Türk Traktör Personel Alımı ve İş İlanları 2020


Türk Traktör iş başvurusu

Koç Holding ve CNH Industrial ortaklığıyla 1954 yılında kurulmuş olan Türk Traktör, günümüzde yaklaşık 140 ülkeye traktör ihracatı yapan bir firma konumundadır. İhraç ettiği traktörlerin tasarımlarının ve üretimlerinin tamamen Türk mühendisler tarafından yapılmasının yanı sıra traktörü oluşturan parçalardan çok büyük miktarı da ülkemiz sınırlarında üretilen parçalar kullanılarak yapılmaktadır.

Türkiye pazarındaki en büyük üretici konumunda olan Türk Traktör, yurt dışı kaynaklı hizmetinde yıllık ortalama 1 Milyar TL ciro sağlarken Türkiye pazarında ise yıllık yaklaşık 2 Milyar TL ciro sağlamıştır. 3 bine yakın çalışanı ile sektörde önemli yeri bulunan firma, hem Türk çiftçilerin hem de ihracat yaptığı ülkelerdeki çiftçilerin en büyük yardımcısıdır.

Türk Traktör iş başvurusu

Türk Traktör İş İlanları

Türk Traktör geniş hizmet ağına sahip olmasının yanı sıra artan hizmet ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bünyesine zaman zaman yeni elemanlar istihdam etmektedir. Açık olan pozisyona yapılacak işe alımlar için farklı kriterler arayan Türk Traktör, yeni işe başlayan elemanların da gerek şirkete gerekse de işe adapte olabilmesi için alıştırma programları yürütmektedir.

Sahada veya ofiste çalışmak isteyen bireyler için ayrı ayrı istihdam sağlayan Türk Traktör ayrıca belirli zaman dilimlerinde bünyesinde stajyerlere de çalışma imkânı sunması nedeni ile pek çok bireyin iş ilanlarını takip ettiği firmaların arasında yer almaktadır.


Nasıl Başvurulur?

Türk Traktör eleman alımları için yayınladığı iş ilanlarını kendi resmi sitesi olan http://www.turktraktor.com.tr/ adresi üzerinden yayınlamaktadır. Ayrıca açık olan pozisyonlara başvuru yapılabilmesi için Türk Traktör, www.kockariyer.com, www.kariyer.net , www.linkedin.com , https://career5.successfactors.eu/career?company=Koc&site=VjItUnUyR1hvaHNudXZSOFFoaDZWYUtYQT09  adreslerinden yapılan başvuruları da kabul etmektedir.

Başvuru süreci onaylanmış kişilere pek çok yeterli nitelik sınavı da yapan firma, kriterlere en uygun olan bireyleri istihdam etmeyi amaçlamaktadır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Makine Mühendisi: Mekanik kurallarla mekanik malzemelerin uyum içinde gerekli işi yapabilecek makineler tasarlayarak, bu makinelerin üretimini, analizini ve çalışma prensibini düzenleme işlemleri yapan bireylerdir.
  • Makine Teknikeri: Sorumlusu olduğu makine sisteminin bakım ve onarımlarını yaparak sistemin işleyişinin doğru olmasını sağlayan bireylerdir.
  • Satış Temsilcisi: Firma tarafından sağlanan hizmetin veya üretimi yapılan ürünlerin satışlarından sorumlu bireylerdir. Üretilen ürünleri yeni müşterilere tanıtmak veya mevcut müşterilere de yeni ürünleri tanıtma görevlerini yapan bireylerdir.
  • Otomotiv Mühendisi: Motorlu olarak üretilen kara taşıtlarının planlayan, tasarlayan ve üretimlerini denetlemekle sorumlu olan bireylerdir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Haftada 5 veya 6 gün olmak üzere günde 10 saat

Alım Yapılacak Şehirler: İzmir, İstanbul

10 yorum

  1. Hacettepe Üniversitesi Elektrik ve Enerji Bölümü Doğalgaz ve Tesisatları dalı Polatlı meslek Yüksek Okulu mezunuyum.Autocad biliyorum.Sizinle çalışmak istiyorum.Saygılarımla 0554 693 97 37

  2. yüksekokul mezunuyum…büro yöneticiliği ve asisatnlığı..bölümüm..ikdisadi ve uygulamaları…ingilizcem var…muhasebe ve bilgisayar…ehliyetim B sınıfı..yaşım 21… saygılarımla..05395298064..05554485220..ANKARA…YENİMAHALLE

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*