Saray Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Saray Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Saray Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Saray Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Saray Holding Personel Alımı ve İş İlanları

Saray Holding İş İlanları

Değişimi yönetebilen, değişim ve dönüşüm gündemine öncülük edebilen, ekip çalışmasına uygun, sonuç odaklı, yaratıcı ve özverili kişilere ailemizde her zaman yer verebiliyoruz.

Finans Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
18 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…

Pozisyonun gerekliliklerine uygun olarak yaptığımız; Yetkinlik Bazlı Mülakat, Mesleki Kişilik Envanteri ve Değerlendirme Çalışmaları ile kişilerin bilgi ve birikimlerini sorgulayarak en uygun pozisyon ile buluşması sağlıyoruz.

Bizimle çalışmak isteyen her yaştan, her milletten, her uzmanlık alanından tutkulu, farklı düşünen, üretmek isteyen bireylere şimdiden ailemize hoş geldiniz diyoruz…

Saray Holding iş başvuru formu için tıklayın.

Saray Holding Personel Alımı

Türkiye’nin en fazla istihdam sağlayan kurumlarından Saray Holding, ailesine katacağı tüm personelini özenli ve detaylı ön çalışmalar neticesinde seçmektedir.

Benimsediğimiz dürüstlük, bilimsellik, ulusal ve uluslararası değerlere saygılı olmak, çağdaş metotlarla çalışmak, geleneklere bağlılık, geçmişten örnek alarak geleceğe güvenle bakmak, insana ve doğaya saygı duymak ilkeleri personel seçimimizdeki öncelikli kriterlerimizdir.

“İnsana değer ver, insana hizmet et ki, kurumun yaşasın” anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren kurumumuzun; işe alım süreçlerinde önem verdiği noktalardan biri de yetkinliklerdir.

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*