Ümraniye Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Ümraniye Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Ümraniye güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın

Ümraniye Belediyesi İstanbul’un bu bölgesinde yaşayan vatandaşlara gelişmiş hizmetler sunmaktadır. Halka birçok hizmet götürmekte olup, gelişmesine günbegün devam etmektedir. Bu süreç zaman içinde farklı pozisyonlar için çalışan gereksinimlerine neden olmaktadır.

Ümraniye Belediyesi Personel Alımı

Bir kamu kurumu olan Ümraniye Belediyesi, bunları giderebilmek ve kaliteli, kesintisiz hizmetler sunabilmek için iş ilanları paylaşmaktadır. Ardından ilgilenen kişiler başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Resmi olması sebebiyle, adayların dikkatli olması gerekmektedir. Kuruma yapılabilecek çok sayıda kadro bulunmaktadır.

 1. Şoför
 2. Park ve Bahçe İşçisi
 3. Zabıta
 4. Güvenlik
 5. Arşivci
 6. Temizlik İşleri Görevlisi
 7. Memur

Bu personeller kurumun alım yapabileceği kadrolardan sadece bazılarıdır. Kurum gereksinimleri kapsamında farklı ilanlar da açabilmektedir.

Ümraniye Belediyesi İş İlanları

Ümraniye Belediyesi ilçede yaşayan vatandaşlara kesintisiz şekilde hizmet götürmektedir. Bu durum gelişmesine de yardımcı olmaktadır. Süreç yeni personellere olan gereksinimi ortaya çıkarabildiği için, zaman zaman ilanlar yayınlamaktadır.

İş arayan kişiler ardından bunlara başvuru yapabilmektedir. Ümraniye’de yaşıyorsanız, düzenli bir şekilde kontrol ederek başvurmanız mümkündür. Müracaatlar belirli tarihlerde yapılmakta olup, söz konusu tarihler ilanda kurum tarafından verilmektedir.

Bu nedenle adaylar hangi sitelerden kontrol edilebileceğini de bilmelidir. Bu konuda belediyenin kendi sitesi her gün düzenli biçimde araştırılmalıdır. İŞKUR, Resmi Gazete, ilan.gov.tr de değerlendirilmesi gereken kaynaklar içindedir.

Ümraniye Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Ümraniye Belediyesi her belediye gibi çalışan gereksinimi duyabilmektedir. Bu hallerde ilanlar resmi şekilde hazırlanarak, adaylar ile paylaşılmaktadır. Hangi kadroya dair alım yapıldığı, her iş duyurusunda farklılık arz edebilir.

Tüm personellerine eşit bir şekilde yaklaşan Ümraniye Belediyesi, sosyal haklardan tatmin edici şekilde yararlandırmaktadır. Tüm aktivite, faaliyet ve hizmetlerini çevreye duyarlı, insan ve toplum odaklı şekilde gerçekleştirmektedir.

Kurumda çalışmak isteyenler, işe alımlar hakkında KPSS’ye dikkat etmelidir. Her ne kadar genellikle memur alımlarında istense de, talep edilmesi durumuna karşılık girilmesi önerilir.

Ümraniye Belediyesi İş Başvurusu

Ümraniye Belediyesi tarafından açılan iş ilanları, günümüzde birçok iş arayana yeni fırsatlar oluşturmaktadır. Her gün kontrol edilmesi durumunda, alım yapıldığında görülmesine imkan tanımaktadır. Başvurular hala aktif ilanlara olduğu için önemli bir durumu da bulunmaktadır.

Başvuru işlemleri belirli tarihler içinde gerçekleştiği olup adayların ilandan buna bakması, dikkatli bir şekilde planlaması gerekmektedir. Bunun haricinde genel ve özel nitelikler, kaç kişi alınacağı ve alım yapılacak kadro gibi bilgiler ilanda vardır.

Adaylar bunları inceleyerek, yetkinliklerine ne kadar uygun olduğunu görmelidir. Sonrasında ise gerekli evraklar tamamlanmalı, başvuruda belirtilen adrese müracaat edilmelidir.

Ümraniye Belediyesi İş İlanları

Ümraniye Belediyesinin iş ilanları internetten takip edilebilmektedir. Adaylar İŞKUR, belediyenin kendi sitesi, Resmi Gazete ve ilan.gov.tr adresini değerlendirebilmektedir. Bunun haricinde ilçede iş imkanları mevcut olup, bunları sitemiz aracılığıyla takip etmeniz de mümkündür.

No Pozisyonlar
1 İşe Alım Asistanı
2 İngilizce Öğretmenleri – English Teachers
3 İhracat Bölge Müdürü
4 İhracat Operasyon Sorumlusu
5 İhracat Uzmanı
6 İdari İşler Uzmanı
7 Mimar
8 İç Denetim Yöneticisi
9 Legal Intern
10 Hemşire
11 Sermaye Piyasaları Uzmanı
12 Güvenlik Görevlisi

Güncel Ümraniye İş İlanları için TIKLAYIN.

8 Comments

 1. 40 yaşındayım Ümraniye belediyesine temizlik işlerine çalışmak istiyorum 6 sene deneyimim var acil ihtiyacim var

 2. Ümraniye de oturuyorum Ümraniye belediyesi temizlik işinde çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

  • İsmim Hasan ÇİFTÇİ ÜMRANİYE DUDULLU merkezde oturuyorum 36 yaşındayım lise mezunuyum ağır vasıta ehliyetim var src2 ve 4 psikoteknik belgem var acil işe ihtiyacım var

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*