Türk Traktör Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Türk Traktör’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Türk Traktör bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Türk Traktör personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

CNH Industrial ve Koç Holding ortaklığı sonucunda 1954 yılında kurulan firma, bugün 140 civarında ülkeye ihracat yapmaktadır. Yılın farklı dönemlerinde gereksinimleri çerçevesinde iş ilanı vermektedir.

Türk Traktör iş başvurusu

Türk Traktör İş İlanları

Türk Traktör iş ilanlarını kontrol etmek için birden fazla yöntem vardır. Bunlardan ilki https://www.kockariyerim.com/is-ilanlari?job=0&type=5 adresine girmedir. Ardından şirket arama kısmında “Türk Traktör” seçilir. Ara dendikten sonra uygun iş ilanları görülebilir. Ayrıca kendi sitesine de göz atılabilir.

Özel sektörde bulunan çok sayıda firma iş ilanlarını kariyer siteleri aracılığıyla verir. Dolayısıyla bu türde tüm siteler de güncel iş ilanları için kontrol edilmelidir. Bunlardan bir tanesi olan Kariyer.net üzerinde, başvuru yapılabilecek aktif iş ilanları vardır.

Nasıl Başvurulur?

Türk Traktör iş başvurusu Koç Kariyerim üzerinden yapılabilir. Bunun için açık ilanlar beklenmelidir. Ardından pozisyonlardan herhangi birine tıklanarak, açılan ekranda “başvur” butonuna tıklanır. Sonrasında ise üye girişi yapılarak, işlemler tamamlanır. 

Kariyer.net üzerinden başvuru yapmak için de öncelikle üyelik hesabı gerekir. 2-3 dakika içerisinde yeni kullanıcı oluşturup, özgeçmiş doldurulur. Zira iş başvuruları bununla yapılır. Bununla beraber önceki dönemlerde buraya üye olmuşsanız, yeni üyeliğe gerek yoktur.

Tek yapılması gereken, hesaba giriş yaptıktan sonra CV güncellemedir. Zira çoğu kişi yeni bilgiler, tecrübeler edindikten sonra online CV’lerini yenilemez. Bu gibi işlemler ardından başvuru yapılabilir. Bunun için öncelikle Türk Traktör’ün Kariyer.net hesabına girilir. Ardından da başvuru yapılmak istenen pozisyona tıklanarak, başvuru işlemleri yapılır. 

Staj Süreci

TürkTraktör’de uzun dönem ve kısa dönem staj olmak üzere iki staj programımız bulunmaktadır. Staj programlarına ek olarak yarı zamanlı sürecimiz yer almaktadır. Kısa dönem staj 21 iş gününü, uzun dönem staj 3.5 ayı ve yarı zamanlı süreci ise 5.5 ayı kapsamaktadır. Uzun dönem staj sürecimiz ortak eğitim kapsamında yalnızca protokol imzaladığımız okullar ile, başvuruları okul sistemi üzerinden alarak yürütülmektedir. Kısa dönem staj sürecimiz 21 iş gününü kapsamaktadır ve yaz stajı olarak da adlandırılır. İhtiyaç doğrultusundaki fonksiyonlarımıza kontenjan açılır. Staj başvuruları TürkTraktör Kariyer: Instagram/LinkedIn/Facebook hesaplarımız üzerinden toplanır.

Türk Traktör’e Benzer İş İlanları

12 Comments

  1. Ardahan da yaşıyorum 10 yıldır traktör tamircisiyim anlamadığım tek bir nokta dahi yok iş imkanı sunarsanız seve seve çalışmak isterim sizinle 05320567035 irtibat numaram Şentürk Alpertunga

  2. gazi üniversitesi yüksek okul mezunuyum.bölümüm makina. sizinle çalışmak istiyorum 0507 221 27 33

  3. ıveco kamyon tamırcısıyım sızınle calısmak ıstıyorum saygılarımla. 0539 796 44 84 ankara/sıncan

  4. yüksekokul mezunuyum…büro yöneticiliği ve asisatnlığı..bölümüm..ikdisadi ve uygulamaları…ingilizcem var…muhasebe ve bilgisayar…ehliyetim B sınıfı..yaşım 21… saygılarımla..05395298064..05554485220..ANKARA…YENİMAHALLE

  5. Hacettepe Üniversitesi Elektrik ve Enerji Bölümü Doğalgaz ve Tesisatları dalı Polatlı meslek Yüksek Okulu mezunuyum.Autocad biliyorum.Sizinle çalışmak istiyorum.Saygılarımla 0554 693 97 37

  6. selamlar lıse otomotıv mezunuyum sızınle calısmak ıstıyorum tel 0544358 68 23
    segıler saygılar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*