Borusan Otomotiv Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Borusan Otomotiv’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Borusan Otomotiv bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Borusan Otomotiv personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Borusan Otomotiv 1984 yılında kurulmuştur. Büyük otomotiv firmalarının Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiştir. İlk olarak BMW marka araçların ülkemizdeki satışını yürüterek başlayan şirket bugün BMW, MINI, Land Rover ve Jaguar gibi büyük markaların satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir. Borusan Holding’e bağlı çalışan şirket, satış sonrası hizmetleri ve tecrübeli yetkili servisleriyle öne çıkmıştır. Bu sayede sektörün lideri haline gelmiştir. Borusan Otomotiv 2 milyar dolar ciroya ulaşmış büyük bir şirkettir.

Borusan Otomotiv Personel Alımı ve İş İlanları

Borusan Otomotiv İş İlanları

Borusan Otomotiv personellerinin yaşam standartlarını yükseltmeye çalışan bir şirkettir. Bu bağlamda personellerine gerek maaş gerekse yan hak olarak önemli avantajlar sunmaktadır. İyi şartlar sunan Borusan Otomotiv personelinin de iyi eğitimli, otomotiv sektöründeki gelişmeleri iyi takip eden ve gelişmeye açık personeller aramaktadır.

Kariyer.net İş İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Servis Danışmanı İstanbul (Tümü)
2 Satışta Kariyer Yolu İstanbul (Tümü), İstanbul(Asya)
3 CX Müşteri Etkileşimi Sorumlusu İstanbul(Avr.)
4 Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.)
5 Mekanik/Boya/Kaporta Teknisyeni İstanbul(Avr.)

Indeed.com İş İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Kurumsal Strateji Yöneticisi
İstanbul
2 Mobil Geliştirme Yetkili Uzmanı
İstanbul
3 Yazılım Geliştirme Uzmanı
İstanbul

Şirket, bünyesine kattığı personellerin eğitimine çok önem vermektedir. Kişisel gelişim eğitimlerinin yanı sıra her araç grubu için ayrı ayrı teknik eğitimler de verilmektedir. Hem bir iş yeri hem de bir okul görevi üstlenen Borusan, personelini ileriki yıllarda kariyerinde yaşayacağı gelişmelere de hazırlamaktadır.

Borusan Otomotiv’de esnek çalışma saatleri uygulanmaktadır. Personel günlük mesai saatini istediği zaman diliminde doldurma hakkına sahiptir. İşe gidiş-gelişlerde kullanmak üzere pek çok farklı noktalardan geçen servis araçları bulunmaktadır. Personele sunulan yan haklarda esnek olarak sunulmaktadır. Personel check-up, hayat sigortası, İngilizce dil eğitimi paketleri, alışveriş çekleri, tatil paketi gibi farklı seçenekler arasında kendisine bir yan hak paketi oluşturabilmektedir.

Detaylı bilgi için Borusan Holding İnsan Kaynaklarını inceleyebilirsiniz. https://www.borusanotomotiv.com/kariyer.aspx

Nasıl Başvurulur?

Borusan Otomotiv, Borusan Holding’e bağlı bir şirket olduğu için açık pozisyonlarda Borusan Holding insan kaynakları tarafından belirlenmektedir.

https://www.borusan.com/tr/kariyer/borusanli-olmak-istiyorum/nasil-basvuru-yapabilirim

Adresinden Borusan Holding başvuru sayfasına ulaşabilir, alt kısımdaki linke tıklayarak holding bünyesindeki tüm şirketlere ait açık pozisyonları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca belirli kariyer sitelerinde de bu ilanlar paylaşılmaktadır.

Borusan Otomotiv Açık Pozisyonlar

  • Servis Danışmanı – Muğla: Müşterilerin gereksinimlerini anlayarak ihtiyaçlarına en uygun ürün veya hizmetlere yönlendirmek ve servis sürecindeki işlemleri planlamak ve koordine etmekten sorumludur.
  • Parça Satış Danışmanı – İstanbul: Otomobil Satış Danışmanlarına aksesuar konusunda yardımcı olmak ve destek vermek, servise ve perakende müşteriye parça hizmeti vermekten sorumludur.
  • İthalat Uzmanı – İstanbul: İthalatı yapılacak ürünlerin belgeleri süreçlerinin kontrol, koordinasyon ve takibini yapmak, tüm gümrük süreçlerinin takibi ve yönlendirilmesi sağlamaktan sorumludur.
  • BMW Genius – İstanbul: Müşterileri BMW modelleri, teknoloji ve yenilikleri konusunda bilgilendirmek, BMW ürün tanıtımı yaparken ve test sürüşü gerçekleştirirken sıra dışı bir müşteri deneyimi yaşatmaktan sorumludur.

2 Comments

  1. istanbul k.çekmecede oturuyorum yaklaşık 14 yıllık bı lojistik sekteründe deneyımım var şu anda iş bakmaktayım ve borusan lojistigi gücünü ve kurumsallıgını bildigim için şirketınizde çalışmak istiyorum yaşım 41 en son fedex expepress ten ayrıldım
    umarım sizlerlen çalışma fırsatı bulabilirim şimdiden ilginiz için teşekkürler iyi çalışmalar

    not cep numaram : 0 537 626 65 47

  2. gaziantep üniversitesi myo otomotiv bölümünü bitirdim kurumunuzda çalışmak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*