgilendirmeler il vatandaşlar belediyenin faaliyetlerini haber alıyorlar. Personel alımı ile ilgili ilanları da belediye duyurular sayfasından yayınlıyor. Bu noktada Yozgat Belediyesi ile ilgili iş ilanlarını kaçırmamak için belediyenin duyurular sayfasını takip etmek gerekiyor.

Yozgat Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Yozgat Belediyesi bünyesinde birden fazla hizmet birimi barındırıyor. Vatandaşlara hizmet için kurulan bu birimler zaman içerisinde önemli ölçüde personel alımı yapıyor. Bu noktada Yozgat Belediyesinde en çok alım yapan ve çalışılabilecek birimler arasında Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, İşletme ve İştirakler Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü gibi birimler yer alıyor.

Güncel Yozgat İş İlanları için TIKLAYIN.

6 Comments

  1. İŞE İHTİYACIM VAR 5 COCUĞUM VAR ONLARA BAKMAKLA YÜKÜMLÜYÜM İŞE GERCEKTEN İHTİYACIM VAR SAYGILARIMLA

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*