Türk Traktör Personel Alımı ve İş İlanları 2021

CNH Industrial ve Koç Holding ortaklığı sonucunda 1954 yılında kurulan firma, bugün 140 civarında ülkeye ihracat yapmaktadır. Yılın farklı dönemlerinde gereksinimleri çerçevesinde iş ilanı vermektedir.

Türk Traktör İş İlanları

Türk Traktör iş ilanlarını kontrol etmek için birden fazla yöntem vardır. Bunlardan ilki https://www.kockariyerim.com/is-ilanlari?job=0&type=5 adresine girmedir. Ardından şirket arama kısmında “Türk Traktör” seçilir. Ara dendikten sonra uygun iş ilanları görülebilir. Ayrıca kendi sitesine de göz atılabilir. 

Özel sektörde bulunan çok sayıda firma iş ilanlarını kariyer siteleri aracılığıyla verir. Dolayısıyla bu türde tüm siteler de güncel iş ilanları için kontrol edilmelidir. Bunlardan bir tanesi olan Kariyer.net üzerinde, başvuru yapılabilecek aktif iş ilanları vardır.

Nasıl Başvurulur?

Türk Traktör iş başvurusu Koç Kariyerim üzerinden yapılabilir. Bunun için açık ilanlar beklenmelidir. Ardından pozisyonlardan herhangi birine tıklanarak, açılan ekranda “başvur” butonuna tıklanır. Sonrasında ise üye girişi yapılarak, işlemler tamamlanır. 

Kariyer.net üzerinden başvuru yapmak için de öncelikle üyelik hesabı gerekir. 2-3 dakika içerisinde yeni kullanıcı oluşturup, özgeçmiş doldurulur. Zira iş başvuruları bununla yapılır. Bununla beraber önceki dönemlerde buraya üye olmuşsanız, yeni üyeliğe gerek yoktur.

Tek yapılması gereken, hesaba giriş yaptıktan sonra CV güncellemedir. Zira çoğu kişi yeni bilgiler, tecrübeler edindikten sonra online CV’lerini yenilemez. Bu gibi işlemler ardından başvuru yapılabilir. Bunun için öncelikle Türk Traktör’ün Kariyer.net hesabına girilir. Ardından da başvuru yapılmak istenen pozisyona tıklanarak, başvuru işlemleri yapılır. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Türk Traktör bünyesine çalışan olarak katılmak istiyorsanız, Kariyer.net üzerinde kaçırılmaması gereken duyurular vardır. Bunlar şöyledir;

 1. Engineer – Product Performans
 2. Engineer – Field Test and Reliability
 3. Engineer – Hydraulic, Pneumatic and Loader Systems
 4. Engineer – Engine, Hvac and Electric Validation
 5. Engineer – Engine & Advanced Emission Systems
 6. Engineer – Electric and Electronics Architecture
 7. Engineer – Supplier Quality
 8. Uzman – Araç Dış Ticaret ve Lojistik
 9. Bakım Mühendisi
 10. Bölge Servis Yöneticisi
 11. Engineer – Design Analysis and Simulation
 12. Specialist – Marketing (Ce) 

Başvurmak isteyen adaylar, öncelikle ilanlara göz atmalıdır.

11 yorum

 1. Hacettepe Üniversitesi Elektrik ve Enerji Bölümü Doğalgaz ve Tesisatları dalı Polatlı meslek Yüksek Okulu mezunuyum.Autocad biliyorum.Sizinle çalışmak istiyorum.Saygılarımla 0554 693 97 37

 2. yüksekokul mezunuyum…büro yöneticiliği ve asisatnlığı..bölümüm..ikdisadi ve uygulamaları…ingilizcem var…muhasebe ve bilgisayar…ehliyetim B sınıfı..yaşım 21… saygılarımla..05395298064..05554485220..ANKARA…YENİMAHALLE

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*