Urla Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

İzmir’de son dönemlerde ciddi yatırım alan bölgelerden biri olarak bilinen Urla, bu yatırımların büyük bir çoğunluğunu belediye sayesinde kendine çekebilmekte ve belediye tarafından almaktadır. Bu durum da Urla belediyesinin ne denli gelişim gösterdiğinin en önemli göstergelerinden biridir.

Her gelişmekte olan belediye gibi Urla belediyesi de, hizmetlerini daha etkin kılabilmek adına bünyesine alımlar yapmaktadır.

Urla belediyesi işçi alımı, bu konuda en çok karşılaşılan alımların başında yer almaktadır. Genel anlamda saha işleri için tercih edilen işçiler, ilk önce proje bazlı belediye bünyesinde giriyor olsalar da, sonrasında uzun süreli belediye bünyesinde kalabilmektedirler.

Urla belediyesi işçi alımı

İzmir Urla Belediyesi Personel Alımı

Urla belediyesi personel alımı, işçi alımı ilanlarından sonra en çok ilgi gören ilanların başında yer almaktadır.

Personel alımı kapsamında, belediyenin temizlik, mutfak, şehir düzenlemesi ve benzeri birçok alanda göstermiş olduğu hizmetlerin daha kaliteli bir hal alabilmesi adına, birçok kişi belediye bünyesinde istihdam edilmektedir.

İstihdam edilen birçok kişi, gerek nitelikleri doğrultusunda gerekse daha önceki iş tecrübeleri doğrultusunda farklı iş pozisyonlarında görev yapmaktadırlar.

Urla belediyesi iş başvuru yaparak, sizin de Urla belediyesi bünyesinde bir iş sahibi olabilmeniz mümkündür.

İzmir Urla Belediyesi İş İlanları

Urla belediyesi iş ilanları, Urla bölgesinde çok büyük yankı uyandırmaktadır. Bunun nedeni ise bölgede birçok kişinin belediye bünyesinde çalışan bir personel olmak istemesidir.

Urla belediyesi iş ilanlarını anlaşmalı birçok kurum vasıtasıyla duyurabilmektedir.

Bu kurumların başında ise İŞKUR yer almaktadır. Öte yandan Urla belediyesi insan kaynakları departmanından yardım alarak, başvurunuzu gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

İzmir Urla Belediyesi Memur Alımı

Urla belediyesi memur alımı yaparak, belediyenin özellikle beyin takımına sonrasında ise saha içerisindeki kademli takımına büyük bir katkı sağlamaktadır.

Genel anlamda belirli vasıfları olan belediye memurları, bununla birlikte eğitim düzeyleri yüksek olan kişilerdir.

Haliyle yapılan alımlarda da öncelikle bu şartlar aranmaktadır. Urla belediyesi iş başvuru formu vasıtasıyla başvuruları gerçekleştirebilmek mümkünken, özellikle insan kaynakları bu konuyla yakından ilgilenmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Urla İş İlanları

Urla iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Urla iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Urla iş ilanları

 • İzmir Urla CarrefourSA/Market Görevlileri
 • Starbucks Barista / İzmir Urla
 • GARSON KOMİ ARANIYOR.
 • Starbucks Vardiya Müdürü / Urla – Seferihisar
 • Depo Elemanı

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Urla iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*