İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Doğuş Otomotiv Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Doğuş Otomotiv Personel Alımı Yapacak

Doğuş Otomotiv’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Doğuş Otomotiv bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Doğuş Otomotiv personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Doğuş Otomotiv Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

İş arayan vatandaşlar için müjdeli haber geldi. Doğuş otomotiv birçok pozisyonda eleman alımı yapıyor. Doğuş otomotivin resmi olarak iş ilanı yayınladığı ve yüzlerce personel alacağı kesinleşti.

Merakla personel alımı yapılıp yapılmayacağını bekleyen adaylara müjdeli haber verildi. 2018 Doğuş otomotiv iş ilanları kapsamında idari işler destek personeli, hizmet sonrası destek personeli, insan kaynakları uzmanı, UFRS/SPK raporlama uzmanı, iletişim operasyonları moderatörü vb. pozisyonların personel alımına açık olduğu ifade edildi.

Doğuş otomotiv yayınladığı son ilan ile yüzlerce eleman alacağını duyurdu. Resmi kanallar aracılığı ile yapılan duyuruda çok sayıda eleman alınacağı ve alınacak elemanların sahip olması gereken şartların neler olduğu bildirildi. Doğuş otomotivde kariyer düşünen ve iş arayan kişileri yakından ilgilendiren bu haberimizde iş ilanı ve ayrıntıları ile ilgili bilgi vereceğiz.

Doğuş otomotivin yayınlamış olduğu ilanda yer alan şartlar; lisans mezunu veya son sınıf öğrencisi olmak, ilişki yönetimi yeteneğine sahip olmak, otomotiv sektörü ile yakından ilgili olmak, uzun vadeli kariyer düşünüyor olmak, askerliği minimum 2 yıl tecilli olmak ve takım çalışmasına yatkın olmak şeklindedir.

Doğuş otomotivde çalışanların maaşları genellikle asgari ücret düzeyinde başlıyor ve 1404 TL ile 2200 TL arasında değişiyor.

Doğuş Otomotiv İş İlanları

Doğuş otomotivin yayınladığı iş ilanlarında birçok konuda uzman ve destek personeli olarak ayrılan kadrolara uygun deneyimli personel alımı yapılacağı belirtildi. Yayınlanan ilana göre Doğuş otomotiv bünyesinde çalışacak olan kişilerin gerekli şartları taşımasının önemli olduğu ve uygun şartlarda başvuru yapan adayların mülakata çağrılacağı belirtildi.

Doğuş Oto Açık Pozisyonlar

 • İş Geliştirme Yetkilisi
 • İdari İşler Destek Personeli
 • İnsan Kaynakları Uzmanı
 • Yeni Mezun
 • Satış Sonrası Hizmetler
 • İletişim Operasyonları
 • Bilgi Sistemleri Denetçisi
 • Müşteri Temsilcisi
 • Engelli Personel
 • Güvenlik Görevlisi
 • Çaycı
 • Muhasebeci

Doğuş Otomotiv İş Başvurusu Formu

Doğuş otomotivde çalışmak için ilk olarak firmanın resmi sitesine giriş yaparak ilgili başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca kariyer sayfasındaki resmi ilanlar dahil İŞKUR bünyesinde arama yaparak güncel ilanlara ulaşabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

5 Yorum

 1. suat ocak 23 Nisan 2014

  Ben ağır vasıta ehliyetli olarak 5 yıldır çalışıyorum son 3 yıldır özaltın cengiz firmasında Mixser operatörü olarak çalıştım şuan özel bir firmada Mixser operatörü olarak çalışıyorum sizin firmanızda yurt içi ve yurtdışı çalışmak isterim saygılarımla

 2. yücel uzunay 13 Mayıs 2014

  10 yılı aşkınsüredir fotrlift operatörlüğü yaptım 6 yıdır market işletmeciliği yaptım şu an işsizim ve iş arıyorum duyrulur

 3. huseyin urger 31 Mayıs 2014

  k.maras elbistan dogumlu 1960. suan 15 yildir rus vatandasiyim vladikavkazda 0turuyom. boru imalar atelye montaji. sihhitesisat su hatlari. arcisuva arcipan montaji.ve ayretan eliyetim var BS araba tamircisiyim bu yazdigim 3 meslek. hangimeslekte isinize beni almanizi beklerim. tessekur ederim .tel 89188234294.unuversal ustayim.

 4. Hakan 5 Şubat 2015

  Yüksek okul mezunuyum 2.5 yıl cnc operatörlüğü yaptım. 1 yıl ford otosan da montaj elemanı olarak çaliştım

 5. Ahmet ucar 22 Ocak 2018

  Turizm hotelciliktn yetsme Asciyim
  Fabrika ve santiye tercubem vardr.butun ustalk hijyen saglk blglrm mevcuttur. Ayrica pasaportum ve E.sinifi ehliytm.var yurtdisi tercubm var.kurtce ve arapca bilyrm. Sayglar. Cp. 0543 230 9839

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir