Mevlana Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

mevlana-universitesi

Mevlana Üniversitesi personel alımı yapacak!

Mevlana Üniversitesi iş başvurusu yaparak sizde Mevlana Üniversitesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Mevlana Üniversitesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Mevlana Üniversitesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Mevlana Üniversitesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

 

Üniversitemizin Kurucu Vakfı olan Gevher Sultan Eğitim, Araştırma, Kültür ve Sağlık Vakfı (GESAV)’nın 2007 yılında kurulması ile birlikte kuruluş çalışmaları başlayan Mevlana Üniversitesi Temmuz 2009 yılında ülkemizin eğitim hayatına ilk adımını attı. İnsani evrensel değerlerin önde gelen temsilcisi olan Hz. Mevlana’dan ismini alan üniversitemizin hedefi, eğitim kalitesi, bilimsel araştırma ve yayınları ile kültür ve sanat faaliyetleri açısından dünyanın önde gelen üniversiteleri arasında yer almaktır.

Afyon yolunda tramvay hattı üzerinde Rixos Hotel’in bitişiğindeki kampüsümüz (Rixos Kampüsü) 100.000 m2 arazi üzerinde yaklaşık 30.000 m2 kapalı alan sahip olup öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak konforda tasarlanmıştır. Bina dışında otoparkları, spor, eğlence ve gezi alanları bulunmakla birlikte bina içindeki kapalı mekanlarda da modern ve teknik donanıma sahip imkanlar yer almaktadır. Resmi müsabakaların yapılabileceği spor salonu, spor ve sağlık merkezleri, 1250 m2 büyüklüğünde kütüphanesi, merkezi iklimlendirmesi bulunan sinema salonları, kongre merkezi, kafeteryaları, yemekhanesi, derslik ve modern alt yapı ile donatılmış laboratuarları ile konforlu bir ortamda teknolojiyi kullanarak eğitim imkanı sunmaktadır.

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*