Philips Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Philips’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Philips bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Philips personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Philips Personel Alımı ve İş İlanları

Philips Personel Alımı

Royal Philips, insanların yaşamlarını iyileştirmeye kendini adamış, sağlıklı yaşam ve korunmadan teşhis, tedavi ve evde bakıma kadar her alanda sağlık döngüsünden daha etkili sonuçlar elde etmeye odaklanan lider bir sağlık teknolojileri şirketidir.

Philips entegre çözümler sunmak için ileri teknolojiden, klinik sonuçlardan ve tüketici iç görülerinden faydalanır. Genel Merkezi Hollanda’da bulunan Philips, tanısal görüntüleme, görüntüleme odaklı terapi, hasta görüntüleme ve sağlık bilişiminin yanı sıra sağlıklı yaşam ve evde bakım alanlarında pazar lideridir.

Philips İş İlanları

Royal Philips Hollanda, Sağlık-Bakım, Tüketici Ürünleri ve Aydınlatma alanlarında anlamlı yeniliklerle insanların hayatlarının iyileştirilmesine odaklanmış, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren bir teknoloji şirketidir. Merkezi Hollanda’da bulunan Philips 2012’de 24,8 milyar Euro satış bildirmiş olup, yaklaşık 114.000 çalışanıyla, 100’den fazla ülkede satış ve hizmetler gerçekleştirmektedir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Vigilance Reporting Specialist
İstanbul
2 Field Service Engineer, Ankara
Ankara
3 Key Account Manager
İstanbul
4 Project Manager
İstanbul
5 Administration & Payroll Specialist
İstanbul
6 Physical Security Manager META
İstanbul
7 Clinical Application Specialist, CT/DXR & AMI
İstanbul
8 Business Marketing Manager, IGTS ( Image Guided Therapy Systems) – META
İstanbul
9 Account Manager, Health Systems
Ankara
10 Business Analyst – Health Systems
İstanbul
11 Legal Counsel
İstanbul
12 Senior Project Manager
İstanbul
13 Software Solutions Support Engineer, Health Systems
İstanbul
14 Services & Solutions Delivery Specialist – Billing
İstanbul
15 Field Service Engineer, Elazig
Ankara
16 Services & Solutions Delivery Specialist – Contract Admin
İstanbul

Türk Philips’te Performans Yönetimi Sistemi iş hedefleri ile bağlantılıdır. Senenin başında çalışanlar yöneticileriyle birlikte kendi görevlerine göre somut, ölçülebilir, zamanı belirli ve ulaşılabilir hedefler belirler. Bu hedefler yıl içinde takip edilerek, yıl sonunda gerçekleştirilenlerle karşılaştırılarak çalışanın performansını belirlenir.

Çalışanların göstermiş oldukları performans, kişisel kariyer planları çerçevesinde kendilerini çeşitli görevlere aday gösterebilmelerini sağlar ve ücretlerini etkiler.Performans yönetimi sistemi sendikalı çalışanlar dışında tüm çalışanlar için aynı uygulanır.

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*