İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Borusan Otomotiv Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Borusan Otomotiv Personel Alımı Yapacak

Borusan Otomotiv’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Borusan Otomotiv bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Borusan Otomotiv personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Borusan Otomotiv Personel Alımı ve İş İlanları

Firma hakkında

Borusan Otomotiv iş başvurusu ve Borusan iş ilanları, iş aramakta olan birçok kişi tarafından merakla bekleniyor. Bu meraklı bekleyişin ilerleyen günlerde sona ermesi beklenirken, Borusan Otomotiv birçok alanda önemli istihdam sağlayacak gibi görünüyor.

Her yıl Borusan Otomotiv personel alımı ve Borusan Otomotiv eleman alımı gibi birçok ilanın çeşitli platformlarda öne çıktığı görülürken, bu yıl da söz konusu ilanların fazlasıyla öne çıkması bekleniyor.

Borusan Otomotiv işçi alımı ve personel alımı konusunda birçok iş pozisyonu doğrultusunda alımlarını gerçekleştirecek. Vasıflı eleman alımının daha çok ön planda olması söz konusuyken, çeşitli iş pozisyonlarında da vasıfsız eleman alımlarının söz konusu olması bekleniyor.

Ayrıca Borusan Otomotiv iş ilanı detayları içerisinde, istenilen nitelikler de yer alacak. Bu nitelikler doğrultusunda adayların başvuru yapmaları beklenecek.

Borusan Otomotiv güvenlik alımı başta olmak üzere, diğer birçok iş pozisyonlarında alımlarını gerçekleştirecek.

Yapılan alımlar sırasında her iş pozisyonuna özel olarak çeşitli maaşların ve çalışma şartlarının sağlanması beklenirken, iş pozisyonunun kademesine göre hem maaşın hem de şartların daha iyi hale gelebilecek olması ihtimali kuvvetle muhtemel.

Borusan Otomotiv İş İlanları

Borusan’ın iş ilanlarına her yıl yoğun bir ilgi gösterildiğini söylemek mümkünken, Borusan Otomotiv iş başvuru formu içerisinde yer alan bilgiler, iş arayan kişilerin uygun görülmeleri konusunda en büyük etkenlerden biri olacak.

Kişinin okuduğu okul, sahip olduğu yetenekler, almış olduğu eğitimler ve diğer iş tecrübeleri, söz konusu formlarda yer alması gerekecek. Formlar üzerinden yapılan incelemelerle, alımların çok daha titiz bir şekilde gerçekleştirilecek.

Borusan Otomotiv İnsan Kaynakları

 • Demiryolu Operasyon Memuru
 • Satınalma Uzmanı
 • Kalite Mühendisi
 • Şube Genel Müdürü
 • Kıdemli İş Zekası Uzmanı
 • İkinci El Kiralama
 • Servis Teknisyeni
 • Arge Mühendisi

Borusan Otomotiv İş Başvurusu

Şirketimizde Esnek Çalışma Saatleri uygulaması olup; çalışanlarımız “günlük” çalışma sürelerini tamamlamak koşuluyla belirlenmiş olan çerçeve içinde, mesai başlangıç ve bitiş saatlerini kendi tercihlerine göre esnek olarak belirleyebileceklerdir.

Başvuru için tıklayın.

Borusan Otomotiv çalışanları temsil ettikleri seçkin markaların bir parçası olduklarını her zaman hissederler. Üretken, yenilikçi ve çevreye saygılı bir dünya yaratma arzusu içindeki yüksek motivasyonlu personel, son derece modern ve en üst standartlardaki çalışma ortamlarına sahiptir. Şirket de personelinin beklentilerini gözeterek, yaşam standartlarını arttırmaya çalışır.

Borusan Otomotiv, Yetkili Satıcılar ve Yetkili Servisler teşkilatında görev alan 1000’e yakın çalışana birer birey olarak önem verilir. Perakende satış ve satış sonrası hizmetinde 30 yılı aşkın süredir Borusan Otomotiv, Yetkili Satıcılar ve Yetkili Servisler, iyi eğitimli ve yetkin teknik personel kadrosuyla Türkiye’nin otomotiv sektörünün en kaliteli teknik desteğine sahip, öncü bir gruptur.

2 Yorum

 1. ramazan temüroglu 20 Nisan 2014

  gaziantep üniversitesi myo otomotiv bölümünü bitirdim kurumunuzda çalışmak istiyorum

 2. taner arpacı 27 Nisan 2014

  istanbul k.çekmecede oturuyorum yaklaşık 14 yıllık bı lojistik sekteründe deneyımım var şu anda iş bakmaktayım ve borusan lojistigi gücünü ve kurumsallıgını bildigim için şirketınizde çalışmak istiyorum yaşım 41 en son fedex expepress ten ayrıldım
  umarım sizlerlen çalışma fırsatı bulabilirim şimdiden ilginiz için teşekkürler iyi çalışmalar

  not cep numaram : 0 537 626 65 47

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir