İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sabancı Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Sabancı Üniversitesi personel alımı yapacak!

Sabancı Üniversitesi iş başvurusu yaparak sizde Sabancı Üniversitesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Sabancı Üniversitesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Sabancı Üniversitesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Sabancı Üniversitesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Sabancı Üniversitesi, İstanbul şehrinin Kocaeli sınırında, Tuzla ilçesi, Türkiye’de yerleşik özel bir araştırma kurumudur. 1994 yılında Hacı Ömer Sabancı Vakfı önderliğinde Sabancı topluluğu tarafından kurulmuştur.

Sabancı Üniversitesi Türkiye’de liberal bilimler tarzı eğitim veren tek yüksek öğretim kurumudur. Bu sistem altında tüm öğrenciler ilk sene bir çekirdek ders grubuna tabi tutulmakta, ikinci sınıfta belirli bir bölüme odaklandıktan sonra, ikinci sınıftaki deneyimlerinin sonucunda ikinci sınıfın sonunda programlarını seçebilmektedirler.

Vizyon

Sabancı Üniversitesi, katılımcı farklılığa saygılı, özgürlükçü bir kurum kültürü içinde, tüm paydaşlarımızın gereksinimlerine duyarlı, yenilikçi, disiplinlerarası bir eğitim altyapısı ile, öncülüğe yol açan özgün bilginin yaratılmasını ve yayılmasını sağlayan, araştırma ve eğitim alanındaki yaratıcılığı ile uluslararası bir referans noktası olmayı hedeflemektedir.

Misyon

“Birlikte Yaratmak ve Geliştirmek”

Her alanda ve uluslararası düzeyde yetkin ve kendine güvenen, çok boyutlu ve bağımsız düşünce yeteneği ile donanmış, toplumsal sorumluluk bilincine sahip bireyler yetiştirmek;
Bilim ve teknolojik gelişmelere ve üretilen bilgilerin topluma yayılmasına küresel boyutta katkıda bulunmak.

İletişim için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir