Teiaş Personel Alımı ve İş İlanları 2022

TEİAŞ’da çalışmak isteyen adaylara müjde. TEİAŞ bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve TEİAŞ personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Teiaş Personel Alımı ve İş İlanları

Teiaş personel alımları kapsamında çeşitli alanlarda görevlendirilmek üzere personel alımı yapacağını bildirdi. Türkiye Elektrik İletim A.Ş Müdürlüğü kapsamında çalıştırılmak üzere kurum, kadrolu olarak kamu personeli alacağını duyurmuştu. İlgili adayların kurumun web sitesine girerek başvurularını yapmaları beklenir. Adaylar KPPS puan şartına göre değerlendirmeye alınmaktadır.

KPPS puanı yeterli olan adaylar içinde puan sıralaması baz alınarak değerlendirmeler yapılır.Adayları KPPS puanlarıyla birlikte başvurmak istedikleri alanla ilgili temel niteliklere de haiz olmaları gerekir. KPSS puanınız ne kadar yüksek olursa olsun ilgili birim için genel şartları taşımıyorsanız başvurunuz dikkate alınmaz. Bu çerçevede kişilerin başvurularını değerlendirmeleri gerekir.

Teiaş Personel Alımı Yapacak

Teiaş personel alımı yapacağı bilgisini geçtiğimiz dönemlerde vermişti. Kamusal alanda Teiaş bünyesinde görevlendirilecek personellere ihtiyaç duyulmuştu. İlan sayfası yayınlanır yayınlanmaz açık birimler için uygun nitelikler taşıyan adayların başvuruları değerlendirilmekte ve adaylar içinde genel nitelikleri taşıyan ve KPPS puanı en yüksek adaydan başlamak üzere adaylar mülakata çağrılmaktadır.

Mülakat esnasında adayların donanım ve eğitim özellikleri dışında kişisel becerileri de ölçülmekte. En nitelikli adayların işe alım süreci bu kapsamda başlatılmaktadır. İşe alım için adaylardan tamamlaması gereken bir takım evraklar istenmekte. Evrak listesini hazır eden adayların işe alım zamanı kurum tarafından belirlenmekte. İşe alınan adaylar kurumun ön gördüğü tarihte çalışmaya başlayabilmektedir.

Teiaş İş Başvurusu ve Başvuru Formu

Teiaş iş başvurusu yapmak isteyen adaylar güncel ilan zamanlarını takip ederek başvurularını yapabilirler. Müracaat için kurumun web sitesi takip edilmelidir. Başvuruların pek çoğu İŞKUR üzerinden genelde alınmaktadır. Siteyi takip ederek başvurularını geç kalmadan yapmanız mümkündür. Sitemiz üzerinden de güncel olarak pek çok kurumun iş ilanları aktif olarak yayınlanmaktadır.

Sitemize üye olarak en yeni ve güncel iş ilanlarından haberdar olabilirsiniz. Böylece geç kalmadan başvurularınızı yapabilirsiniz. Müracaatlarını yapan adaylar için bundan sonraki süreç bekleme sürecidir. Belirttiğimiz gibi adaylar içinde ilgili birim için en uygun şartları taşıyan adaylar görüşmeye çağrılır.

Görüşmeye çağrılan adaylar arasında seçim yapılarak kurum bünyesinde çalışmaya en çok hak kazanan adaylar belirlenir. İşe alındıktan sonra da adayların belli bir deneme süresi olur. Bu sürede adayın çalışma potansiyeli ölçülür.

Teiaş İş İlanları ve Pozisyonları

Teiaş iş ilanları kapsamında kadrolu olmak üzere pek çok alanda görevlendirilecek elemanlar aranmaktadır. Adayların başvuru yapmak için ilgili birimler için açılan aktif ilanları takip etmeleri gerekir. Başvuru zamanları iyi takip ederek geç kalmadan müracaatlarınızı yapabilirsiniz.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*